Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Μαγευτικός κοραλλιογενής ύφαλος

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 5/6/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    [​IMG] Συννεφιασμένη Κυριακή,αλλά χαμογελαστή! :inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, vickymou, xristos-ale3andros και 11 σε άλλους.
  2. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,θα πάρω την φασολιά,αλλά θέλω και τους 2 στάβλους κολίμπρι,δεν είναι δυνατόν αυτή η αποστολή να ζητά τόσα πολλά φυτά και τα χωράφια στο νησί σε όλες τις εκτάσεις να είναι μικρότερα σε χώρο(14+14+28=56Χ4=224Χ10 φορές μάζεμα=2240 φυτά μείον)αισθάνομαι σαν να μην παίζω με ίσους όρους. αφήστε που στο νησί δεν υπάρχουν εξευγενισμοί φυτών , ο ζωντανός θρύλος , ο καστανούλης<<γιορτή θερισμού 2014>>,να τρέχει παράλληλο εβεντ και χωρίς να εξαίρω τα επίπεδα που δεν έχουν ανοίξει όλες τις εκτάσεις στο νησί κτλ. τώρα εάν ο λόγος είναι εισπρακτικός από πλευράς εταιρίας εκεί πάω πάσο.τα δώρα στο δρώμενο είναι υπέροχα και αξίζει να τα πάρεις όλα σαν παίχτης 126 επίπεδου και κάθε παίχτης,βέβαια υπάρχουν και αλλά πράγματα στη ζωή και πρέπει να είσαι πάντα στις έπαλξης για να τα καταφέρεις και να δίνεις προτεραιότητα σε αυτά.να είστε όλοι πάντα καλά και να έχετε υγεία!!!
     
    Αρέσει σε LILA413, monolith2, FARMER.GP και 8 σε άλλους.
  3. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    [​IMG]

    Τα δώρα μας τελειώσανε,
    μακάρι νά'ταν κι άλλα,
    μα αφού ''ήρθε η Άνοιξη'',
    θα πάμε για τραμπάλα.
     
    Αρέσει σε skareleni, FARMER.GP, vagelis1968 και 8 σε άλλους.
  4. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

    τέλος κι απο εμένα η φασολιά, χάρη στο γεγονός ότι χθες δεν ήταν για μπάνιο, αν και πήγα αλλά από την αμμουδιά κοιτάσαμε τα κύμματα που ήταν πολύ μεγαλα.
    [​IMG]
    Μένει τώρα να κλείσω και με το χταποδάκι για να πω ότι ολοκλήρωσα το δρώμενο.

    Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, 2014chr, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  5. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    [​IMG]
    Καλημέρα.
    Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν ακόμα.
     
    Αρέσει σε maria_palou, kolokythopitas, 2014chr και 4 σε άλλους.
  6. xaxare70

    xaxare70 Νέος ειδικός

    Τελειωσα και εγω ωραιο δρωμενο με ωραια δωρα:D
     
  7. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Μπράβο σε όσους το τελειώσανε! Εγώ είμαι κοντά στην φασολιά, έχω πάρει το χταπόδι κι από εκεί και πέρα ό,τι πάρω. Έχω θέμα με τα φυτά μάλλον το πήρα χαλαρά και μου ξέφυγε από χρόνο η κατάσταση... Καλή συνέχεια σε όλους και καλές βουτιές! :D:);):inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, maria071966, maria_palou και 3 σε άλλους.
  8. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! "Οι περιπέτειες των ζώων δυτών στον κοραλλιογενή ύφαλο" μόλις τώρα έλαβαν τέλος και σε μένα!!:D Γνώρισα τα ζώα δύτες με τους φίλους τους (χάμστερ με αχιβάδα, γουρούνι με απόχη, Όζι με άλλη βίδρα και χαμστεράκια σε πλοίο με μαργαριτάρια)! Έφτασα στις 121 εργασίες!!:) Οι αμοιβές πολύ καλές! Τα κολιμπριά δεν τα ήθελα, τα είχα από πριν. Καλή συνέχεια, καλή τύχη σε όσους-ες το προσπαθούν ακόμα και καλό Καλοκαίρι!!;)
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, skareleni, gtrullis και 3 σε άλλους.
  9. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, κατάφερα επιτέλους στην εκπνοή της λήξης να κλειδώσω την φασολιά και να πάρω το χταποδάκι. Με πολύ αγώνα, άγχος και πολλά φυτά, κάποια βήματα δυστυχώς τα έκανα με φιορίνια. Και ευτυχώς τελευταία που ήρθε το +1 και κάπως μαζεύτηκαν τα φυτά. Δύσκολο και γεμάτο ταλαιπώρια δρώμενο:p Καλή συνέχεια όσοι προλαβαίνετε. Ένα τεράστιο ευχαριστώ σε φίλους και γείτονες για την πολύτιμη βοήθειά τους:inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, soyla74, Coinhunter01 και 7 σε άλλους.
  10. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, μόλις κλείδωσα την φασολιά, τέλειωσα την λίστα 2 και πήρα την λιμνούλα χταποδιού και απο την λίστα 1
    έφτασα μέχρι και την 48 εργασία.
    Ευχαριστώ πολύ φίλους και γείτονες για την πολύτιμη βοήθειά τους.:music::inlove::D
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, soyla74, LILA413 και 7 σε άλλους.
  11. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.