Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Λιλιπούτειοι βοηθοί

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 31/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Αχχ ξεκαρδιστικια φωτογραφια..μιλαμε τα εκανα πανω μου απο το γελιο...Εαν ειχα θα σου εστελνα 200 φτερα..να κανεις και αερα..Δεν ειναι για γελια... για κλαματα ειναι..τοσος κοπος για ακομη μια φασολια ανεκπληρωτη..εεε εως εδω και μη παρεκει..Ευχομαι να τα παμε ολοι καλα στα επομενα..Πανω απο ολα υγεια !:inlove:;)
     
    Αρέσει σε powerranger91, ESABA, 2014chr και 8 σε άλλους.
  2. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    επιτελους,στο παρα πεντε, τελος με τη φασολια,παμε για το επομενο
     
    Αρέσει σε gtrullis, powerranger91, takis.00 και 7 σε άλλους.
  3. paokaki02

    paokaki02 Ανερχόμενος συντάκτης

    Όχι misirli μου, εγώ δεν γελάω... θυμώνω όλο & περισσότερο για να θυμάμαι κάθε φορά που αρχίζει δρώμενο...
     
    Αρέσει σε powerranger91, soyla74, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  4. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Αυτό με το τελευταίο δρώμενο είναι πρωτοφανές... Δεν το βγάλανε και παίκτες σε ψηλά κλιμάκια. Παιχνίδι είναι όμως, αλλά τελικά πρέπει από την αρχή να κάνουμε τους υπολογισμούς μας με σιγουριά... Πιστεύω ότι φταίει η μικρή διάρκεια του δρώμενου. Χρειαζόμασταν πολλοί από εμας λίγες ώρες ακόμα. Όπως και να 'χει άλλη φορά πρέπει να είμαστε πιο εκλεκτικοί με τα ιβέντ. Να μην τα παλεύουμε όλα! Καλή μας συνέχεια!:)
     
    Αρέσει σε soyla74, sofiapao76, jimixatz και 4 σε άλλους.
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδευτηκα; δεν παιδεύτηκα! και επίτηδες δεν παιδεύτηκα δεν κατανάλωσα ούτε σουπερ λίπασα για το επόμενο δρώμενο...πιστεύω πως εκείνο θα αξίζει λίγο να παιδευτούμε ;) κάτι πήρε το μάτι σαν της βασίλισσας ένα πράγμα...

    μια χαρά γέλασα εγω με σένα xD και συγκεκριμμένα η φασολια είναι προσωρινα ανεκπληρωτη ;) την γραμμή την έχουμε 1 διακοσμητικό μόνο μας λείπει!

    Η αλήθεια να λέγετε, αλλά δεν μπορείς να αντισταθείς σε κανένα δρώμενο εκεί μας παίζει η farmerama -.-
    Α! σου συνιστώ το επόμενο δρώμενο που είναι ποδοσφαίρου να συμμετέχεις πιστεύω πως θα αξίζει...
     
    Αρέσει σε powerranger91, sofiapao76, soyla74 και 3 σε άλλους.
  6. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    κι εμενα μου εμεινε το τελευταιο βημα στην 3η εργασια κι αυτο γιατι δεν ειχα αρκετα λεμονια....η αληθεια ειναι οτι μονο την φασολια ηθελα κ την πηρα ;) τα υπολοιπα τα εκανα με την φαρμα στις "εργοστασιακες ρυθμισεις" :p και φυτευοντας χαλαρα λεμονια μεχρι οπου φτασω :)
    τα αναδυομενα νομιζω εβγαιναν πιο ευκολα σε μεγαλα χωραφια και οχι σε μικρα, τουλαχισον αυτη την εντυπωση μου εδωσαν, ενω και οι σταβλοι φανηκαν πολυ αποδοτικοι αυτη την φορα
     
    Αρέσει σε gtrullis, sofiapao76, soyla74 και 3 σε άλλους.
  7. μαιρη

    μαιρη Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Κριμα κριμα κριμα Δεν προλαβα να παραδωσω τα τελευταια φτερα ενω τα ειχα Εκανα αγωνα δρομου αλλα την ωρα που παταω παραδωση κλικ και τελος Ειμαι σε μικρο επιπεδο και προσπαθησα να παρω τη φασολια Δεν καταφερα το διακοσμητικο!!!!!! Πιστευω παντως πως μας χρειαζοταν αλλη μια μερα
     
    Αρέσει σε *mava*, 2014chr, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  8. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, εγώ την κλείδωσα την φασολιά. Οι μόνες που δεν μπόρεσα να τελειώσω είναι η 1 χρυσή και 1 διαμαντένια.:mad::oops:;)
     
    Αρέσει σε gtrullis, powerranger91, takis.00 και 7 σε άλλους.
  9. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελικα μετα απο πολυ κοπο και βασανο τελειωσε ολο το ιβεντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, powerranger91, takis.00 και 5 σε άλλους.
  10. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    επιτελους τελιωσε χωρις αισιο τελος , μην τα θελουμε και ολα δικα μας καποιος πρεπει να ειναι και δευτερος για να βγαινουν οι πρωτοι .Ας μην ξεχναμε οτι η αξια του νικημενου δινει αξια στην νικη του νικητη . καλα ως εδω τις μισες σειρες φασολιων τι θα τις κάνω????????????
     
    Αρέσει σε powerranger91, sofiapao76, takis.00 και 5 σε άλλους.
  11. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το event έχει τελειώσει και το θέμα κλείνει.

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.