Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Μόχθος της αγάπης

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 10/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    πως μαζευονται τα ποιηματα? μου φαινονται παρα πολλα....
    ημουν λιγο τυχερος κ πηρα τα διακοσμητικα απο γατες κ κατσικες μεσα στα δωρακια... :)
    εχετε καμια συμβουλη, μηπως καταφερω να τελεωσω και τα παντα? εχω δωσει 34/80 δωρακια και εχω μαζεψει ολα τα φυτα κ με τις φορμες δε νομιζω να εχω προβλημα
     
    Αρέσει σε Stefoulini, βιβη.2003, skareleni και 5 σε άλλους.
  2. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλησπέρα και από μένα. Τελείωσα και εγώ από χτες το event , μαζί με αλλαγή επιπέδου στο νησί που θα πάω να το αναρτήσω και με το να ανοίξω και το 5ο επίπεδο στο μπαχάμι σπά μιας και το είχα παραμελήσει.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Stefoulini, giannissuper, monolith2 και 15 σε άλλους.
  3. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Λόγω χρήσης ξένης γλώσσας (; ) διαγράφηκε η προηγούμενη ανάρτησή μου...:oops:
    Τέλος πάντων!!! Τελείωσα το δρώμενο!! :D Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν την προσπάθεια...;)
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε giannissuper, monolith2, βιβη.2003 και 13 σε άλλους.
  4. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    αυτό ξαναπές το ! είναι τόσο κουραστικό! που το μίσησα!!! :mad: σαν δρωμενο!
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, skareleni, jimixatz και 6 σε άλλους.
  5. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπέρα φίλοι συναγρότες. Όπως πολλοί από εσάς έτσι κι εγώ σπυρί σπυρί μάζεψα τα ποιήματα για να δώσω δωροανθοδέσμες και δωροτούρτες... και μου λείπουν περίπου 120 ποιήματα που θα μαζέψω σήμερα για τις κατσικούλες "τις στεναχωρημένες". Ήδη έχετε γράψει και αναλύσει το δρώμενο οπότε θα συμφωνήσω μαζί σας πως ναι ήταν κουραστικό και δύσκολα μαζεύτηκαν τόσα φυτά/αναδυόμενα αλλά είχε και τα δωράκια του! (ίσως θαμπωμένη από τη βασίλισσα να μην χάρηκα όσο τις προηγούμενες φορές που κέρδιζα τα ίδια δωράκια).:music:
    για να μη σας κουράζω παραπάνω θα ήθελα να εκφράσω μια ιδέα μου κι ας μου επιτρέψουν οι συντονιστές κάνοντας λιγουλάκι τα στραβά μάτια...o_O
    κάποιοι "δυνατοί" παίκτες και μη, δεινόσαυροι ονομάζονται;)..., έχουν τελειώσει το δρώμενο άρα έχουν υπόλοιπο σε τούρτες κι ανθοδέσμες κι αυτά τα πουλάνε στη λαϊκή, ευχάριστη καινοτομία κατά τη γνώμη μου. Αυτοί λοιπόν, θα μπορούσαν να πουλήσουν φθηνά -πολύ φθηνά- και μ΄αυτό τον τρόπο να βοηθήσουν τους νεώτερους παίκτες οι οποίοι ενδεχομένως να μην μπόρεσαν να μαζέψουν τόσες κορδέλες και φόρμες ενώ, ίσως να έχουν ποιήματα... τραβηγμένο μεν αλλά πιθανό, -κατά την γνώμη μου πάντα... λίγα χορτοτάληρα παραπάνω δεν κάνουν τη διαφορά-:)
    Για να μαθαίνουν οι νεώτεροι πως και οι Δεινόσαυροι έχουν καλή καρδιά αν και φαίνονται Τρομακτικοί:p

    Υγ.εγώ επισκέπτομαι την λαϊκή και κάνω προσφορές το μεσημέρι κατά τις 15:30 (αν και -μάλλον- δεν είμαι δεινόσυρος )8)
     
    Αρέσει σε antigonisfarm, .FARMERAMA010., marikaki1981 και 19 σε άλλους.
  6. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τέλος και για μένα,αν και άργησα λίγο.
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όσους ταίζουν ακόμα τα ζωάκια τους.
     
    Αρέσει σε Louisa, .FARMERAMA010., kolokythopitas και 14 σε άλλους.
  7. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους
    Σήμερα πρωί-πρωί τάισα και την τελευταία μου γατούλα(θα έλεγα σχεδόν χαλαρά αν εξαιρέσω τις δύο φορές που "μέτρησα"λάθος τα φυτά του δρώμενου...)και τώρα θα μαζέψω δωράκια-μήπως έρθει και καμιά μπανάνα ή κουπόνι....;)
    Όμως,θέλω να σημειώσω,ότι ήταν πολλάά τα φυτά(20.000)και πολλάά τα αναδυόμενα(1.250 ποιήματα,650 κορδέλες,640 φόρμες)
    Τελικά,τα γλυκά δώρα της βασίλισσας,μπορεί να αποδειχθούν......ξινά(;!;!;;)
    Όσοι προσπαθείτε ακόμη,μην απελπίζεστε....Ένα γεμάτο 24-ωρο μπορεί να φέρει πολλές εκπλήξεις.....:p
     
    Αρέσει σε Louisa, kolokythopitas, giannissuper και 14 σε άλλους.
  8. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα αγροτόπουλα, σήμερα τελείωσα κι εγω το δρώμενο. Ευχαριστώ πολύ τους γείτονες και φίλους:inlove: για την πολύ σημαντική τους βοήθεια. Χωρίς αυτούς δεν θα τα κατάφερνα. Εύχομαι καλή συνέχεια και επιτυχία σε όλους όσους το προσπαθούν. Να το προσπαθήσετε μέχρι τέλους, αξίζει.;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/2/16
    Αρέσει σε Louisa, .FARMERAMA010., kolokythopitas και 16 σε άλλους.
  9. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    Τελος και γω το δρωμενο .........ουφφφ με εσκασε !!! νομιζα οτι δεν θα βγει με τιποτα !!! παω να κλειδωσω τα συννεφακια μου !!! και τα δωρα συνεχιζονται ........xD
     
    Αρέσει σε jimixatz, powerranger91, Louisa και 16 σε άλλους.
  10. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους!
    Τέλειωσα το δρώμενο ,με πραγματική δυσκολία..Τα αναδυόμενα πάρα πολλά και "έβγαιναν" με πολύ αργό ρυθμό...
    Η αλήθεια είναι ότι με κούρασε πολύ. Χωρίς την πραγματικά πολύτιμη βοήθεια των γειτόνων μου νομίζω θα τα παρατούσα!
    Μετά την βασίλισσα του καρναβαλιού αυτό το δρώμενο μου φάνηκε..βουνό!
    Να ήμαστε καλά και καλή μας συνέχεια.
     
    Αρέσει σε mpimpilas, jimixatz, maria071966 και 17 σε άλλους.
  11. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    τελικα, με μπολικη τυχη ετυχα και τα 3 διακοσμητικα μεσα σε δωρακια :D
    συνεχιζω παρολα αυτα, μηπως καταφερω και τα συννεφακια
    οσο για το event, θεωρω οτι τα αναδυομενα μαζευονται πολυ δυσκολα, ενω τα φυτα με καταλληλη δουλιτσα μαζευονται σχετικα ευκολα... τα δωρακια ηταν πολυ καλα αυτη τη φορα και γενικα νομιζω εχουν βελτιωθει πολυ τα επαθλα σε σχεση με παλιοτερα
     
    Αρέσει σε jimixatz, Louisa, .FARMERAMA010. και 11 σε άλλους.
  12. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    ευχαριστώ όλους τους φίλους και τους γείτονές μου για την πολύτιμη βοήθειά τους!!!:)
    τέλος το δρώμενο κι από ΄μενα
    καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμη:)
     
    Αρέσει σε jimixatz, maria071966, powerranger91 και 13 σε άλλους.
  13. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα. τελος και εγω αν και δεν επαιξα την πρωτη μερα λογω εργασιων, ας ειναι καλα το εξευγενισμενο γαρυφαλλο
     
    Αρέσει σε jimixatz, soyla74, Louisa και 8 σε άλλους.
  14. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    επιτέλους όλοι (?) ευχαριστημένοι...
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, maria071966 και 16 σε άλλους.
  15. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    τελείωσα και εγω αγροτόπουλα.
    πολυ κουραστικο ιβεντ!!και φτωχο απο κουπονια!!!δεν μπορω να πω οτι ετυχα πολλα αφου αν θυμάμαι καλά ηταν 2 τριωρα και 1 μονοωρο!!!θα προτιμούσα περισσότερα.απο χτ και πε αφθονα αφου βαρεθηκα να τα βλέπω!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, maria071966 και 13 σε άλλους.
  16. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    Γεια σας και χαρά σας συναγρότες!
    Ολοκλήρωσα κι εγώ το δρώμενο... Παρ'όλα αυτά μπορώ να πω ότι με "άγχωσε", με ζόρισε αρκετά και δεν το χάρηκα... Νομίζω ότι από τη μία η πολυπλοκότητά του, από την άλλη τα πολυάριθμα αναδυόμενα που ζήταγε, αφαίρεσαν τη διασκέδαση. Εντούτοις επειδή παίζω και για τα event, για τα διακοσμητικά τους, αγνόησα τη δυσαρέσκειά μου.
    Να είστε καλά! Καλή συνέχεια σε όλους!
    Υγ: Πόσο διαφορετική αλήθεια η ατμόσφαιρα στην κουβεντούλα, από την αντίστοιχη του δρώμενου με τη βασίλισσα του καρναβαλιού...
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, Gulit1 και 19 σε άλλους.
  17. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    καταϊδρωμενη τελειωσα και εγω χαρη στη βοηθεια πολλωωωωων......σας ευχαριστω ολους....παρ ολ αυτα ουτε και εγω το ευχαριστηθηκα,ηταν τοσο κοντα με το αλλο ιβεντ και τοσο αγχωτικο με τα ποιηματα που νομιζω θα το διαγραψω αμεσα απο την μνημη μου:oops::oops:
    οσο για το εξτρα στην αγορα με τα προιοντα νομιζω ηταν μεγα λαθοσ δεν χρησιμευσε πουθενα μιασ και η ελειψη ηταν στα γραμματα πιο πολυ και τα πουλανε τωρα οσο οσο!
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, maria071966 και 15 σε άλλους.
  18. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα σας .. αν κ τοχω τελειωσει εδω κ 2-3 μερες (κ το σταματησα αμεσως)..θα συμφωνησω με την mara_libra..μου φανηκε πολυ αγχωτικο κ περιπλολο .. για ορισμενους οπως εγω που εχω μαλωσει απο μικρη με τους αριθμους τις πραξεις τους κ τους συνδιασμους ειδα κ επαθα να βγαλω ακρη για το τι χρειαζοταν κ που .. παρολο που διαβαζα κ ξανα διαβαζα τις Σ.Ε. κ κυριως τις οδηγιες των συμπαικτων μας κ ναναι καλα .. τελικα εβγαλα ακρη απο το ποστ κ την βοηθεια της rkatia... κ αυτο εχοντας ανοικτη σελιδα τις οδηγιες της κ μπαινονβγαινοντας στον μυλο ... κανοντας πολλα λαθη στην αρχη μεχρι να τα εμπεδωσω ? δεν καταλαβαινω γιατι χρειαζοταν τοση πολυπλοκοτητα .. θα μου πεις τελος καλο ολα καλα? .. αλλα συγνωμη δεν το ευχαριστηθηκα καθολου .. κ νομιζω ακομη κ τωρα δεν τοχω καταλαβει ... απλα ενιωσα την αναγκη να ενημερωσω για την δυσαρεσκια μου :(
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, Gulit1 και 16 σε άλλους.
  19. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    τελος το ιβεντ και για εμενα.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, maria071966 και 9 σε άλλους.
  20. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Γενέθλια, καρναβάλια και τώρα αυτό
    Τρία event στην σειρά χωρίς να πάρουμε ανάσα.
    Ειδικά μετά το event του καρναβαλιού φυσικό είναι να παίζουμε όλοι με μισή καρδιά αυτό εδώ.
    Απορώ γιατί έπρεπε να τα στριμώξουν όλα κοντά κοντά
    -.-
    Τέλος πάντων ξεκούραση τώρα από σπερνοθέρισμα μέχρι τον άλλο μήνα.

     
    Αρέσει σε jimixatz, βιβη.2003, maria071966 και 20 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.