Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Μια Βραδιά Τρόμου στο Ντράιβ-Ιν "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 11/10/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Μια Βραδιά Τρόμου στο Ντράιβ-Ιν "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Μια-βραδιά-τρόμου-στο-Ντράιβ-Ιν.36172/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Μια-βραδιά-τρόμου-στο-Ντράιβ-Ιν.36171/


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG]


    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπέρα στην παρέα.. ένα δρώμενο που εξυπηρετει πολύ τους συμπαίκτες που θέλουν να εμπλουτησουν την πανσέληνο με επιπλέον κυρίως δένδρα.. η φασολιά αρκετα καλή και τα δωράκια με αρκετό ενδιαφέρων.. όμως τα ζητούμενα φυτά δρώμενου είναι υπερβολικά πολλά, δεδομένου οτι δεν χρησιμοποιουμε άνετα χωράφια που είναι τουλάχιστον για μενα απαραίτητα σε τετοια δρώμενα.. προσωπικα και επειδή η πανσέληνος μου είναι εντελως αδιάφορη μιας και ειμαι φουλ απο ολα τα δενδρα και στάβλους δεν θα ασχοληθω ιδιαίτερα χαλώντας σ λιπασμα κλπ, θα παίξω με μικρά χωράφια με στοχο το πικολο και τα δενδρύλια του καταστήματος και οπου φθάσω.. καλή επιτυχία σε όσους το πάνε μέχρι τέλους
    απαιτούμενα
    6872 χ 3 = 20.616 Φωτεινοκολοκύθα
    284 χ 3 = 852 Τρομοποπ-κορν
    και φυτα , καρποι, ζωα πανσεληνου σε μικρές βατες ποσότητες

    διόρθωση 21.887 Φωτεινοκολοκύθα
    994 Τρομοποπ-κορν
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/10/23
    Αρέσει σε bmanolos, nota.dim1802, vagelis1968 και 13 σε άλλους.
  3. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Νομίζω ότι έχεις κάνει λάθος στις ποσότητες. Τα κτίρια 1 και 2 έχουν τις ίδιες ποσότητες φυτών και αναδυόμενων αλλά το κτίριο 3 έχει διαφορετικές. Έτσι με τους δικούς μου υπολογισμούς τα φυτά είναι 21.887 και τα αναδυόμενα 994.
     
    Αρέσει σε bmanolos, vagelis1968, jimixatz και 9 σε άλλους.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    εχεις δικιο, διορθωνω και εγω
     
  5. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    σε ενα κιβωτιο της πανσεληνου μου ετυχε σκορος.τι ειναι αυτο;καινουργιος σταβλος;
     
    Αρέσει στους misirli, vagelis1968 και soyla74.
  6. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Ναι αν παρακολουθείς τα "προβλήματα" εκεί σε ένα ποστ αναφέρεται ότι είναι στάβλος Πανσέλληνου που θα μπει σε λίγο.
     
    Αρέσει σε bmanolos, misirli, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  7. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλησπέρα σας!
    Τελείωσα με το δρώμενο, σχετικά χαλαρά, με ένα μπόνους 100% στο ροδάνι προς το τέλος (δεν έχει λήξει ακόμη). Τα αναδυόμενα ήταν μια χαρά και γενικά δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, pigara, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  8. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα σε όλους. Εγώ μπαίνω στο δρώμενο κ δεν μου δείχνει τις απαιτούμενες ποσότητες. Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα?
     
    Αρέσει στον/ην Marinaloren.
  9. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο.
     
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.