Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Μια Μέρα στην Παραλία "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 11/7/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Μια Μέρα στην Παραλία "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    Δρώμενο - Μια μέρα στην παραλία | Farmerama GR

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    Σ.Ε - Μια μέρα στην παραλία | Farmerama GR


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG]



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
  2. 54640

    54640 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αγαπητοί φίλοι,
    θα χρειαστούμε 21800 (thank you soyla 74) Βαράκι Μπαμπού (φυτό δρώμενου) & 1470 Καταψύκτης (Αναδυόμενο)

    πιστεύω ότι τα υπολόγισα σωστά.

    Καλή συνέχεια
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/7/23
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, crazyfarma, jimixatz και 11 σε άλλους.
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους!Να συμπληρώσω στο φίλο πιο πάνω οτι θα χρειαστούμε 21800 βαρακι μπαμπου φύτο δρωμενου!!Σε ευχαριστουμε ολοψυχα για τους υπολογισμους!!!Προσωπικα το ξεφωτο θα το αφήσω στην ησυχια του μιας και εκει εχω τα τζαμποδεντρα και διακοσμητικα που δεν διατιθεμαι να τα ξηλώσω....οοο,τι κανω με την βασικη..Καλο θα ηταν να μην ειχε το ξεφωτο για φυτεμα και ανδυομενα,ας ειχε τουλαχιστον την βασικη του νησιου!!!Μεχρι να καταφερω να φτασω 25 επιπεδο στις Αλπεις και να ανοιξω την νεα περιοχη,που τοτε τα παραγματα θα αποσυμφορεθουν εεεχουμε διαδρομη ακομη...μα ελπιδα στην καρδια οντας στο 20ο επιπεδο:inlove:
    ;)xDΚαλο βράδυ σε ολους !Καληνυχτα!
     
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, jimthrilosgate7, rixainrempite και 18 σε άλλους.
  4. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ευχαριστουμε πολυ τα παιδια για τους υπολογισμους! Και εγω εχω στο ξεφωτο διακοσμητικα, που δεν προκειται να ξηλωσω! Ετσι, οπως και η Soyla74, Θα φυτεψω μονο στη βασικη εκταση και οπου φτασω!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 8 σε άλλους.
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα στην παρέα.. εγω θα φυτεψω και στα δυο γιατι στο ξεφωτο εχω σταβλους τους οποιους αναγκαστικά έβγαλα.. παντως γενικα η επιλογή του ξεφωτου δεν ειναι η καλύτερη γιατι εκει εχουμε συνηθως αντικειμενα και σταβλους που δεν ειναι ευκολο να βγαζουμε καθε φορα,, γενικά καλούτσικο δρώμενο αλλα η φασολιά και πάλι αδύναμη τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.. ευχαριστούμε τα παιδιά για τους υπολογισμους.. καλή διασκέδαση σε όλους

    σουλα μου εγω εχω αποσυμφορέσει την φαρμα , με την χρηση του μουσείου.. ειναι μια πολύ καλή επιλογη αν εχεις την δυνατοτητα απόκτησης

    Σημειωση ... επειδη μολις ειδα οτι τελικα θα παρουμε αναδυομενα απο το λιβαδι, εμεις που εχουμε φυτεψει πολυωρο φυτο στο ξεφωτο θα πρεπει εστω για μια φορα να τα παρουμε τα αναδυομενα.. ειναι αδικο να τα χασουμε

    συγνωμη παιδια εκανα λαθος, απο το ξεφωτο ειναι τα αναδυομενα, μπερδευτηκα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/7/23
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, nickoikono11, jimixatz και 3 σε άλλους.
  6. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Που γράφει ότι θα πάρουμε αναδυόμενα από το άγριο λιβάδι;
     
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    συγνωμη λαθος
     
    Αρέσει στους soyla74 και μαρω69.
  8. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Πουθενά δεν το γράφει...

    Ευχαριστούμε τα παιδιά για τους υπολογισμούς τους!!!
    Αλλά αυτό που θα πέσουν όλα τα δρώμενα μαζί με ξεπερνάει.... Πλάκα θα έχει πάντως
     
    Αρέσει στους -ΡΙΚΑ1985-, GEPPO1 και soyla74.
  9. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Όντως, είναι και το δρώμενο του σαββατοκύριακου (το ξεχασμένο) στο νησί "Καλοκαιρινά παιχνίδια Ι,ΙΙ,ΙΙΙ" μια χαρά , θα τρέχουμε πανικόβλητοι από έκταση σε έκταση.
     
  10. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Και γιατί δεν τα κάνεις σκάντζα. Για το χρονικό διάστημα που θα παίζεις το δρώμενο, βάλε τα διακοσμητικά σου στο άγριο λιβάδι, εκμεταλλεύσου και το ξέφωτο και μετά, τα ξαναγυρνάς. Αυτό θα κάνω εγώ, μιας και θέλω να το τελειώσω γρήγορα. Στο άγριο λιβάδι έχω τα τζαμπόδενδρα βέβαια, αλλά δεν με πειράζει. Κάτι πρέπει να θυσιάσω. Θα αποζημιωθώ όμως από τον κερδισμένο χρόνο...
     
  11. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εγω τελικα τα ξηλωσα ολα τα διακοσμητικα απο το ξεφωτο και τα εβαλα στο αγριο λιβαδι, για να παιρνω και αναδυομενα και φυτα απο το ξεφωτο! Οι συμβουλες των συμπαικτων μου ηταν χρησιμες!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 6 σε άλλους.
  12. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελειωσα με το δρωμενο! Παω να τοποθετησω το πικολο (μεχρι τωρα κανενα φιορινοδεντρο), και να ξαναβαλω τα διακοσμητικα μου στο ξεφωτο (ραβε-ξηλωνε, δουλεια να μη σου λειπει)! Καλη συνεχεια σε ολους!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/7/23
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 8 σε άλλους.
  13. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα!!!
    Τέλος και εγώ με το δρώμενο...
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, Marinaloren, crazyfarma και 5 σε άλλους.
  14. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε crazyfarma, αμφιθεα, Marinaloren και 3 σε άλλους.
  15. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Ειδικός του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους! τελος και εγω με το δρωμενο απο προχθες! καλη συνεχεια σε ολοτς!
     
  16. crazyfarma

    crazyfarma Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα παιδιά! Ολοκλήρωσα και αυτό το δρώμενο (2η φορά που ολοκληρώνω ένα δρώμενο),χάρη στις πολύτιμες συμβουλές σας!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, αμφιθεα, siourdistan και 6 σε άλλους.
  17. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.