Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Μάτια της ψυχής"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 18/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    ελος και για μενα πηρα τη φασολια και σταματησα.καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, jimixatz και 10 σε άλλους.
  2. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    δεν αξιζε τοσες τροφες,μα το τελειωσα,γιατι ειχα συγκεντρωσει πολλες.εκανα ακριβως 280 εκτροφες.ουτε μια παραπανω.
    το πολυ ευχαριστο της υποθεσης ειναι ενας μυρμηγκοφαγος, :inlove::D το νεο μου αποκτημα και ο μοναδικος σπεσιαλ σταβλος νησιου που διαθετω.αισθανομαι πολυ τυχερος.αλλοι πληρωσαν και δεν τον απεκτησαν.:(

    [​IMG]
    επισης,απο τις εκτροφες που εκανα για να παρω τους σγουρομαλληδες μού ηρθε ενας κουκου ζορο απο απλους κουκους.xD
    [​IMG]
    εκμεταλλευτηκα την λαικη.εκτοξευτηκαν οι τιμες των παντων στην λαικη,προφανως λογω αγορων για ολοκληρωση αποστολων που δινουν σουπερ τροφες απο παικτες που τις κυνηγουν με το ντουφεκι για να παρουν μερος στο δρωμενο.:oops:

    υ.γ.βρε παιδια,γιατι τελειωσατε το δρωμενο πριν μπουν τα γεννητουρια;o_O:eek:κριμα που δεν τα εκμεταλλευτηκατε.:(

    ευχαριστω πολυ τα γειτονακια-φιλαρακια μου για τις σουπερ τροφες τους!:inlove::D

    [​IMG]
    απο τους παρτυ γυρους ελαβα τα κατωθι::)
    [​IMG]

    για οσους ψαχνετε σουπερ τροφες,μην ξεχνατε τα κομικ!;)
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/5/16
    Αρέσει σε ioanna6929, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, μαρω69 και 23 σε άλλους.
  3. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλημέρα άλλο ένα δρώμενο τελείωσε και για μένα. Χαλαρά, χωρίς έξτρα αρώματα, χωρίς να βιάζομαι. Ούτως ή άλλως σούπερ τροφές είχα πάρα πολλές από προηγούμενες αγορές. Κλειδώθηκαν και στην φασολιά τα διακοσμητικά. Και πάμε για άλλα!!!!!;)
    Καλή συνέχεια και στους υπόλοιπους που συνεχίζουν το δρώμενο!!!

    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε ioanna6929, jimixatz, Gulit1 και 13 σε άλλους.
  4. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τέλος και για μένα φίλοι μου.

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια σε όλους....
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, markos5560 και 11 σε άλλους.
  5. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα κι απο ' μένα,εφτασα μέχρι τον στάβλο τοπάζι.Κλασικός στάβλος βραδύποδα++ μάλλον στο παρε δωσε θα πάει.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, markos5560 και 8 σε άλλους.
  6. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    αντε τελειωσε και αυτο οχι ολο αλλα πηρα την φασολια και τα διακοσμητικα της τουλαχιστον!!!!!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, Gulit1, skareleni και 6 σε άλλους.
  7. Genne1

    Genne1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    πολυ δυσκολο κ πολλες απαιτησεις...τουλαχιστον στα γεννητουρια ας εδινε διπλο κ το λουτρινο μηπως κ ολοκληρωσουμε τη φασολια!!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, martha72, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ και 5 σε άλλους.
  8. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] παρασύρθηκα...
     
    Αρέσει σε Gulit1, gtrullis, ioanna6929 και 9 σε άλλους.
  9. Giotak80

    Giotak80 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα !!! Τέλειωσα ολα εκτος απο το 7 δεν θα παρω τα διπλά διακοσμητικά. Δεν με έφτασαν οι σουπερ τροφές έπρεπε να τελειώσω κάποιες αποστολές για να πάρω . Τουλάχιστον έκανα εκτροφή σε κούκους μια χαρα !
     
    Αρέσει σε Gulit1, gtrullis, ioanna6929 και 6 σε άλλους.
  10. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    κι εγώ το ίδιο έχω κάνει! το 'χα τελειώσει εδώ και λίγες μέρες, αλλα δεν πρόχωρησα στο 7.

    κι εγω παρασύρθηκα...αλλά από τα γεννητούρια όχι απο το δρώμενο, μάλλον λίγο οι αποστολες της λαχαναγοράς, λίγο τα εκατομμύρια που ήθελα να βγάλω, μια και διάβασα ότι όλα είχαν ανέβει στα ύψη!!! Και έτσι υπερμειώθηκαν και οι σουπερ τροφές μου!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, jimixatz, powerranger91 και 5 σε άλλους.
  11. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    έχω μπερδευτεί λίγο, αναφέρεσαι στα κόμικ που μπορούμε να επαναλάβουμε όσες φορές θέλουμε και στο τέλος διαλέγουμε 1 από τα 3 μυστηριώδη κουτιά??
    τόσο καιρό δεν τα είχα σε εκτίμηση γιατί δεν είχα δει ότι δίνουν σούπερ τροφές.

    Αν είναι έτσι είναι πολύ πολύτιμη η συμβουλή σου για αυτό και για τέτοιου τύπου event!!
     
    Αρέσει σε skareleni, sofiapao76, soyla74 και 2 σε άλλους.
  12. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    ναι,σε αυτα αναφερομαι.εγω απο εκει παιρνω τροφες(6),λιπασματα(15) και κυριως βοηθους(τριωρους),οταν μου τελειωνουν τα κουπονια.;)
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, skareleni, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  13. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει λήξει.
    Ευχαριστούμε όλους τους παίκτες για τη συμμετοχή.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.