Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Μόχθος της αγάπης

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 10/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Και εγώ δεν μπορούσα να βγάλω άκρη και πήγαινα βλέποντας και κάνοντας.Ήταν για εμένα,από τα πιο κουραστικά δρώμενα.
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, freaky658 και 13 σε άλλους.
  2. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ε μην αποθαρρυνεστε εγω να δειτε ποσο χαλαρα το παω!! πριν απο μιση ωριτσα το τελειωσα κι εκανα και μια φορα εξευγενισμο γαρυφαλλου σε ανετα χωραφια και σε 4 ωριτσες πηρα ππολλα αναδυομενα για να κερδισω κανα κουπονακι εξτρα! :p μην αγχωνεστε! μετα τη βασιλισσα δεν ειχα και πολυ κουραγιο οποτε πηγα με το πασο μου και τα καταφερα! και με τη βοηθεια των φιλων φυσικα! ;)
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  3. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Για εμένα, πέρα από όλα όσα έχουν ήδη ειπωθεί, κουραστικό ήταν επίσης που έπρεπε να υπάρχουν ταυτόχρονα και τα τρία ζωάκια. Έτσι γινόταν, ίσως όχι πιο δύσκολο, αλλά σίγουρα πιο βαρετό. Αν τουλάχιστον μπορούσαμε να απενεργοποιούμε τα δύο και να κρατάμε αυτό που θέλουμε να ταΐσουμε... Με αυτόν τον τρόπο, θα μπορούσαν να υπάρχουν τουλάχιστον 4 ίδια ζώα στην οθόνη, οπότε θα ήταν πιο γρήγορο και ίσως λιγότερο βαρετό....
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, toylaaaaa και 14 σε άλλους.
  4. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,επιτέλους τέλος το δρώμενο και για μένα;),εάν ξεκινούσα ποιο νωρίς το εβεντ θα το είχα τελειώσει πολύ ποιο εύκολα και όχι να τρέχω τις τελευταίες ώρες:p.ειδικά τώρα που το τελείωσα ηρέμησα και όπως είχα πει σε άλλη ανάρτηση μου ,ελπίζω να τα καταφέρω,ήταν λιγακι αγχωτικό και πολύπλοκο το εβεντ8),άλλα άξιζε τον κόπο, τα δώρα ήταν και είναι φοβερά. ευχαριστώ πολύ όσους με βοήθησαν.να είστε όλοι καλά:).
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, Gulit1 και 12 σε άλλους.
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Θα πω ότι δεν έχεις άδικο, διότι το σκέφτηκα κι εγώ να βλέπουμε μόνο το ένα είδος του ζώου! αλλά στο συγκεκριμένο ιβέντ είχαμε
    "ποιητικές" ελλείψεις άρα δύσκολα ταΐζαμε τα 2!
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, monolith2 και 7 σε άλλους.
  6. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    το δρωμενο το τελειωσα σημερα (με -3 γειτονες) , και με την βοηθεια μονο της γειτονιας μου , ομως δεν με ενθουσιασε (νομιζω οτι φταιει το αγχος που ζητουσε τοσα πολλα φυτα και αναδυομενα)δεν με ευχαριστησε ουτε που πηρα τα διακοσμητικα 2 και 3 φορες ,απο αγροτικους βοηθους μονο 1ωρας η 3ωρα, λιγα ομως 3-5, πολλες γλαστρες, πολλες σ.τροφες, πολλες πινκι παι,και αλλα. ουτε τα μ. δεντριλια δεν τοποθετησα! νομιζω ηταν μετριο, και η μετριοτητα δεν μου αρεσει!
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, monolith2 και 9 σε άλλους.
  7. ΔΙΑΚΟΣ

    ΔΙΑΚΟΣ Ενεργός συντάκτης


    πολυ σωστα evieva ..να θυμησω μονο στους συναγροτες,οτι το λειερ στην αρχη μας λεει ..περισσοτερα ποντικια συντομα κοντα σας!!και σε λιγο εχουμε ιβεντ γεννητουρια;)
    προσεχουμε για να εχουμε παιδια..απο τροφες,ζωακια κτλ!
    προσωπικα εφτασα στα 1.200 κ συνεχιζω..οτι κ γινει χαμενα δεν θα πανε;):)
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, monolith2 και 15 σε άλλους.
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδιά είχα κάτι λίγο για να τελειώσω και το ξενύχτησα χθες και το τελείωσα μην στέλνετε σε μένα πια...ευχαριστώ και αυτούς που με βοήθησαν όταν έκανα έκκληση στις ανταλλαγές! :)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  9. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    το δρωμενο αποδειχτηκε κατωτερο του αναμενωμενου!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, βιβη.2003 και 4 σε άλλους.
  10. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Για 18 γράμματα παιδιά εγώ δεν μπόρεσα να το ολοκληρώσω... Ωστόσο πήρα την φασολιά και είχα κερδίσει και της κατσικούλας το διακοσμητικό οπότε εντάξει (η κατσίκα ξέμεινε χωρίς αμόρε)! Καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν αυτή την τελευταία στιγμή!:inlove::D;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, βιβη.2003 και 4 σε άλλους.
  11. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Άλλη μια φορά στο παρά πέντε. Τι ικανοποίηση. Ωραίο δρώμενο αν και δεν κέρδισα ούτε ένα διακοσμητικό από τα δωράκια. Πήρα όμως άλλα δώρα που μου άρεσαν πολύ. Ευχαριστώ όλους όσους με θυμήθηκαν και μου έστειλαν δώρα γιατί χωρίς αυτούς δεν θα τα κατάφερνα. ξεκούραση τώρα παιδιά. Χαλαράααααα
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Mahi_tr, jimixatz και 9 σε άλλους.
  12. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Εγώ άφηνα να μαζεύονται αρκετές τροφές και μετά τα τάιζα, οπότε ήταν εκνευριστικό να περιμένω πότε θα φανεί κι άλλο ζωάκι...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, βιβη.2003 και 4 σε άλλους.
  13. manolix

    manolix Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Θέλω να ευχαριστήσω πολύ όλους τους φίλους συναγρότες που με βοήθησαν να φτάσω όπου κατάφερα να φτάσω άσχετα εάν δεν το τελείωσα... Ιδιαίτερα όμως θέλω να ευχαριστήσω την zaxaroula80 για την βοήθεια & την πολύτιμη προσπάθεια! Ευχαριστώ πολύ zaxaroula80!!!:)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Mahi_tr, jimixatz και 8 σε άλλους.
  14. Κατερινα44

    Κατερινα44 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα συναγροτοπουλα...θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ανταποκριθηκαν στην εκκληση μου για ποιηματα και χαρη στην πολυτιμη βοηθεια τους καταφερα να το τελειωσω σημερα το πρωι.....δεν τα αναφερω ονομαστικα γιατι ισως ξεχασω καποιον....να ειστε ολοι καλα...σας ευχαριστω πολυ!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  15. αλεκαki

    αλεκαki Ανερχόμενος συντάκτης

    γεια σας και απο εμενα.χαρη στους φιλους που ανταποκριθηκαν στο ςος που εστειλα για ποιηματα τελειωσα και εγω το ιβεντ και πηρα τη φασολια.τους ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου να ειναι ολοι καλα.σας ευχαριστω πολυ πολυ και παντα να βοηθαμε οσους εχουν αναγκη
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Mahi_tr, jimixatz και 6 σε άλλους.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    amelien

    Θα σε παρακαλέσω εάν έχεις ερώτηση να ανοίγεις θέμα στις ειδικές ενότητες ερωτήσεων. Βοήθεια για αρχάριους ή γενικά προβλήματα.
    Οσο βάζεις ερωτήσεις στη κουβεντούλα για το δρώμενο, θα σβήνονται.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, jimixatz και LILA413.
  17. amelien

    amelien Μαθητευόμενος στο φόρουμ



    Ok !Σ ευχαριστω πολυ :) Δεν ειμαι τακτικη στο forum, κατι που ηδη ειχα αναφερει τις 2 προηγουμενες φορες , πριν σβηστουν τα θεματα - ερωτησεις , κι ετσι δεν γνωριζα που θα ηταν το καταλληλο σημειο για να θεσω το ερωτημα μου . Και παλι σε ευχαριστω Κιρκη για την ενημερωση :)


    Καλο βραδακι !
     
  18. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας. :)

    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.