Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Μόχθος της αγάπης

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 10/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Με υπομονή, αρκετή δουλειά και καλούς φίλους, τελειώνω όλα τα δρώμενα από τον Σεπτέμβριο που ξανάρχισα να παίζω χωρίς ούτε ένα ευρώ. Τα τελειώνω στο τέλος του χρόνου αλλά νιώθω υπέροχα και αν δεν τα καταφέρνεις μπορείς πραγματικά να βγάλεις χορτοτάληρα, ειδικά τώρα που μπήκαν προϊόντα του δρώμενου και στη λαϊκή. Καλύτερα θα ήταν να παραπονιόμαστε για ότι πραγματικά δεν είναι καλό και όχι γενικά και χωρίς λόγο και αποδείξεις. 'Αλλωστε όποιος παίζει το έχει επιλέξει, κανείς δεν τον υποχρεώνει. Περαστικά σου Γεωργία και καλή ανάρρωση. Μη μασάς.
     
    Αρέσει σε Stefoulini, ioanna6929, SemK και 15 σε άλλους.
  2. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Με τη σειρα μου θα πω πως από την αρχη δεν εχω βαλει το χερι στη τσεπη και όλα μα όλα τα δρωμενα ταχω τελειωσει.Θελει αποθηκη σε όλα και συστημα .Καλη αναρρωση στη Γεωργια και καλη προσπαθεια στα αγροτοπουλα.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  3. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Καλησπέραααα...
    Ας αρχίσουν λοιπόν οι χοροί ....... :music:

    [​IMG]
    Πολλά... Πάρα πολλά τα ποιήματα αγάπης...:oops:
    Κάποια στιγμή στέρεψε η έμπνευσή μου.... και έτρεξα στον εξευγενισμό...:p
    Ευτυχώς για πολύ λίγα... ;)
    Τρομάξαμε με τις φόρμες αλλά μας στρίμωξαν τα ποιήματα και οι κορδέλες ..

    Τώρα ταϊζω τις γατούλες... μπας και μου δώσουν το διακοσμητικό τους , που πολύ το θέλω :p..
    έχω και μια αδυναμία στις γατούλες (από προηγούμενο ιβεντ :inlove:)
    Μου δίνουν όμως και τροφές για τ΄αλλα ζώα ...κι έτσι λέω να πουλήσω τα μπουκέτα και τις τούρτες...;)
    Καλή συνέχεια φαρμαγρότες
    Γεωργία... Περαστικά σου και γρήγορα κοντά μας δυνατή και κεφάτη:)
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, powerranger91, ioanna6929 και 16 σε άλλους.
  4. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Μπράβο σ' όσους το τελείωσαν αλλά και σ' όσους το παλεύουν ακόμη, εγώ πάλι τόχω ρίξει στο τραγούδι στο γνωστό ρυθμό, χωρίς κορδέλες πώς θα φτιάξουμε μπουκέτα? χωρίς κορδέλες... λα,λα,λα

    Γεωργία σιδερένια...
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  5. Genne1

    Genne1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εκανα διαπιστωση οχι σχολιο αν συμφωνεις η οχι δικο σου θεμα αλλα μονο ακυρη δεν ειμαι μιας κ γω με υπομονη κανω τα δρωμενα αλλα δινει ψιχουλα απο υλικα κ γ αυτο λεω οτι ειναι μονο γ αυτους που πληρωνουν!!
     
    Αρέσει στους ioanna6929, kolokythopitas και Louisa.
  6. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Εγώ το τελειώνω αύριο το πρωί, χωρίς να δώσω δεκάρα τσακιστή! Ούτε σε αυτό ούτε σε κανένα άλλο.
    Περαστικά Γεωργία.
     
    Αρέσει σε dkokka, βιβη.2003, ioanna6929 και 12 σε άλλους.
  7. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Γεια σας γεια σας..Τελειωνω αυριο το δρωμενο και πραγματικα πιστευω πως με οσα διαβασα παραπανω δεν ειναι αναγκαιο να βαλεις χρηματα για να τελειωσεις ενα δρωμενο8).. ποσο μαλλον εαν εισαι μεθοδικος;)..Εαν απο την αλλη εισαι κατσουφης και γκρινιαρης και θες δρωμενα ετοιμα σε δευτερολεπτα-.- τοτε ..ναι πρεπει να βαλεις χρηματα.Ευχομαι ολοι οσοι το παλευουν να τα καταφερουν:) και γεωργιαα καλη αναρρωση:sleepy: και συντομα κοντα μας ;)εε μην αφησεις τον μικρουλι να παιζει θα φαει τα σ.λ xD
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, takis.00, ioanna6929 και 14 σε άλλους.
  8. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, εγώ έχω τελειώσει με τις γατούλες και θέλω άλλα 48 δωράκια για τις κατσικούλες αν και έχω πάρει το
    διακοσμητικό το τέλειο μπουκέτο και επίσης θέλω άλλα 17 δωράκια για τα κόκκινα πάντα.:mad::oops:xD
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, kolokythopitas και 13 σε άλλους.
  9. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Tελος απο μενα το δρωμενο, βρηκα πολυ ρομαντικα τα κοστουμια των ζωων, με δυσκολεψαν λιγο οι κορδελες αλλα ολα καλα. Καλη επιτυχια σε οσους το παλευουν ακομη. :inlove: Τα δωρα καλουτσικα, τουλαχιστον μετα τη βασιλισσα, αλλιως θα μου φαινονταν μαλον τελεια.xD
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Stefoulini, Gulit1, βιβη.2003 και 16 σε άλλους.
  10. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Δεν είναι απαραίτητο όλοι μας να τελειώνουμε όλα τα δρώμενα και σε 2-3 μέρες.
    Για να μην απογοητεύονται κάποιοι και να παίρνουν θάρρος οι νέοι παίκτες
    Ορίστε η πρόοδος μου με χαλαρό παίξιμο χωρίς άγχος και χωρίς να διαλύσω την φάρμα μου
    [​IMG]

    Και άλλη μια φορά θα πω, τα μικρά επίπεδα να παλεύουν μέχρι όσο μπορούν και να παίρνουν ότι μπορούν από κάθε event.
    Αυτό θα τους βοηθήσει στην συνέχεια.
    ;)



     
    Αρέσει σε Stefoulini, gtrullis, βιβη.2003 και 18 σε άλλους.
  11. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    το δρωμενο το τελειωσα απολογισμος ενα κουπονι μιας ωρας!!!!!!!!!!!!!!!! τελειο !!!!!!!!
     
    Αρέσει σε *mava*, βιβη.2003, graganta και 12 σε άλλους.
  12. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους λογω καποιας υποχρεωσης το δρωμενο το ξεκινησα αργοτερα....οταν μπηκα στη φαρμα ειδα δωρα του ιβεντ να ερχοντε απο τους φιλους μου και γειτονες μου παρολο που η φαρμα μου ηταν κλειστη και εμεινα εκπληκτη!!!!!!θελω να τους ευχαριστησω μεσα απο την ψυχη μου γι αυτο!!!!!!!σας ευχαριστω παιδια που με σκεφηκατε δεν εχω λογια:inlove:!!!!!!!!!!χρησιμοποιησα τον τροπο του εξευγενισμου για να προλαβω!!!!!!θελω να διευκρινησω για κατι που ειπαν πιο πανω δεν δινω φιορινια για να τελειωσω ιβεντ!!!για πιο λογο;;οταν ημουν σε πολυ πιο μικρο επιπεδο ολα τα ιβεντ μεχρι την μεση τα εφτανα εκεινη την μαρτζανα[αν το λεω σωστα],διακοσμητικο δεν θυμαμαι ομως αν ηταν απο ιβεντ της ελειπε το κεφαλιxD ολα τα διακοσμητικα μισαxDτουλαχιστον για μενα δεν υπαρχει λογος να δωσω φιορινια για να τελειωσω ενα ιβεντ!!!!!για να τελειωσω το ιβεντ χρησιμοποιω τον εξευγενισμο οχι παντα,τσατνι και οτι αλλο μου εχει δωθει απ'το παιχνιδι προσπαθω να το εκμεταλευτω!!!!!!!φυσικα οσο περισσοτερο ανεβαινω επιπεδο τοσο πιο ευκολα τελειωνω!!!!!!!καλη συνεχεια και επιτυχια σε ολους:inlove:
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 14/2/16
    Αρέσει σε Gulit1, *mava*, ath και 20 σε άλλους.
  13. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    πουθενα κουπονια τι γινεται μ αυτο!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, graganta, Louisa και 6 σε άλλους.
  14. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    τελικα το παιχνιδι γινεται καλυτερο οταν ειναι ομαδικο....αν και δεν ειναι αλλα οταν καποιοσ ανταποκρινεται σε ενα s o s για βοηθεια και στη δινει απλοχερα τοτε ολα φαίνονται πιο ευκολα ακομα και αν δεν προλαβεισ να τελειωσεισ το παιχνιδι δεν σε νοιάζει γιατι ποτε δε θα εισαι μονοσ!! zaxaroυla80 - Λούα -Σταυρούλα!!!! ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα δωρα σασ.....:)
     
    Αρέσει σε marikaki1981, kikijimy, βιβη.2003 και 13 σε άλλους.
  15. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Θέμα τύχης είναι. Εγώ -χωρίς να δώσω παραπάνω δώρα απ' όσα χρειάζονται- κέρδισα και 48ωρών και 12, αλλάκαι μερικά 1ας ώρας και τριών. Δεν κέρδισα όμως κανένα διακοσμητικό 2η φορά. Τύχη!
     
    Αρέσει σε Louisa, jimixatz, LILA413 και 8 σε άλλους.
  16. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,άρχισα το δρώμενο αργά,με αποτέλεσμα να τρέχω και να μην φτάνω:p,θέλω άλλα 50 δωράκια για τις κατσίκες και άλλα 11 για τα κόκκινα πάντα.δεν ξέρω εάν θα τα καταφέρω,το ελπίζω πάντως ,γιατί τα δώρα είναι πολύ καλά ;)και είναι κρίμα να τα χάσω,βλέπετε έχω πολλές υποχρεώσεις αυτήν την περίοδο και δεν μου περισσεύει χρόνος8) .θα προσπαθήσω μέχρι το τέλος και ότι βγει,να είστε όλοι καλά:).
     
    Αρέσει σε Gulit1, βιβη.2003, graganta και 13 σε άλλους.
  17. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Με μόλις 15 δωράκια για τα πάντα να μου μένουν, όλες οι ανησυχίες μου έχουν εξαλειφθεί! :D σύστημα και πάλι σύστημα! κι ας με χτύπησε η τύχη εκεί που δεν έπρεπε!! :p πήρα το διακοσμητικό από τα πάντα 2 φορές και λέω ότι δεν έπρεπε, γιατί θα ήταν πιο χρήσιμο κάτι τέτοιο στις κατσίκες ή στις γάτες, ώστε να χρειαστώ λιγότερα αναδυόμενα! αλλά χαλάλι!! :D τα δώρα είναι τέλεια και δίνονται απλόχερα, αν και καμία σχέση με την βασίλισσα...:p καλή επιτυχία σε όσους το παλεύουν ακόμα!

    Γεωργία ξεχάστηκα στο προηγούμενο σχόλιό μου, περαστικά σου και καλή ανάρρωση! :D
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, georgia469 και 9 σε άλλους.
  18. anestis375

    anestis375 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους!!! Μου μένουν ακόμα 250 ποιήματα αγάπης για να τελειώσω το ιβέντ και αναρωτιέμαι πως θα το πετύχω...έχετε να μου προτείνετε τρόπυς??
    Αυτό με τον εξευγενισμό μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει?? δεν το έχω καταλάβει
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/2/16
  19. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Καλησπέρα σας φίλοι μου
    θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τις ευχές σας και το ενδιαφέρον σας για την περιπέτεια της υγείας μου
    πραγματικά με συγκινήσατε όλοι σας και εδώ στο φόρουμ και με τα προσωπικά μηνύματα σας
    σας ευχαριστώ από καρδιάς


    [​IMG]

    το δρώμενο το τελείωσα , αλλά συνεχίζω να φτιάχνω γράμματα αγάπης ,οι γατούλες δίνουν και τούρτες και μπουκετάκια
    καλή επιτυχία σε όλους
     
    Αρέσει σε Stefoulini, monolith2, Gulit1 και 13 σε άλλους.
  20. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    τα περαστικα και απο μενα georgia469 σιδερενια!!
    το δρωμενο δεν το εχω τελειωσει ακόμα!!μου λείπουν άλλες 11νοστιμιες για τα παντα!σε εμενα δεν βγαινουν με καλη ροη τα ποιήματα το οποιο με εχει κουράσει!!!ολο φτιαχνω-φτιαχνω και δεν λένε να τελειώσουν!!πιστευω αυριο οτι θα το τερματησω και θα ασχοληθώ με καμμια γατούλα!!
     
    Αρέσει σε Stefoulini, LILA413, Gulit1 και 11 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.