Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Λιλιπούτειοι βοηθοί

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 31/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. farmer_babis

    farmer_babis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σςςςςςςςςς.......έτσι και σε ακούσουν, θα λιώσουμε. χαχαχαχαχαχα
     
    Αρέσει σε mmixail, dora196501, monolith2 και 5 σε άλλους.
  2. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    και φωλιά τρίτωνα για όλους!!! και μεις που δεν τύχαμε το χρηματοκιβωτιο, πότε θα μας τι δώσετε?
     
    Αρέσει σε mmixail, yelander10, maria_palou και 4 σε άλλους.
  3. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Ναι, και η έκτακτη αποστολή είναι πολύ καλή, με τη βοήθεια στα φυτά του δρώμενου, τους στάβλους και τα άλλα καλούδια που δίνει.
    Και κάντε την πρώτη τριπλή εργασία αμέσως, να πάρετε τριαντάφυλλα να ανοίξετε κάποιες εκτάσεις.
    Ευχαριστούμε Φαρμεράμα!!!
     
    Αρέσει σε mmixail, Megas_kokoriko, jiorgos και 6 σε άλλους.
  4. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,ένα σουβλάκι,καλαμάκι πίτα... γύρο ψωμάκι .όπως και να το πει κάνεις είναι το ίδιο νόστιμα,όπως και το δρώμενο. φυσικά τα δώρα που δίνει είναι φοβερά και απλόχερα, γιατί μπορεί ο κάθε παίχτης να τα απόκτηση εύκολα,όπως πας στο γυράδικο και ζητάς , απλά ένα σουβλάκι,για τόσο εύκολα μιλάμε χαχαχα;););),ένα πολύ μεγαλο μπράβο στην εταιρία για το εβεντ,τώρα κανονικά πρέπει όλοι να παίξουν και να πάρουν αυτά το υπέροχα δώρα. τι να πω δεν υπάρχουν λόγια και πάλι συγχαρητήρια:):):). να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε mmixail, Megas_kokoriko, elenigri και 7 σε άλλους.
  5. akis1984

    akis1984 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    είναι το ίδιο με κάτι τετράγωνα μηλόσπιτα κόκκινο πράσινο και πορτοκαλί
     
    Αρέσει στους mmixail, Megas_kokoriko και kolokythopitas.
  6. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Ευχαριστούμε Λάζο.

    Για την πολύ σημαντική αποστολή "Ένα μπάρμπεκιου σκέτη τρέλα" θα χρειαστούμε επίσης:
    1)85.000 Σε αξία φυτών που δίνει 400 σοκολ/τριαντάφυλλα και άλλα
    2)85.000 Σε αξία καρπών που δίνει 1.200 Πολύχρωμα καλαμπόκιακαι άλλα
    3)52.500 Σε αξία Ζώων 16 σουβλάκιακαι άλλα
    4)1.750 Σοκολατένια τριαντάφυλλα που δίνει φωλιά κουναβιού, πασχαλίτσας και τρίτωνα !!!!και άλλα
    5)1.750 Πολύχρωμα καλαμπόκια που δίνει αλβιζία, παγωμένη ελάτη και σεκόγια !!!και άλλα
    6) 6 Ψημένα καλαμπόκια που δίνει 18 φασουλοφλουριά και άλλα

    Πολύ μου άρεσε ότι δίνει απευθείας στάβλους και δένδρα και όχι μυστηριώδεις, που δεν είναι και κακοί, φτάνει να είναι αρκετοί...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/6/17
    Αρέσει σε vickymou, Nantia123, kolokythopitas και 11 σε άλλους.
  7. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλημέρα, τέλειωσα με τα σοκολατένια τριαντάφυλλα και έχω κάνει 3 βήματα στο πολύχρωμο καλαμπόκι.
    Καλή συνέχεια σ΄ όλους.:mad::oops:;)xD
     
    Αρέσει σε mmixail, LILA413, powerranger91 και 10 σε άλλους.
  8. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλό βράδυ σε όλους,με την μαγεία της βασίλισσας παραμέλησα αυτήν την αποστολή και δεν θα καταφέρω να την ολοκληρώσω,βέβαια ήταν λιγακι περίεργη,δεν είχε βιοτεχνικά,δεν είχε σούπερ λιπάσματα κτλ,κρίμα και είχε πολύ ωραία δώρα,αλλά δεν πειράζει ,κέρδισα στην βασίλισσα ποιο πολλά,να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει σε mmixail, ESABA, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  9. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Προσοχη ! Το σημερινο μπονους +1 δεν ισχυει μαζι με την τηγανιτα . Δηλαδη δεν παιρνεις +2 φυτα .
    Δεν νομιζω να βγαινει το δρωμενο , χωρις αγορα καλαθιων ... Αν τελειωσω δημερα το 5ο βημα στην αποστολη , θα μου μενουν 3.000 φυτα σε 3 μερες . Με συγκομιδη 200 καθε 5 ωρες , ακομα και με 4 μαζεματα την ημερα , δεν βγαινει .
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/6/17
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, *ΜΑΜΑ* και 4 σε άλλους.
  10. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    θέλω να ζητήσω παράταση της αποστολής μέχρι τη λήξη του δρώμενου, για να τελειώσω τουλάχιστον αυτή, μια και αποκλείεται να φτάσω στη φασολιά στο δρώμενο.. δεν βγαίνει παιδιά! ούτε σουβλάκια, ούτε καλαμπόκια..
     
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, μαρω69 και 7 σε άλλους.
  11. jim_man

    jim_man Αρχάριος στο φόρουμ

    συμφωνώ απόλυτα και υποστηρίζω κι εγώ, παράταση της αποστολής!
     
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, *ΜΑΜΑ* και 2 σε άλλους.
  12. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλους!Για 2 μέρες θα έχω αποστολή εκτός farmerama οπότε οι καλοί γείτονες να στείλουν τα δωράκια αλλού και δεν θα μπορέσω να στείλω μέχρι τη Παρασκευή το πρωί...Εύχομαι η αποστολή του δρώμενου στη λαχαναγορά να παραταθεί μέχρι τέλους,για να προλάβουμε όλοι ,αν και χορτασμένοι απο το τρελό καλοκαιρινό καρναβάλι :D Καλή συνέχεια!!!
     
    Αρέσει στους mmixail, kolokythopitas και -lousi-leon2001.
  13. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα σας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως δεν θα δοθεί παράταση στην αποστολή καθώς δεν υπήρχε τεχνικό πρόβλημα ούτε με το δρώμενο, ούτε με την αποστολή. Παράταση σε ένα δρώμενο δίνεται όταν υπάρχει τεχνικό πρόβλημα και όχι επειδή δεν προλαβαίνετε να την ολοκληρώσετε. Το θέμα της παράτασης έχει λήξει.

    Καλή σας συνέχεια.
     
    Αρέσει στους maria_palou, kolokythopitas και -lousi-leon2001.
  14. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Θα ηθελα να συζητησω με τους συμπαιχτες μου - δεν απευθυνομαι σε συντονιστες - αν προλαβαν να ολοκληρωσουν την αποστολη στη λαχαναγορα . Εγω εκανα μεγαλη προσπαθεια , φυτευα απο τις 7.00 το πρωι και για 100 -200 φυτα δεν θα προλαβω το 5ο βημα . Ωραια τα δυσκολα δρωμενα , αλλα οχι να υποφερουμε ...
     
    Αρέσει σε maria_palou, mmixail, graganta και 7 σε άλλους.
  15. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Δίκιο έχεις. Κι εγώ βλέπω τώρα ότι με τηγανίτα δίνει 3 πολύχρωμα καλαμπόκια....
    Δεν θυμάμαι όσο έβαζα (γενικά) το τσάτνι αν έδινε 4.... Θα το δω στο επόμενο φύτεμα.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  16. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σου! Δεν ''παίζουν'' τα βιοτεχνικά σ` αυτό το δρώμενο!
     
    Αρέσει σε maria_palou, mmixail, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  17. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    ΟΚ. Ευχαριστώ. Ευτυχώς έβαζα τσάτνι μόνο όταν το χρειαζόμουν για την υπόλοιπη φάρμα οπότε δεν έχασα κάτι.
     
    Αρέσει στους maria_palou, kolokythopitas και -lousi-leon2001.
  18. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Κλείδωσε και αυτήν η φασολιά , πάμε για την ολοκλήρωση της αποστολής :)

    [​IMG]

    Λάθος, έληξε η αποστολή οπότε εδώ τέλος.8)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/6/17
    Αρέσει σε maria_palou, mmixail, graganta και 6 σε άλλους.
  19. triwps2014

    triwps2014 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    έμενα πάντως δεν μου άρεσε αυτό το event....σιγά την ομάδα μαγικής φασολιάς που δίνει, πάλι καλά που βάλανε και αυτήν την καμπάνια στη λαχαναγορά και πήρα και κάτι.;)
    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε maria_palou, mmixail, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  20. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    πιο αργα πεθαινεισ!!-.-
    ατελειωτο βαρετο και στο τελοσ τπτ δε θα κανω...:(
    δεν προλαβαινω να ανοιξω την τελευταια μερια χωραφιων και προσπαθω μερονυχτα να φυτευω σε οσα χωραφια εχω....δε ξερω για πιο λογο η εταιρια εβαλε τετοιο ιβεντ αλλα δεν θα ηθελα να το ξαναβαλει... εκτοσ και αν υπαρχει λογοσ οπωσ τοτε αν θυμαστε με το νερο στην αφρικη αν θυμαμαι και εγω καλα ηταν καπωσ ετσι....
     
    Αρέσει σε maria_palou, pipi_3, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.