Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Μυστική λιμνούλα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 13/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα και καλή βδομάδα.Το ίδιο και εγώ.Ένα σωρό παιχνίδια με όλους τους τρόπους και ούτε ένα μαργαριτάρι.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, -sia1971-, supermario$ και 5 σε άλλους.
  2. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους ! μολις πηρα την τριτη εξαδα μαργαριταργια και ετοιμη η φασολια! καλη συνεχεια σε ολους και καλο πασχα να εχεται! μακρια απο τους αγαπημενους μας ανθροπους αλλα υπομονη παιδια ! που θα παει! κοντευει να τελειωσει το μαρτυριο!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  3. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Χαίρεται!

    [​IMG]
    Όποια-ος γνωρίζει κάτι ας καλέσει τα μαργαριτάρια να εμφανιστούν και στους υπόλοιπους.
    Καλή Μεγάλη Εβδομάδα να 'χουμε!

     
    Αρέσει σε nickoikono11, DEEP_PURPLE21, dora196501 και 50 σε άλλους.
  4. niktsa112

    niktsa112 Νέος ειδικός

    εισαι τελειος χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!πολυ καλο!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Lina123, MariaStathaki, lazos95 και 8 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Μας εφτιαξες το κεφι ,φιλε μου .Να εισαι καλα .Γελασε λιγο το χειλακι μας.Παρολαυτα κρυβει μια μεγαλη αληθεια.
    Που κρυβονται τα μαργαριταρια.Οεο ;;;
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, MariaStathaki και 8 σε άλλους.
  6. supermario$

    supermario$ Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα σας,
    Το δρώμενο έχει φτάσει στη 12η ημέρα του, έχω παίξει πάρα πολλές φορές και ακόμη δεν μου έχει "τύχει" ούτε μισό μαργαριτάρι.
    Δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να κάνω(ίσως να αρχίσω να χορεύω τον χορό της βροχής γύρω από τη φωτιά όπως οι ινδιάνοι για να βρέξει.... μαργαριτάρια!!!!)
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, MariaStathaki και 11 σε άλλους.
  7. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Το ιδιο και εγω...στην αρχη μπορει να το γελαγα αλλα μετα απο 12 ημερες εχει αρχισει και μου σπαει τα νευρα!!!!αν ειναι αυτος ο σκοπος του παιχνιδιου ,πρεπει να ενημερωσω οτι τα εχει επιτευχθει!!!!...Τα νευρα κροσσια .....
     
    Αρέσει σε wywy., DEEP_PURPLE21, Lina123 και 9 σε άλλους.
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Εγώ ακολούθησα το λαγουδάκι και πήρα μόνο L σεντούκια. Δεν πέτυχα ούτε ένα πολυτελείας αλλά με το που σήκωνα ξιφία μου έδεινε 6 μαργαριτάρια. Πήρα σήμερα τη φασολιά. Τα υπόλοιπα δώρα σεντούκια μέτρια. Στο προηγούμενο και εγώ γάνιασα για να πάρω τα μαργαριτάρια που ήρθαν όλα προς το τέλος. Καλή υπομονή και εύχομαι να τα καταφέρουν οι υπόλοιποι ψαράδες...
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, MariaStathaki και 9 σε άλλους.
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εγω τα πρωτα 6 μαργαριταρια τα πηρα με απλο δολωμα. Δοκιμασα επειτα και σεντουκια και εκλεκτα δολωματα αλλα
    δεν μου εκαναν την χαρη να εμφανιστουν .Εκτοτε δεν εχω καταφερει να πετυχω 2η φορα και αρχιζω να απελπιζομαι.
    Λιγοστευει ο χρονος και ειναι κριμα να χαθει η φασολια απο θεμα τυχης.
    Καλες, τυχερες ψαριες σε ολους μας !!!
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, soyla74 και 3 σε άλλους.
  10. ingridv

    ingridv Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα και από μένα. Αυτό το παιχνίδι είναι τόσο αργό που μας σκοτώνει!!!
    Επιπλέον παίζει και με τα νεύρα μας. Είμαι με 12 μαργαριτάρια και τα τελευταία 4 L σεντούκια που πήρα μου δώσανε 1-2-2-1 εκλεκτό δόλωμα. Τζάμπα αγορά είναι νομίζω.
     
    Αρέσει σε Lina123, MariaStathaki, soyla74 και 4 σε άλλους.
  11. MATZANAS0

    MATZANAS0 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα σε ολους .Μολις πηρα την τριτη εξαδα μαργαριταριων και την φασολια, ολα τα κερδισα με απλο δολωμα. Καλη τυχη και καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε Lina123, MariaStathaki, soyla74 και 6 σε άλλους.
  12. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καμία τύχη ούτε στην αγορά σεντουκιών,σε σχέση με την αξία τους, τα δολώματα που έπαιρνα.Δεν είδα επίσης ούτε ένα μαργαριτάρι.Θέλω όμως ακόμα να πιστεύω ότι θα πάρω τη φασολιά αλλά και κάποια επιπλέον δώρα.Δεν μπορεί να είναι τόσο άδικο.
     
    Αρέσει σε Lina123, maria_palou, MariaStathaki και 6 σε άλλους.
  13. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα... μετά απο τόσες μέρες έχω κερδίσει μόνο μια φορά 6 μαργαριτάρια,, παίζω με εκλεκτό δόλωμα και δεν αγοράζω large σεντούκια γιατί θεωρώ εντελώς άδικη την περίπτωση να δώσω 7 κουπόνια και να υπάρχει η πιθανότητα να πάρω μόνο ένα δόλωμα ή ένα δόλωμα πολυτελείας.. αν εξασφαλιζόταν η πιθανότητα με το large να πάρω μόνο 2 ή 3 τότε ναι θα το ρίσκαρα... με την τύχη που έχω στο παιχνίδι τον τελευταίο καιρό έχω την αίσθηση οτι θα κέρδιζα μόνο ένα δόλωμα οπότε προτιμώ να μην ρισκάρω... ελπίζω σύντομα να μ επισκεφθούν και τα υπόλοιπα μαργαριτάρια...
     
    Αρέσει σε 2014chr, Lina123, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  14. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    Δύο μέρες μετά από την προηγούμενη ανάρτηση μου και συνεχίζω με τα ίδια,δηλαδή τίποτα.Ούτε ένα μαργαριτάρι.
     
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  15. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Οι ωρες λιγοστευουν επικινδυνα και εχω μεινει με 6 μαργαριταρια μονο.
    Δεν θελω να πιστεψω οτι θα χαθει η φασολια.Περιμενω να δω τι θα κανω στις σημερινες ψαριες.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε Lina123, vagelis1968, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  16. mariobross2000

    mariobross2000 Νέος ειδικός

    Ακόμα τίποτα.... βαρέθηκα παντελώς.... πάω να φτιάξω τσουρέκια, τουλάχιστον αυτά δεν θα με απογοητεύσουν!!!
     
    Αρέσει σε αγροτισσα., Lina123, pap100 και 7 σε άλλους.
  17. dionkost

    dionkost Νέος ειδικός

    δεν εχω ουτε ένα μαργαριταρι.....αρχιζουν να μου την δινουν τα δρωμενα της τυχης....η υπομονη μηδενιζει....
     
    Αρέσει σε Lina123, thena, dinaspyro και 3 σε άλλους.
  18. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα συναγρότες, κι εκεί που λέγαμε που είναι τα μαργαριτάρια ...... τσουπ 6 με τη μία από εκλεκτό δόλωμα!!!! Δεν μπορεί θαρθούνε δεν γίνεται να χαθεί η φασολιά. Υπομονή!!
     
    Αρέσει σε αγροτισσα., Lina123, jimthrilosgate7 και 7 σε άλλους.
  19. supermario$

    supermario$ Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα
    Και εγω ακομη να πετυχω τιποτα, εχω αγανακτήσει πλήρως....
     
    Αρέσει σε SPIFIL, mariobross2000, Lina123 και 4 σε άλλους.
  20. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    ηρθε και η τριτη εξαδα !! ουφ ειχα αρχισει να ανησυχω. καλη τυχη στους υπολοιπους.
     
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.