Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Μυστική λιμνούλα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 13/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Χριστός Ανέστη.. Χρόνια πολλά σε όλους.. έκανα την βλακεία να αγοράσω σεντούκι large.. έδωσα 7 πολύτιμα κουπόνια για να πάρω ένα εκλεκτό δόλωμα.. πραγματικά αισθάνθηκα πολύ χαζή.. δεν το ξανακάνω.. φυσικά τα μαργαριτάρια ακόμα άφαντα.. να φύγει και να μην ξανάρθει τέτοιο δρώμενο αν είναι να μας κάνει τα νεύρα τσατάλια
     
    Αρέσει σε pap100, vagelis1968, nickoikono11 και 12 σε άλλους.
  2. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα.Μείνανε 30 ώρες και εγώ στα 6 μαργαριτάρια.Αυτό κι αν είναι ατυχία.Να παιζεις από την πρώτη μέρα,να μην έχεις χάσει μάζεμα,να έχεις δοκιμάσει όλους τους πιθανούς συνδυασμούς και να χάσεις την φασολιά.Τι να πω.Θα το συνεχίσω μέχρι το τέλος και μετά θα πάρω ηρεμιστικά.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, nickoikono11, DEEP_PURPLE21 και 9 σε άλλους.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους. Χριστος Ανεστη !!!
    Σχεδον στην εκπνοη της ληξης του ψαρεματος κατορθωσα και πηρα τα τελευταια μαργαριταρια:D και η φασολια
    ειναι πλεον στην θεση της. Μου εφυγε ενα μεγαλο αγχος.
    Υπομονη παιδια. Θα ερθουν και σε σας τα πολυποθητα μαργαριταρια.Ευχομαι οι τελευταιες σας ψαριες ,να ειναι
    και οι τυχερες.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, sofiapao76, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  4. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλημέρα σε όλους. Χρόνια πολλά κ Χριστός Ανέστη. Κανένα μαργαριτάρι στη μπιζουτιέρα μου κ απ' ότι βλέπω ούτε πρόκειται. Δεν πειράζει, τι να κάνουμε τώρα, θα αρκεστούμε στα φο μπιζού!! Καλή συνέχεια κ καλή επιτυχία σε όλους τους ομοιοπαθείς.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, GEPPO1, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  5. dafni_mat

    dafni_mat Ανερχόμενος συντάκτης

    Επιτέλους "ψάρεψα" και εγώ τα πολυπόθητα μαργαριτάρια!!!:D Καλή συνέχεια και καλή τύχη σε όσους ακόμα δεν τα έχουν "ψαρέψει" !!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, soyla74, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  6. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Μαργαριτάρια έψαχνα,στης θάλασσας τα βάθη,
    κανένα δεν εβρήκα εγώ,πω-πω,τι έχω πάθει.

    Γι αυτό λοιπόν στο Ψάρεμα,το έριξα επί τούτου,
    μία ντουζίνα,και μισή,η ώρα περνάει ντούκου.

    Ψάρευα βράδυ και πρωί,ψάρευα μεσημέρι,
    και τελικά κατάφερα,και τά'βαλα στο χέρι.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε jimisraf1, Lina123, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  7. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    ειμαι εδω και πολλες ημερες με 12 μαργαριταρια.μολις ανοιξα 9 κιβωτια με ξιφιες αλλα δεν........αν ειμαι σε υπολογιστη αυριο στις 3 παρα τεταρτο (επειδη ειναι και πρωτομαγια) θα εχω μια τελευταια ευκαιρια.αλλιως τοσες μερες και τοσα μαζεματα και τοσα ψαρεματα θα πανε στον βροντο....Τελικα απο οτι φαινεται υπαρχουν παιδια και αποπαιδια στο παιχνιδι....καθε απαντηση δεκτη....
     
    Αρέσει σε dafro123, -sia1971-, supermario$ και 4 σε άλλους.
  8. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Λοιπόν μαζεύτηκαν τα μαργαριτάρια για την φασολιά μετά από πολλές προσπάθειες. Αυτά που περισσεύουν τι τα κάνουμε?? Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε τέτοιες περιπτώσεις έχουμε περισσευούμενα αντικείμενα.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, gtrullis και 4 σε άλλους.
  9. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Δυστυχως και εγω εχω παρει τη δωδεκαδα αλλα αφαντα τα υπολοιπα μαργαριταρια! Εχω παρει ολες τις μαρκες και αποψε ειναι η τελευταια φορα που θα προσπαθησω να ψαρεψω! Μου φαινεται απιαστο ονειρο η φασολια μετα απο δεκαδες ψαρεματα!!!!!!!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, supermario$, yelander10 και 5 σε άλλους.
  10. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα μόλις τώρα πήρα και εγώ την τελευταία εξάδα μαργαριταριών και έτοιμη η φασολιά.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, GEPPO1, supermario$ και 3 σε άλλους.
  11. mavasso1

    mavasso1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μόλις τελείωσα το τελευταίο ψάρεμα και δεν συμπλήρωσα τα μαργαριτάρια. Δεν έχω άλλη ψαριά. Πάει η φασολιά. Ας σκεφτούν οι συντονιστές να το παρατείνουν μέχρι αύριο το βράδυ μήπως προλάβουμε να τα μαζέψουμε και εμείς.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Lina123, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  12. supermario$

    supermario$ Ενεργός συντάκτης

    Δυστυχως μου λείπει μια εξαδα μαργαριτάρια και πιθανον 4 ψαριες αν προλάβω αύριο
    Δεν βλεπω να παίρνω τη φασολια. Δεν πειράζει άλλωστε έχω γύρω στις 430 σειρές στη φασολιά ας χάσω και μια ,δεν θα σκασω κιόλας!!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Lina123, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  13. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    χρονια πολλα !!απο της πρώτες μερες 12 μαργαριτάρια έμεινα με αυτα δεν εχω αλλα δολώματα σε κάποιους ήρθαν με την σέσουλα σε αλους δεν ήρθαν... αλλη μια απογοήτευση πάντα τέτοια μπράβο στην ετερια συνεχίστε ετσι μπραβο σε οσους τα κατάφεραν
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Lina123, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  14. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη! Μία εξάδα μαργαριτάρια πήρα προχθες μία χθες.Είχα την ελπίδα πως θα πάρω σήμερα την τελευταία εξάδα. Όνειρο απατηλό.Αύριο μένουν μόνο δύο κουπόνια... Δεν έχω λόγια.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Lina123, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  15. panos-p

    panos-p Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.Τόσο άχρηστο ιβεντ δεν έχει υπάρξει μέχρι σήμερα,Να κάθεσαι τόσες μέρες να ψαρεύεις για να μην πάρεις ποτέ τα 15 μαργαριτάρια.Συγχαρητήρια σ΄αυτούς που το επινόησαν, το οργάνωσαν, και τελικά μας δούλεψαν τόσες μέρες.Έχει πέσει πολύ η ποιότητα του παιχνιδιού καιρός να αποχωρήσω ,αρκετά.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, -sia1971-, .sofaki. και 6 σε άλλους.
  16. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Προς τους συντονιστες: Για μας που τελειωσαμε το δρωμενο και ψαρευαμε τοσες μερες τι θα γινει? τα μαργαριταρια δεν ηρθαν ως το τελος, ισωσ θα επρεπε να ζητησετε απο την εταιρεια να διορθωσει αυτη την αδικια και την κοροιδια απεναντι μας και να μας δωσουν την φασολια. Γιατι μας βαλανε να παιζουμε και δεν αναφερανε στις σ.ε. οτι -----ισως να παρεται διαμαντια-----Ευχαριστω αν δεν σβησετε την αναρτηση μου
     
    Αρέσει σε vagelis1968, elenigri, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  17. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Καλησπέρα σε όλους, για ακόμη μια φορά γράφω και ειλικρινά θεωρώ αυτό το δρώμενο πάρα πολύ άδικο... και απευθύνομαι σε όλους τους συντονιστές χωρίς να θέλω να προσβάλω και να θίξω κανέναν.... Τι θα γίνει αγαπητοί μου με την φασολια; Τόσα παιχνίδια χαμένα, τόσα ψαρέματα για πέταμα και ειλικρινά ούτε μια φορά δεν ήρθε το μαργαριτάρι. Δεν είναι άδικο για όλους εμάς που δεν μπορούμε να πάρουμε την φασολιά; Και προφανώς δεν έχουν όλοι χρήματα να βάλουν στο παιχνίδι να βοηθηθούν.. Δείτε το γιατί θεωρώ πως απομακρύνονται παίκτες με τέτοια δρώμενα '' τυχης''. Ειναι απλα άδικο. Καλό βράδυ σε όλους
     
    Αρέσει σε vagelis1968, supermario$, SavoirAimer... και 5 σε άλλους.
  18. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Θα συμφωνήσω απόλυτα!Το πιο άδικο παιχνίδι!!Κοροϊδία θαλεγα ,ξενέρωσα .Ίχνος από μαργαριτάρια δεν είδα....Φαρμεραμα....το νου σου!!Αν θα συνεχίσεις να μας δουλεύεις φιλάκια και γειά σας
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/5/21
    Αρέσει σε louloudaki.2001., vagelis1968, supermario$ και 4 σε άλλους.
  19. SPIFIL

    SPIFIL Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα, δυστυχως δεν πηρα ουτε εγω τη φασολια. μεχρι τελευταια στιγμη πιστευα οτι θα παρω την τελευταια 6αδα αλλα τιποτα.
    το παιχνιδι τελειωνει και δεν εχω να μαζεψω αλλα κουπονια. πολυ αδικο παιχνιδι κριμα
     
    Αρέσει σε vagelis1968, supermario$, SavoirAimer... και 4 σε άλλους.
  20. dionkost

    dionkost Νέος ειδικός

    δυστηχως τελος για μενα τα κουπόνια ψαρα επομένως τελος και τα μαργαριτάρια.....6 καταφερα να εχω....επισης δεν εχω και 3 μαρκες αγωνα αεροπλανακι...επρεπε να πληρωσω για να τα αποκτησω?......εχω αρχισει να αγανακτώ.....
     
    Αρέσει σε vagelis1968, supermario$, elenigri και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.