Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Μεταμεσονύκτιος Αγώνας "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 13/10/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    μπράβο ρε παιδιά! εγώ βρίσκομαι ακόμη στον τριτο αγωνα. ..... όμως υπάρχει χρόνος γιατί να βιαζόμαστε τόσο πολύ?
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, vagelis1968, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  2. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Πηρα και τις 5 μαρκες αεροπλανου παιζοντας με XL και οπου χρειαζοταν XXL για να παρω τις διπλες μαρκες! Το ροδανι μου εδωσε δυο φορες 100% για 24ωρο και ετσι καταφερα ευκολα να ολοκληρωσω το δρωμενο! Καλη συνεχεια σε ολους οσους το προσπαθουν!
     
    Αρέσει σε -fasolaki-, GEPPO1, αμφιθεα και 10 σε άλλους.
  3. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Ο φίλος lazos95 νομίζω ότι δεν έχει υπολογίσει τα καύσιμα XXL εκεί που χρειάζεται οπότε χρειαζόμαστε λίγα παραπάνω από τα νούμερα που μας έχει δώσει. Σωστά;
     
    Αρέσει στους Panagiotiis και αμφιθεα.
  4. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Σαν Γιώργης πέταξα ψηλά,
    με την Ζωζώ να με κοιτά,
    ξωπίσω μου να τρέχει...
    Για να με φτάσει δεν μπορεί,
    γιατί πετώ σαν το πουλί,
    μπροστά της πάντα μ' έχει.

    Καύσιμα έφτιαξα καλά,
    πάμπολλα πού 'ταν Φωτεινά,
    την Φασολιά,να πάρω...
    Και δώρα θα χαρώ αρκετά,
    και μερικά απ' αυτά διπλά,
    στη Φάρμα μου να βάλω.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε troullys, haos61, Nantia123 και 15 σε άλλους.
  5. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολη την παρεα του forum. Εχω να γραψω παρα πολυ καιρο, περισσοτερο λογω ελλειψης χρονου. Βεβαια δεν απουσιασα απο το αγαπημενο μας παιχνιδι. Για το συγκεκριμενο δρωμενο, θα ηθελα να σας πω για την τακτικη που ακολουθησα εγω. Εφτιαξα τα περισσοτερα XL καυσιμα που χρειαζονταν και αρκετα φωτεινα και XXL. Αυτο με βοηθησε ωστε να μπορεσω να διπλασιασω οχι μονο τα κλειδια, αλλα και πολυ ωραια δωρα οπως...δενδρυλια, σταβλους, κουπονια βοηθων και αλλα που θεωρουσα χρησιμα για εμενα. Βεβαια με βοηθησε πολυ το 100% Χ 2 για 24 ωρες σοδειας που πετυχα στο ροδανι για να μαζεψω γρηγορα τα φυτα. Εφαρμωστε το αν θελετε για να παρετε 10 φιορινια λιγο πριν τελειωσει ο 5ος αγωνας.Τωρα εχω φυτεψει πολυωρο για να βγαλω και τα τελευταια αναδυωμενα που μου λειπουν. Καλη συνεχεια σε ολους-ες.
     
    Αρέσει σε SavoirAimer..., Megas_kokoriko, maria_palou και 7 σε άλλους.
  6. daedalus90

    daedalus90 Ενεργός συντάκτης

    Έκανα έναν υπολογισμό πως θα τερματίσουμε το παιχνίδι παίρνοντας μόνο τις μάρκες αεροπλάνου διπλές με βιοκαύσιμο XXL.

    Στον πρώτο αγώνα θα βάλουμε πρώτα 13XL, μετά 2 απλά, μετά 1 XXL και τέλος 2 απλά.
    Στον δεύτερο αγώνα θα βάλουμε 20 XL.
    Στον τρίτο αγώνα να βάλουμε 11XL στην αρχή, μετά 1 XXL, μετά 10 XL και τέλος 1 απλό.
    Στον τέταρτο αγώνα θα βάλουμε 23XL στην αρχή και μετά 2 απλά.
    Στον πέμπτο αγώνα θα βάλουμε 13XL στην αρχή, μετά 1 XXL και τέλος 8 XL.
    Όλα τα παραπάνω με αυτήν την σειρά.

    Συνολικά θα χρειαστείτε 98 βιοκαύσιμα XL, 3 XXL και 7 απλά.

    Δηλαδή συνολικά χρειαζόμαστε 21.198 φυτά δρώμενου, 1.184 αναδυόμενα, 862 φυτά πανσελήνου.
     
    Αρέσει σε skias10, Dr.Kelly, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  7. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλους :) Τέλος με το δρώμενο..

    [​IMG]

    Άργησα βέβαια να το τελειώσω το δρώμενο, γιατί μιας και είχαμε χρόνο, προτίμησα στον 5ο αγώνα να χρησιμοποιήσω πολλά XXL καύσιμα και έτσι να πάρω πολλές διπλές ανταμοιβές. Είναι ευκαιρία, εκμεταλλευτείτε το;)


    Καλή συνέχεια και καλή εβδομάδα! :inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, skias10, Dr.Kelly και 9 σε άλλους.
  8. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο. Έβαζα συνέχεια απλά καύσιμα και λίγες φορές χρησιμοποίησα χχλ καύσιμο. Έτυχα και ένα 100% για 24 ώρες από το ροδάνι. Μάζεψα και την φασολιά και μου έδωσε 1 εκατομμύριο χορτοτάλιρα.
     
    Αρέσει σε gtrullis, -sia1971-, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  9. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλος και για μένα.. με χλ καύσιμα για οικονομία και ελάχιστα κανονικα για αλλαγή πορείας μόνο... και φυσικα 3χχλ μόνο για να πάρω τις μάρκες.. πέτυχα και μια φορ 100% στο ροδάνι επιτέλους... η φασολιά σπέσιαλ.. καλά τελειώματα σε όλους...
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, αμφιθεα, maria_palou και 6 σε άλλους.
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Πολλες καλημερες σε ολους..:D
    Ολοκληρωθηκε και για μενα το δρωμενο και η φασολιτσα είναι πια στην θεση της..:)
    Εκανα εναλλαγες στα καυσιμα και πηρα πολλα διπλα δωρακια..Δεν βιαστηκα και εξαντλησα τον χρονο φυτεύοντας μεχρι τελους
    και φτιαχνοντας οσα περισσοτερα καυσιμα χρειαζομουνα..
    Η φασολια είναι σουπερ και πρεπει να θυμομαστε να την ενεργοποιούμε κάθε 4 ωρες..Δεν χρησιμοποιησα αυτην την φορα
    καθολου το ροδανι και το μονο που ηταν σύμμαχος μου ηταν το τσατνι και μερικες φορες το απλο λιπασμα..
    Περιμενουμε τωρα το επομενο δρωμενο για να συνεχισουμε την σαγκα..
    Καλα τελειώματα και καλη επιτυχια σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, Dr.Kelly, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  11. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Για εμένα το δρώμενο δεν πήγε καλά, δεν ξέρω τι πήγε λάθος, σαν να έχασα 2 μέρες δρώμενων, ενώ φυσικά το ξεκίνησα κανονικά. Σε αντίθεση με τους προλαλήσαντες, εμένα το ροδάνι δεν με βοήθησε καθόλου. xD
    Για να το τελειώσω χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω και λίγα λιπάσματα!! Αλλά ας είμαστε ειλικρινείς...φταίει που τώρα τελευταία κόλλησα με ένα άλλο παιχνίδι online rpg και η φάρμα μου υποφέρει... :sleepy:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, skias10, Nantia123 και 5 σε άλλους.
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.