Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Νέα αποστολή : Ο μουτζουρωτής

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 31/3/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sakisbalta

    sakisbalta Αρχάριος στο φόρουμ

    [{ }]19 στοιχείων (με τονο )
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  2. Μουτζουγωτής

    Μουτζουγωτής Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν είναι χαρ-τα-κια, δεν είναι, δεν τα λένε χαρτάκια, είναι ζωγραφιές. Όποιος τα ξαναπεί χαρτάκια, θα πάω να του τα πάρω και θα του μουτζουρώσω τη φάρμα του. Αν είναι δυνατόν τέτοια αριστουργήματα, να τα λέτε χαρτάκια. Ντροπή!
     
    Αρέσει σε GaTe987, anastz, skareleni και 5 σε άλλους.
  3. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Επιτέλους βρήκα όλες τις ζωγραφιές, καλό μήνα , καλή συνέχεια κι ευχαριστώ όλους για την βοήθεια.
     
    Αρέσει στους -sia1971- και soyla74.
  4. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ανήμερα Πρωταπριλιά,
    στη Φάρμα έπεσε δουλειά,
    και δρώμενο ήρθε νέο...
    Μας ήρθε ο Μουτζουρωτής,
    ζωγράφος φίνος,ευφυής,
    και δώρο δίνει ωραίο.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε SISTRULLI, haos61, sissy1988 και 14 σε άλλους.
  5. Μουτζουγωτής

    Μουτζουγωτής Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αυτός είσαι φίλε μου, με περιέγραψες πολύ ωραία αλλά θα μπορούσες να πεις κι άλλα.... είμαι γεμάτος ταλέντο, αρετές, προτερήματα.... τώρα που το ξανασκέφτομαι.... και λίγα είπες....
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, αμφιθεα, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  6. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Φανταστικό παιχνίδι!!! Πάντα τέτοια!!! Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά για την βοήθεια και καλό μήνα με υγεία!!!:D
     
    Αρέσει σε -sia1971-, martha72, soyla74 και 2 σε άλλους.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Δεν επιλεγουμε καποιο συγκεκριμενο φυτο.Πατα πανω σε οποιο φυτο θελεις και κανε πως ξεκινας..
     
    Αρέσει στους -sia1971- και souhome.
  8. Μουτζουγωτής

    Μουτζουγωτής Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Βζζζζνννν βζζζνννν κάνω πως ξεκινάω αλλά δεν παίρνει μπρος, δεν σμπρώχνεις λίγο;
     
  9. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Φανταστείτε να είχαμε και πρωταπριλιάτικα αστεία εεε??? Καλό μήνα και να είμαστε όλοι γεροί....
     
    Αρέσει σε soyla74, -lousi-leon2001, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  10. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    Στον μυλο στην ποδια τισ ποντικινας υπαρχει καποιο κολπο? γιατι δεν μου το βγαζει
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  11. spitha1966

    spitha1966 Αρχάριος στο φόρουμ

    ναιιιιιιιιιιιιι αυτο ειναι
     
    Αρέσει στους skias10 και -sia1971-.
  12. monika_25

    monika_25 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καποια βοηθεια.....ατη λαικη στη 19 ζωγραφεια γραφω τι λεξη στοιχειων και δεν μου βγαζη κατι που ειναι το λαθος τι θα πρεπη να κανω.....καλο μηνα σε ολους
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  13. NTINAEXTREME

    NTINAEXTREME Τακτικός στο φόρουμ

    αργυρω στο μυλο κανεις πως φτιαχνεις τροφη και σου δειχνει κατω δεξια μια μεγαλη ποντικινα, εκει εινα
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  14. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    ευχαριστω
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  15. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    στοιχείων με τόνο.

    Ευχαριστώ όλους που με τη βοήθεια τους καταφέραμε να προχωρήσουμε μέχρι τέλος και πολύ εύκολα
     
    Αρέσει στους soyla74, Panagiotiis και 66romanou.
  16. antreas4841

    antreas4841 Αρχάριος στο φόρουμ

    αυτο γραφω κι εγω στο αναζητηση με τονο αλλα δεν μου βγαζη κατι.......πρεπη να κανω και κατι αλλο ?
     
    Αρέσει στους -sia1971-, elena05091975 και Panagiotiis.
  17. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλησπέρα!
    Κάνετε μεγάλο λάθος!
    Η αξία κάθε φυτού δεν έχει να κάνει με το χωράφι από το οποίο βγαίνει. Κάθε μουτζουρόχορτο L έχει αξία 53. Με μικρά χωράφια και τσάτνι θα βγάλεις πιο πολλά (2πλάσια). Αυτό που ελαττώνεται στα μικρά χωράφια είναι οι Πόντοι Εμπειρίας που είναι το 1/4 των μεγάλων.
    Γι αυτό φυτεύεται σε μικρά χωράφια με τσάτνι. Με μεγάλα, δε νομίζω να βγαίνουν τόσα φυτά που χρειάζονται!

    Εγώ πολλαπλασίασα και τα L και τα S μουτζουρόχορτα. Όλη τη μέρα φυτεύω τα S που έχουν αξία 5 το καθένα. Σε 10 ώρες παίρνω όσα θα πάρω σε 14,5 ώρες με το L. Το βράδυ θα σπείρω L και θα το μαζέψω προς το μεσημέρι, οπότε θα συνεχίσω ξανά με το μουτζουρόχορτο S. Πιστεύω ότι έτσι θα τελειώσω πιο γρήγορα.

    Βρήκα και εγώ -σχετικά εύκολα- τις ζωγραφιές του μουτζουρωτή και πήρα το δώρο. Ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια και ιδίως τη γειτόνισα GEPPO1.

    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε Georgeboy, jiorgos, SYLVART και 10 σε άλλους.
  18. polyp

    polyp Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Παιδιά έχω κολλήσει απ'το πρωί στην πανσέληνο.Δεν μπορώ να συνεχίσω.Καμιά ιδέα;;;;
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  19. elli5571

    elli5571 Ανερχόμενος συντάκτης

    Παιδιά, βοήθεια, που είναι το 16ο;
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  20. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    γεια σας
    στο αλμπουμ που ειναι? ψαχνω εκει με τα αυτοκολλητα των δρωμενων, δε πιστευω να βαλαμε κ αλλο αλμπουμ? :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/4/20
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.