Συζήτηση για το δρώμενο "Μουσικά τετράποδα"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 4/11/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    τελικά, αν δεν κάνεις κλικ πάνω του για το ιβεντ, θα είναι συνέχεια ξύπνιο, άρα μάλλον όντως το κούρασες το σκυλάκι και σκέψου ότι εγώ το 'χα πει τεμπελόσκυλο χαχα !!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, Stefoulini, markos5560 και 6 σε άλλους.
  2. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    Αααααααααααααααααα!!! Γι αυτό τον ζώσανε τα φίδια xDxD
     
    Αρέσει σε ioanna6929, tsarouxis, Stefoulini και 12 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Νομίζω οτι για πρώτη φορά τελείωσα εβεντ εκτροφής!! ισως επειδή ξετρελάθηκα με τα σκυλάκια που είναι τα αγαπημένα μου ζωάκια, μαζί με τις γατούλες!!! επισκέφτηκα και την λαική για ένα ποιμενικό αν θυμάμαι και ενα σπαντς και χρειάστηκε να στήσω καραύλι για να το πάρω, αλλα τα κατάφερα!! καλα τελειώματα και στους υπόλοιπους και οσοι τελειώσατε αφήστε τον σκυλάκο να ξεκουραστεί γιατι τον παρακουράσαμε τον κακομοίρη!!
    [​IMG]
    και για την...ιστορία, θέλουμε
    25 Δαλματός, 21 Ποιμενικούς, 7 Χάσκι και 3 Σπαντς.
    ααα και μην ξεχνατε το ροζ ζελε και την γραμμη φασολιάς για μείωση χρόνου!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/11/15
    Αρέσει σε ioanna6929, .FARMERAMA010., Stefoulini και 17 σε άλλους.
  4. dkokka

    dkokka Νέος ειδικός

    Χτές με 4 σκύλους έδωσε 1 Δαλματό και 1 Σπάντς
    Σήμερα με 4 σκύλους έδωσε 1 Δαλματό και 1 Σκύλο Μάλλον με καισαρική θα τα βγάλουμε τα σκυλάκια και όχι με τη σέσουλα.
    Γκρρρρ (πείσμωσα).Μπράβο σε σας που τελειώσατε.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, maria071966, LILA413 και 7 σε άλλους.
  5. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    Tελος και αυτη η αποστολη!σχετικα ευκολη ηταν.Ο τελευταιος σκυλος με δυσκολεψε,δεν ερχοτανε με τιποτα γι αυτο στο τελος τον αγορασα .
     
    Αρέσει σε ioanna6929, Stefoulini, tempelxanas και 5 σε άλλους.
  6. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    [​IMG] πολυ ευκολη θα ελεγα αν τα γεννητουρια δεν μας βασανιζαν ετσι απο εχθες το βραδυ για 3 σκυλους του τελευταιους που στο τελος θα συχαθω τα αγαπημενα μου σκυλακια

    Αφαίρεση μη ορατής εικόνας
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/11/15
    Αρέσει σε ioanna6929, .FARMERAMA010., persa75 και 6 σε άλλους.
  7. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    μόλις το τελείωσα κι εγω!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, .FARMERAMA010., Stefoulini και 8 σε άλλους.
  8. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Τέλος καλό , όλα καλά μετά απο αρκετή δυσκολία με την χρυσή και την διαμαντένια 6 τέλειωσα και εγώ το ιβέντ.
    Καλή συνέχεια σε όσους δεν το έχουν τελειώσει.:oops:
     
    Αρέσει σε ioanna6929, .FARMERAMA010., Stefoulini και 8 σε άλλους.
  9. apostam

    apostam Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Εγώ προσπαθώ ακόμα, όμως μου τελείωσαν οι στ :oops:
    Ελπίζω να καταφέρω να πάρω το πορτοκαλί εργοστάσιο το οποίο είναι και ο μόνος μου στόχος για το εβεντ. Καλά θα κάνει η εταιρία να βάλει πολλές στ ως έπαθλο στο δρώμενο θερισμού γιατί αλλιώς δεν με βλέπω να ασχολούμαι σύντομα με εκτροφές xD:oops:

    Edit: Έχω τελειώσει όλες τις εργασίες εκτός από την διαμαντένια της 6 με 5 τροφές να απομένουν, έχω βάλει 5 εκτροφές απλών σκύλων ας δούμε αν σταθώ τυχερός και τύχω 4ης γενιάς από απλούς σκύλους
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/11/15
    Αρέσει σε ioanna6929, Stefoulini, powerranger91 και 3 σε άλλους.
  10. dkokka

    dkokka Νέος ειδικός

    Τέλος και για μένα. Δεν θα το πιστέψετε, από τη στιγμή που γκρίνιαξα ,τα γεννητούρια ξαναβρήκαν τον σωστό ρυθμό τους. Μη παραπονεθώ για κάτι αμέσως βγαίνω ψεύτρα. Καλή συνέχεια σε όσους δεν το τελείωσαν.
     
    Αρέσει σε gtrullis, soyla74, psipsi1978 και 4 σε άλλους.
  11. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα κι από εμένα!μόλις το τελείωσα με πολύ κόπο..για να πάρω την γραμμή φασολιάς δεν έλεγαν να έρθουν τα σκασμένα!συνέχεια ερχόντουσαν κανονικά ζώα...καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμα!!

    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε FARMERAMA16000, powerranger91, gtrullis και 8 σε άλλους.
  12. apostam

    apostam Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μόλις έβαλα την τελευταία εκτροφή και έχω μείνει με 0 στ :oops: Έχω βάλει 4 δαλματούς και περιμένω το θαύμα μεθεπόμενης γενιάς, μου λείπει μόνο 1 ζωάκι για την γραμμή φασολιάς αλλά μου τελείωσαν οι στ :mad:

    Επεξεργασία: Και ΝΑΙ το θαύμα έγινε !!!! Πήρα τον σκύλο 4ης γενιάς και ολοκλήρωσα το εβεντ. Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμα :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/11/15
    Αρέσει σε FARMERAMA16000, Stefoulini, powerranger91 και 11 σε άλλους.
  13. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    [​IMG] Καλημέρα παιδιά.Τελείωσα και εγώ το ιβεντ με την σειρά μου ήταν ένα από τα ευκολότερα μπορώ να πω και εύχομαι καλή τύχη σε όσους το παλεύουν:);)
     
    Αρέσει σε FARMERAMA16000, 2014chr, Stefoulini και 7 σε άλλους.
  14. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,τέλειωσα κι εγώ το εβεντ ,πολύ εύκολα χάρις τα γεννητούρια;),δεν πήρα κάτι παραπάνω σε ζωάκια από 'σο έπρεπε άλλα ήταν αρκετά για να κλείσω την αποστολή.να είστε όλοι καλά.:)
     
    Αρέσει σε Gulit1, gtrullis, psipsi1978 και 7 σε άλλους.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Η κουβεντούλα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.