Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Λιλιπούτειοι βοηθοί

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 31/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα τα καταφερα στο παρα πεντε και πηρα την φασολια.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Megas_kokoriko, zouzou8686 και 6 σε άλλους.
  2. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Καλησπέρα.
    Εγώ πάλι δεν πρόλαβα να πάρω το στάβλο τρίτωνα στο δρώμενο αλλά ούτε και τη φασολιά. Και όλα αυτά για ένα μάζεμα το καθένα.
    Καλά να είμαστε και πάμε για άλλα. Με τα συνεχόμενα δρώμενα όμως, έβαλαν σκοπό να μην καταλάβουμε καλοκαίρι. :D
    Καλό υπόλοιπο Σαββατοκύριακου.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, pap100, Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.
  3. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλησπέρα στην παρέα, μετά την φασολιά σκέτη απογοήτευση , το 11ο πήρα 3 μυστηριώδη δεντρύλια άρκευθο χχλ, αγριοκυδωνιά και
    βιστέρια, στο 12ο 1αστεράκι, στο 13ο 24.250πε και στο 14ο μυστηριώδη στάβλο ''τιτάνιο'' που βγήκε κλασικός παπαγάλος ++ .:(
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, graganta και 4 σε άλλους.
  4. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Μη σκάτε καλέ, δεν έγινε και τίποτα, εγω έφτασα μέχρι το 4ο ή 5ο βήμα (δε θυμάμαι και καλά), ίσα που πρόλαβα τα λιπάσματα. Α πήρα και δυο διακοσμητικά, και είμαι ευχαριστημένη. Δε θα κυνηγούσα εξ αρχής την φασολιά οπότε δεν στεναχωρήθηκα καθόλου. Πάμε για το επόμενο δρώμενο τώρα...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, maria_palou και 4 σε άλλους.
  5. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Και εγώ με το τελευταίο μάζεμα πρόλαβα τη φασολιά. Το δρώμενο μάλλον ήταν εύκολο διότι το τελείωσα αφού ασχολήθηκα με την αποστολή (για να πάρω τα δέντρα) αλλά και το τριήερο πήγα για μπανάκι οπότε δεν έπαιζα συχνά. Καλή συνέχεια στο παιχνίδι... περιμένω τις φασολιές και ναι... το παραδέχομαι έχωσα μερικά € για να πάρω εκείνη με το τσάτνι...
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, maria_palou και 5 σε άλλους.
  6. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα,
    το συγκεκριμένο δρώμενο εξ αρχής δεν του έδωσα και πολύ σημασία λόγου του δρώμενου του Καρναβαλιού - που όπως έχω δηλώσει μου έφαγε πάρα πολύ χρόνο - με αποτέλεσμα να αργήσω να δώσω την πρέπουσα προσοχή. Μετά το τέλος του δρώμενου του Καρναβαλιού και έχοντας χάσει αρκετό χρόνο - δεν διάβασα και σωστά τις Σ.Ε. με αποτέλεσμα να κάνω σοβαρά λάθη, όπως να έχω μικρά χωράφια αντί μεγάλα όσο δεν είχα το +1 και κυνηγώντας τις αποστολές περισσότερο απ' ότι έπρεπε με αποτέλεσμα να μην βγαίνει στο τέλος με τίποτα η φασολιά - η οποία παρεπιπτόντως όμως δεν δίνει και πολλά πράγματα.
    Δεν μπορούμε πάντα να κερδίζουμε και να βγάζουμε όλα τα δρώμενα... άλλες φορές κερδίζει κανείς (δρώμενο Καρναβαλιού) και άλλες χάνει... παιχνίδι είναι και έτσι πρέπει να το βλέπουμε... χωρίς άγχος.
    Το καλό είναι ότι μας δίνετε χρόνος μέχρι το επόμενο δρώμενο να γεμίσουμε λίγο τις αποθήκες μας...
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  7. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει και η συζήτηση κλείνει.

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας. ​
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.