Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Μυστική λιμνούλα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 13/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. MATZANAS0

    MATZANAS0 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους. Μολις πηρα την πεμτη εξαδα μαργαριταριων.Εγω παιζω παντα ολα τα παιχνιδια με απλο δολωμα για να ευχαριστιεμαι το παιχνιδι μονο οπου θα χριαζεται παιζω σουπερ
     
    Αρέσει σε gtrullis, -sia1971-, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  2. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Καλησπέρα σε όλους σας, είπα να γράψω και εγώ γιατί πλέον είμαι απλά έξαλλη με αυτό το event! Παίζω τόσες μέρες από την ημέρα που έχει αρχίσει, έχω ανοίξει όλα τα χρονόμετρα που δίνουν τα εισιτήρια για να αγοράσεις δολώματα μέχρι τώρα. Αγοράζω δολώματα και ψαρεύω καθημερινά! Και δεν μου έχει δώσει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΑΔΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙΩΝ.. Είπαμε θέμα τύχης θέμα τύχης αλλά όλα έχουν και κάποιο όριο. Δεν θέλω να προσβάλω και να θίξω κανέναν από τους δημιουργούς και τους συντονιστές του παιχνιδιού, μα θεωρώ πραγματικά απαράδεκτο να γίνει τόσο δύσκολο μέχρι και ακατόρθωτο για κάποιους παίχτες να πάρουν την σειρά συννέφων της μαγικής φασολιάς. Παίζουμε για να περνάμε καλά και όχι για να εκνευριζόμαστε... Σκεφτείτε το αυτό
     
    Αρέσει σε .sofaki., ΝΕΦΕΛΗ9, jimixatz και 11 σε άλλους.
  3. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα:)

    [​IMG]
    Ακολούθησα τη συμβουλή της συμπαίκτριάς μας lagoudaki και την ευχαριστώ πολύ που μοιράστηκε μαζί μας την ιδέα - στρατηγική της, η οποία και ήταν κερδοφόρα! Σας συνιστώ να παίρνετε τα σεντούκια L και ότι περισσεύει από τα κουπόνια να παίρνετε τα S. Για παράδειγμα, σήμερα είχα 23 κουπόνια και αγόρασα 3 σεντούκια L και ένα S.
    Στο τελευταίο δόλωμα πολυτελείας έτυχα 3 ξιφίες οι οποίοι με γέμισαν μαργαριτάρια, όπως βλέπετε παρακάτω. Έτσι πήρα την φασολιά και μου περίσσεψαν και 9 μαργαριτάρια!!

    [​IMG]
    Το συγκεκριμένο δρώμενο χρειάζεται καλό ποντίκιxD , υπομονή και λίγο τύχη :p

    Εύχομαι σε όλους καλές ψαριές!
    Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα σε όλους/-ες :inlove:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, jimixatz, gtrullis και 10 σε άλλους.
  4. supermario$

    supermario$ Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα σας,
    15η ημέρα του event ,έχω ρίξει πάρα πολλές ψαριές και ακόμη να βρω ούτε ένα μαργαριτάρι. Από ότι φαίνεται η πιθανότητα εχει ρυθμιστεί να είναι πολύ μικρή και ελπίζω η εταιρεία να την αυξήσει τώρα που τελειώνει μπας και προλάβουμε τη φασολιά. Συνήθως αυτό γίνεται τις τελευταίες ημέρες αντίστοιχων event "τύχης", αλλά νομίζω ότι είναι λάθος αυτή η τακτική γιατί εκνευρίζει πολύ τους παίκτες. Όπως είπαν και παραπάνω άλλοι συμπαίκτες ,παίζουμε για να ξεδώσουμε λίγο και όχι να σπάνε τα νεύρα μας....
     
    Αρέσει σε SYLVART, ΝΕΦΕΛΗ9, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  5. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπέρα φίλοι συναγρότες. σίγουρα το συγκεκριμένο δρώμενο μας έχει προβληματίσει αρκετά και μερικοί από εμάς έχουμε ανησυχήσει για το αν θα καταφέρουμε τελικά να αποκτήσουμε τη φασολιά. Μετά από πολλές προσπάθειες έχω να πω πως έπαιξα με εκλεκτό δόλωμα κυρίως και λίγα πολυτελείας. πάντα, όταν πετύχαινα το κύκλο ακριβώς στο όριο της εσωτερικής πλευράς, προς το κέντρο, μου έδινε ξιφίες. Σήμερα, με πέντε δολώματα πολυτελείας, στο σημείο που σας περιέγραψα, μου έδωσε και ξιφίες και μαργαριτάρια σε όλες τις ψαριές. ελπίζω να βοήθησα και να έχετε κι εσείς τα αποτελέσματα που έδωσε και σε εμένα. Καλή επιτυχία σε όλους. Καλή Ανάσταση, υγεία κι ελπίδα για ένα πανέμορφο ελληνικό καλοκαίρι.
     
    Αρέσει σε yelander10, soyla74, jiorgos και 11 σε άλλους.
  6. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!!
    Εγώ έπαιζα σεντούκια S και ένα ένα.... Τα δολώματα ως επί το πλείστον ήτανε εκλεκτό δόλωμα και λίγα απλά δολώματα.
    Προχθές πήρα την πρώτη εξάδα και σήμερα το μεσημέρι με απλά δολώματα πήρα άλλες 2 εξάδες μαζεμένες οπότε τέλος με την φασολιά...
    [​IMG]
    Προσωπικά δεν το άφησα να με εκνευρίσει, μην σας πω ότι ξεχνούσα να μαζέψω και τα κουπόνια. Τόσο χαλαρά το πήγα.....
    Καλή συνέχεια σε όλους και καλή τύχη!!!!


    Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα με υγεία!!!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, soyla74, jiorgos και 11 σε άλλους.
  7. dimpap61

    dimpap61 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Και συνεχίζουμε απτόητοι... Μηδέν (0) μαργαριτάρια μέχρι τώρα. Τουλάχιστον, με τόσους ξιφίες και τόσα χταπόδια, εξασφαλίσαμε τροφή για αρκετό καιρό.
     
    Αρέσει σε Lina123, ΝΕΦΕΛΗ9, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  8. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    τελος και για μενα η φασολια μολις πηρα και τα τελευταια 6 μαργαριταρια,μετα απο πολλα ψαρεματα!επαιζα τα απλα ψαρεματα γιατι δυο φορες που αγορασα σεντουκια δε κερδισα τιποτα αξιολογο...οσο για τα ψαρεματα νομιζω πως οι ψαριες ειναι τυχαιες και δεν εχει σχεση που βρισκονται οι κυκλοι οταν κανεις κλικ...
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, .sofaki., Lina123 και 9 σε άλλους.
  9. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα και μωλις ημουν ετοιμος να γκριναξιω πηρα τα 12 μαργαριταρια που χρειαζομουν μια εξαδα απο κιβωτια και μια με ψαρεμα εκλεκτου δολωματος
     
  10. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    οι μερες περνανε και τα μαργαριταρια αφαντα....αν εχεις τυχη διαβαινε... αλλα οχι και σε τετοια παιχνιδια ρε παιδια τα νευρα μου χαλια μερες που ναι...
     
    Αρέσει σε Lina123, ΝΕΦΕΛΗ9, pap100 και 5 σε άλλους.
  11. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα, μόλις πήρα και την τρίτη εξάδα και κλείδωσα την φασολιά μου, καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Lina123, pap100 και 5 σε άλλους.
  12. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    ευχομαι η Ανασταση του Κυριου να σας βρει ολους πανω απο λα με υγεια!!!!! και χαρα. Μαργαριταρια γιοκ, αν θυαμαι καλα ειχε και ενα αλλο δρωμενο με μαργαριταρια και δεν μπορεσα να παρω την φασολια, δεν νομιζω ξανα να γινει το ιδιο ,ελπιζω!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Lina123, pap100, nota.dim1802 και 4 σε άλλους.
  13. -JOHNTR-

    -JOHNTR- Ανερχόμενος συντάκτης

    Γειά σας, ξαναγράφω να σας πω ότι τα μαργαριτάρια δεν μου κάνουν την τιμή να εμφανιστούν το δρώμενο τελειώνει και δεν το βλέπω να έρχονται. Καλή Ανάσταση σε όλους και Καλό Πάσχα.
     
    Αρέσει σε .sofaki., Lina123, ΝΕΦΕΛΗ9 και 5 σε άλλους.
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ακόμα δεν εχω πάρει και εγώ την φασολιά.. δοκιμάζω όλους τους τρόπους αλλά ακόμα έχω 12.. έχω εκνευριστεί πολύ..
     
    Αρέσει σε jimixatz, Lina123, supermario$ και 2 σε άλλους.
  15. dimpap61

    dimpap61 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τελικά εσύ είσαι σε χειρότερη μοίρα από μένα που έχω 0 (μηδέν).
     
    Αρέσει σε jimixatz, Lina123, soyla74 και 4 σε άλλους.
  16. mariobross2000

    mariobross2000 Νέος ειδικός

    Τίποτα ακόμα....τέτοια γκαντεμιά πια?
     
    Αρέσει σε jimixatz, Lina123, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  17. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    με τα κόπων και βασανών απεκτησα την φασολια[​IMG] αν με ρωτησετε αν μου αρεσε ,περισσοτερο με εκνευρισε και με αγχωσε θα πω παρα το ευχαριστηθηκα!!!Μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Η Ανάσταση του Θεανθρώπου ας μας δώσει τη δύναμη για να βιώσει ο καθένας από εμάς τη δική του ανάσταση, να περάσει από το σκοτάδι στο φως!
    ποσο λυπαμαι :(αλλος ενας λογος που δεν μου αρεσε αυτο το ιβεντ!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/5/21
    Αρέσει σε jimixatz, jiorgos, Lina123 και 11 σε άλλους.
  18. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    τα μαργαριτάρια θα έλθουν....μην απελπίζεσαι...και εγώ πήρα μονομιάς 3 εξάδες, δεν είχα κανένα μέχρι πριν λίγο! οι δυο εξάδες με απλά δολώματα(!!)
    καλή Ανάσταση!
     
    Αρέσει σε Lina123, mariobross2000, GEPPO1 και 7 σε άλλους.
  19. vickymou

    vickymou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χριστος Ανεστη!!!!!! με υγεια !!εδω που τα λεμε με τα νευρα τσαταλια και η πιεση στα υψη που ειναι η υγεια? μου μενουν μονο 2 φορες να μαζεψω κουπονια για ψαρεμα ωσπου να τελ το παιγνιδι και μαργαριταρια νοοοο!!Δεν νομιζω να παρω και τωρα τη φασολια!!!!!!αλλα αν .....οχι...ισωσ να παρατησω και την φαρμα Αυτο δεν ειναι παγνιδι (δηλ ευχαριστηση)ειναι κοροιδια, απελπισια, αγωνια . Με αγαπη -- vikymaria--
     
    Αρέσει σε mariobross2000, nota.dim1802, Lina123 και 5 σε άλλους.
  20. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα και χρόνια πολλά.Και εγώ έχω κολλήσει στα 6 μαργαριτάρια,δεν έχω χάσει κανένα μάζεμα και ο χρόνος τελειώνει.Τι να πω καλή συνέχεια σε όλους μας και καλά να περάσετε σήμερα
     
    Αρέσει σε mariobross2000, Lina123, GEPPO1 και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.