Συζήτηση για το δρώμενο "Μάντεψε ποιος!"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 12/3/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. farmerwoman12

    farmerwoman12 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ....πολυ συντομα και ευκολα αλλαξε !!!... μηπως ηταν ενα crash test για την επερχομενη πολιτικη πωλησεων της εταιρειας?....
     
    Αρέσει σε ath, annateo2, βιβη.2003 και 14 σε άλλους.
  2. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλησπερα κ παλι (2η αναρτηση στο ιδιο θεμα χμμμμμ, επιδομα συγγραφεα δινουν αραγε????) εγραψα πιο πριν για τ αστερια που δεν δινει το δρωμενο και ωωωω του θαυματος ο πρωτομαστορας του παιχνιδιου ο αξιοτιμος κος varun με ακουσε κ ελυσε το θεμα οπως βεβαια κ με την αλλαγη απο δρωμενο σε αποστολη ελυσε κ πολλα αλλα προβληματα- παραπονα που ειχαμε ολοι.... ααααχ να τον βαλουμε στην κυβερνηση να δρα κ αντιδρα το ελλ/κο δημοσιο με τετοια ταχ/τα τι καλα που θα ηταν.... τι λετε????
    υ.γ. λυπαμαι δεν εχω κατι αυτη τη φορα ....ελπιζω την επομενη
    ευχαριστω σας κ καλη σας συνεχεια...
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, *mava*, .eugenaki. και 10 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Γεια σας και απο εμενα. μολις ηρθα και κοντευα να δω ...τον ουρανο σφοντυλι!!! εψαχνα να δω και εγω που χαριζει το εβεντ πλατυποδες, αλλα τελικα ειδα ενα εργαστηριο!! και λεω κι αλλο εργαστηριο??? που θα τα βαλουμε πια??? αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα!! μολις ειδα καλα την αποστολη, εβαλα λιγο νερακι στο στομα μου, για να ξεκορακιασω!!! αποφασισα οτι δεν θα ασχοληθω καθολου, αλλα μετα ειδα οτι μετατρεπετε σε μονιμη αποστολη και ...ηρεμησα!! ευτυχως εχω ελπιδες, ειμαι ακομα νεα!! φανταζομαι τον εαυτο μου καπου εκει στα 70, να προσπαθω ακομα να μαζεψω κιουι και πελαργους και αλλα μυστηρια ζωα!! ομως στο τελος θα το τελειωσω!! το ξερω, ο επιμενων νικα!!! καλη επιτυχια στους υπολοιπους!!!
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., ath, *mava* και 16 σε άλλους.
  4. alexandrosa

    alexandrosa Ενεργός συντάκτης

    Οσο βαρουν τα σιδερα βαρουν:inlove:που λεει και το γνωστο ασμα.Τι αμαρτιες ειχαμε και πληρωνουμε;Τι αλλο μπορουμε να κανουμε θα το παλαιψουμε κ αυτο.
     
    Αρέσει σε takis.00, maria071966, annateo2 και 6 σε άλλους.
  5. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα, αυτην ακριβως την εντυπωση αποκομισα κι εγω, τοσες μερες διαμαρτυρομαστε για τα αστερια και δεν ειχαμε καμια ανταποκριση, και ξαφνικα ο κ. βαρουν μας ακουσε? Πονηρος ελιγμος ηταν, για να μας ψυχολογησουν. Και δεν αναφερομαι στο ελληνικο φορουμ, γιατι κακα τα ψεματα, μικρη σημασια εχουμε μπροστα στις αλλες αγορες.
    Και για να ελαφρυνω το κλιμα λιγο, το νεο εργαστηριο θα δινει αναπνευστηρες ειπαμε? Ξερετε μηπως πως λεγονται οι αναπνευστηρες στα αγγλικα?? xD
     
    Αρέσει σε maria071966, *mava*, psipsi1978 και 10 σε άλλους.
  6. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Μήπως Snorkel???
    Σαν να μου θυμίζει κάτι αυτό..

    Παρεπιτόντος.. έγινε μόνιμη η αποστολή...οκ
    Τα 630 ΦΙ για την εξασφάλιση του στάβλου βραδύποδα παραμένουν ώς έχουν?
    Εκεί έχουν αναφερθεί εκτενώς στα ξένα φόρουμ,, και στο δικό μας φυσικά.
    20 Ευρώ περίπου.......
     
    Αρέσει σε elenigri, βιβη.2003, *mava* και 7 σε άλλους.
  7. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,πάλι μπερδεύτηκαo_O, μια αποστολή δυο ημερών ήταν, με υπέρογκη ζήτηση ζώων,από ειδικούς στάβλους και ποιος έχει τόσους πολλούς στάβλους για να κάνει την αποστολή?μετά από λίγο έγινε μόνιμη...τι να πω δεν ξέρω ?αναρωτιέμαι ακόμη .εξάλλου δεν θα έπαιρνα μέρος ήταν ασύμφορη για τόσο λίγο χρονικό διάστημα .ένα είναι σίγουρο πάμε από το κακό στο χειρότερο.η εταιρία θέλει να βγάλει χρήματα κατανοητό και θεμιτό,από την άλλη αν ο πελάτης δεν είναι ευχαριστημένος ,πως θα αγοράσει?εδώ θέλει λεπτό χειρισμό και ελπίζω να βρεθεί η χρυσή τομή.να είστε όλοι καλά.:):):)
     
    Αρέσει σε elenigri, ath, βιβη.2003 και 9 σε άλλους.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Να σας υπενθυμίσω οτι αυτό το θέμα είναι για τα σχόλια σας σχετικά με την Νεα αποστολή.
    Υπάρχει ανάλογο θέμα για τους σταβλάρχες οπού μπορείτε να γράψετε εκεί τα σχόλια σας.

    Σας παρακαλούμε να ακολουθήσετε τους κανόνες για την εύρυθμη λειτουργία του forum. Σας ευχαριστώ.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  9. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    μόνιμη αποστολή λοιπόν.πάλι καλά.αν ήταν εξ αρχής σχεδιασμένη ως μόνιμη αποστολή κι όχι ως δρώμενο δε νομίζω να ζητούσε μόνο τόσα λίγα ζώα,γιατί λίγα είναι για μόνιμη αποστολή.θα μου πεις δε δίνει και τίποτα το σπουδαίο και δίκιο θα'χεις,αλλά οι περισσότερες μόνιμες αποστολές είναι ασύμφορες,ενώ τώρα θα ξεκλειδώσουμε κάτι νέο.τέλος καλό όλα καλά,αν κι εφόσον δεν αλλάξουν τα ζητούμενα σαφώς!
     
    Αρέσει σε LILA413, elenigri, ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ και 5 σε άλλους.
  10. tzeni62

    tzeni62 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    η αποστολή λοιπόν έγινε μόνιμη! και? ανακουφιστήκαμε? αν έρχεται κάθε μήνα μία αποστολή με νέο μυστηριώδη σταυλο ή δένδρο πως μπορεί να προχωρήσει ένας παίχτης?
    μόνο βάζοντας αρκετά ευρω.οκ αυτή είναι η νέα πολιτική της εταιρίας που όποιος θέλει ακολουθεί.

    η επόμενη κίνηση..... πώληση χώρου για να βάλουμε τους δεκάδες σταύλους,εργαστήρια,δένδρα,χωράφια....

    μόνο που όπως αναφέρει πιο πάνω ένας συναγρότης <<όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα>>
     
    Αρέσει σε LILA413, heavymetal7, elenigri και 10 σε άλλους.
  11. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλημέρα και απο μένα ήρθα και εγώ να προσθέσω το σχολιό μου!!
    οι αμοιβές αμελητέες όπως προείπαν πολλοί.ο χώρος για να βάλουμε καινούριους στάβλους πού είναι;τι να τους κάνεις και τους πλατύποδες και τους χαμαιλέοντες και κοκόρια και λύκους και ένα σωρό άλλα όταν οι δεν υπάρχει χώρος;που να τα βάλουμε πιά;έχουμε σταματήσει να φυτεύουμε για να έχουμε όλους τους στάβλους και τα εργαστήρια!!εχει καταντήσει βαρετό κάθε 15 μέρες νέα δέντρα,νέοι στάβλοι και εργαστήρια.....νισάφι πια!!!!δεν μπορεί η εταιρεία να σκεφτεί κάτι άλλο;το μόνο που κάναν ήταν να σώσουν κάπως την κατάσταση με το να αφήσουν μόνιμη την αποστολή ετσι ώστε όποιος θέλει κάποια στιγμη να την τελειώσει.προσωπικά έχω τα ζώα εκτός του καινούριου αλλα και απο την άλλη σκέφτομαι και λέω να το πάρω το εργαστήριο να το βάλω που????
     
    Αρέσει σε kostas350, LILA413, yelander10 και 12 σε άλλους.
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Η αλλαγή του δρώμενου σε μόνιμη αποστολή, είναι γεγονός.

    Η μόνιμη αποστολή είναι ήδη στη λαχαναγορά!

    Ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή σας.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.