Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Μάθε και Προόδευσε - Φιλανθρωπικό Δρώμενο"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 23/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Η εταιρια έχει έσοδα και μάλιστα πάρα πολλά, καθότι δεν είναι μόνο η αγορά καλαθιών, είναι η αγορά φιορινιών και τόσα αλλα μέσω Premium Λογαριασμούς, μη ξεχνάμε οτι υπάρχουν άνθρωποι που αυτή είναι η δουλειά τους.
     
    Αρέσει στους skareleni, Gulit1 και sofiapao76.
  2. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    απο οτι διαβαζω χωρις αγορα καλαθιων δεν βγαινει ολο το δρωμενο. οποτε μεχρι εκει που εφτασα καλά είναι. δεν θα δώσω γιατί δεν έχω. μπράβο σε αυτούς που είχαν και μπορέσανε να δώσουν.
     
    Αρέσει σε maria_palou, sofiapao76, Gulit1 και 4 σε άλλους.
  3. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Πολύ ωραίο δρώμενο. Συγχαρητήρια στην εταιρεία. χαίρομαι να το βλέπω. Λυπάμαι που δεν αγόρασα κάτι γιατί δεν μπορώ αλλά μου άρεσε πολύ και πιστεύω πως ακόμη και η ενημέρωση είναι ένα βήμα.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, powerranger91, Gulit1 και 2 σε άλλους.
  4. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Πολύ καλό το δρώμενο με αρκετά καλά δωράκια, μπορεί να μην αγόρασα την Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς αλλά οι 8100 πόντοι για το νησί κάθε 10 ώρες μόνο από τα διακοσμητικά ( εκεί τα έχω τοποθετήσει ) συν τα ΧΤ/ΠΕ από τα διακοσμητικά του δρώμενου (σπόροι λαχανικών), είναι απλά σούπερ. :)
     
    Αρέσει στους Gulit1, sofiapao76, skareleni και σε ακόμα ένα άτομο.
  5. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.