Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Λιλιπούτειοι βοηθοί

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 31/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος με την φασολια αλλα βλεπω πολυ δυσκολο να τελειωσω ολο το ιβεντ λογω οτι δεν βγαινουν με ευκολια τα αναδυομενα. μου λειπουν 123 φτερα και 108 βαποριζατερ και βλεπουμε τι γινεται σε 30 ωρες!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, foufoula, takis.00 και 10 σε άλλους.
  2. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τελικά βγήκε όλο,αλλά με πολύ κόπο.

    [​IMG]

    Καλή επιτυχία και σε σας......
     
    Αρέσει σε Gulit1, markos5560, GaTe987 και 11 σε άλλους.
  3. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    ακομα μια μιση φασολια δεν παιζονται τα αναδυομενα ,πας βραζιλια και ερχεσε και βγαινει ενα!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, markos5560, LILA413 και 10 σε άλλους.
  4. ΣτελλαΛ

    ΣτελλαΛ Ανερχόμενος συντάκτης

    κουραστικο βαρετο δλδ μετα απο πολυ καιρο ειναι το πρωτο ιβεντ που δεν θα τελειωσω, με εχει κουρασει η διαδικασια με το φυτευε και μαζευε και μερα νυχτα πανω απο τον υπολογιστη για να βγουν τα αναδυομενα. κι ολη αυτη η διαδικασια με το ακομα δεν προλαβαμε να τελειωσουμε το ενα μας ηρθε αλλο δεν παιζει εχουμε και δουλειες να δουμε, εχω παρει το τελευταιο διακοσμητικο και πιθανον να παρω και τις θεριστικες ν μου φτασουν τα ακριβοθωρητα αναδυομενα και ως εδω.
     
    Αρέσει σε Gulit1, markos5560, martha72 και 11 σε άλλους.
  5. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Είναι η πρώτη φορά που στη διαδικασία παραγωγής με μηδενικό χρόνο (σούπερ λίπασμα, εξευγενισμένο φυτό κλπ), δεν δίνει από κάθε χωράφι ένα αναδυόμενο αλλά 2-3 λιγότερα. Χρησιμοποιώ πάντα εξευγενισμένο βιολογικό βαμβάκι και από 29 χωράφια πήρα ΄και τις 4 φορές που το έκανα, 26-27 αναδυόμενα (ζευγάρια).
     
    Αρέσει σε markos5560, martha72, LILA413 και 9 σε άλλους.
  6. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    ισωσ το δευτερο ιβεντ στα 6 χρονια που δε θα βγαλω ολο απο αναδυομενα!με το σταγονομετρο και ζηταγε πολλα!!!!!!ακομα και με γαριφαλα δεν δινει τιποτα! απογοητευση...λοιπαμε το χρονο που εχασα :(
     
    Αρέσει σε ESABA, soyla74, markos5560 και 9 σε άλλους.
  7. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] Μετά απ' αυτήν την πατάτα τους επιστράτευσα όλους:τα παλιά δοκιμασμένα εξαγριωμένα γαρύφαλλα και τριαντάφυλλα, περιστέρια! ταρανδούληδες!, παγόνια!, τυφλοπόντικες! αράχνες! ! τα δέντρα με πρόδωσαν (τζάμπα το παραλήρημα), αύριο θα δείξει... Δευτέρα? xD
     
    Αρέσει σε soyla74, skareleni, markos5560 και 5 σε άλλους.
  8. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    καλημέρα !!!

    [​IMG]

    επιτέλους το τελείωσα ,λίγες ώρες πριν τελειώσει
    τα αναδυόμενα με το σταγονόμετρο έβγαιναν ,
    αν και τελείωσα τα φυτά του δρώμενου σε 2 μέρες

    Λένα μου εμένα τα δεντράκια δεν με πρόδωσαν
    τα ζωάκια και τα φυτά με παίδεψαν πολύ
    καλή επιτυχία σε όλους
     
    Αρέσει σε powerranger91, psipsi1978, soyla74 και 11 σε άλλους.
  9. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα! καλή εβδομάδα!
    [​IMG] επιτέλους, τέλος!! σκέφτομαι αν μπορέσω να μετατρέψω τα φυτά σε απολυμαντικά αν φυσικά μου το επιτρέψουν τα βαποριζατέρ [​IMG] που έχουν εξαφανιστεί ως δια μαγείαςxD. Καλή συνέχεια και επιτυχία σ' όλους.
     
    Αρέσει σε soyla74, Gulit1, skareleni και 9 σε άλλους.
  10. kikijimy

    kikijimy Ενεργός συντάκτης

    [​IMG] καλημερα, το δρωμενο για εμενα τελειωσε ,τα ειχα ξηλωσει ολα (γιατι η καλη μερα φαινεται απο το πρωι-εδειξε η κατασταση με τα αναδυομενα οτι θα ειναι δυσκολα εως οριακα) και μολις τελειωσα με τα φυτα εβαλα το αγριο λιβαδι ολο δεντρα,τη βασικη, σταυλους,και τα υπολοιπα μικρα χωραφια με γαρυφαλλο, με νερο και κοπρια και μια φορα τριανταφυλλο μονο με νερο , στη μπαχαμα παλι ενα χωραφι ολο δεντρα και το αλλο σταυλους, εργαστηρια και πεπονι με νερο αποτελεσμα!? 132+132, φτερα +βαποριζατερ ,στην πρωινη συγκομιδη, και περισσεψαν στο τελος!αντε και σε σας καλα τελειωματα!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/6/16
    Αρέσει σε powerranger91, soyla74, Gulit1 και 9 σε άλλους.
  11. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Τελείωσε και αυτό το δρώμενο ;) καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν. :D

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε soyla74, kikijimy, Gulit1 και 9 σε άλλους.
  12. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε powerranger91, soyla74, kikijimy και 8 σε άλλους.
  13. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Κσλημερα.Τελικα πηρα μονο την φασολια και ενα διακοσμητικο.Ξεμεινα απο φτερα και βαποριζατερ.Δεν πειραζει,θα κυνηγησω το αλλο διακοσμητικο στο παρε δωσε.;)
     
    Αρέσει σε soyla74, skareleni, markos5560 και 3 σε άλλους.
  14. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] καλημερα!!!το ιβεντ δεν το τελειωσα,αλλα τουλαχιστον κλειδωσα τη φασολια.πρωτο ποστ απο μενα με σκρινσοτ,οποτε συγχωρεστε τυχον λαθη μου.(ελπιζω να ανεβει η φωτο).[​IMG]και ναι...λεει...τα καταφερα!!!!!!
     
    Αρέσει σε powerranger91, ESABA, soyla74 και 8 σε άλλους.
  15. paokaki02

    paokaki02 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα συναγρότες, καλή βδομάδα! Τελικά έχω θυμώσει πάρα πολύ με την κατάσταση με τα αναδυόμενα... Επίπεδο 94 & δεν καταφέρνω ούτε τη φασολιά να κλειδώσω... χρόνια παίζω το παιχνίδι... εδώ & 2 μέρες δουλεύουν όλα τα χωράφια με 20ωρα δέντρα & δεν κατάφερα να μαζέψω τα ξεσκονιστήρια ούτε για να κλειδώσω την φασολιά... θα το σκεφτώ πάρα πολύ εάν θα ξαναξεκινήσω δρώμενο με τις αλλαγές που έγιναν στη συλλογή αναδυόμενων...
     
    Αρέσει σε powerranger91, 2014chr, soyla74 και 9 σε άλλους.
  16. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή μας εβδομάδα. Μπράβο σε όσους τέλειωσαν το δρώμενο. Εγω δεν το βλέπω, και δε με νοιάζει ιδιαίτερα αν θα πάρω την φασολιά, πήρα ενα διακοσμητικό, και το παλευω ακόμα. Τα αναδυόμενα έρχονται με ρυθμό σαλιγκαριού, μη σου πω οτι το σαλιγκάρι πάει πιο γρήγορα. Τραγικά αργά βγαίνουν, ειδικά τα φτερά ξεσκονίσματος. Δύσκολο δρώμενο, ήρθε μετά απο ενα άλλο δύσκολο δρώμενο. Πραγματικά αναρωτιέμαι η εταιρία οτι δεν σκέφτεται τους παίκτες - πελάτες της, της αρέσει να τους δυσκολεύει. Μας πάσαραν ενα δρώμενο της βασίλισσας, ενθουσιαστήκαμε, κολλήσαμε. Απο κει και μετά το χάος. Όλο και δυσκολότερα δρώμενα, όλο και πιο απαιτητικά. Είναι κρίμα να συμβαίνει αυτό, έτσι κι αλλιώς για την εταιρία αυτή είμαστε οι πελάτες της, και οταν ο πελάτης είναι δυσαρεστημένος σίγουρα φεύγει, άραγε θα τους άρεσε αυτο; Παράπονο εκφράζω και είναι προσωπική μου άποψη...
     
    Αρέσει σε 2014chr, soyla74, sofiapao76 και 9 σε άλλους.
  17. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Παιδια χαλαρώστε! για δείτε και εμένα

    [​IMG]

    και γελάστε ελεύθερα :)
     
    Αρέσει σε powerranger91, soyla74, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  18. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    τελειωσααααα επιτελους
     
    Αρέσει σε soyla74, sofiapao76, kikijimy και 6 σε άλλους.
  19. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    [​IMG] Στο παρα πεντε τελειωσα το δρωμενο και ειλικρινα θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα καλα παιδακια που μου εστειλαν δωρακια και τελειωσα με τα φτερακια..:inlove:.Θα συμφωνησω παραλληλα και με τους προλαλησαντες πως τα δρωμενα τωρα τελευταια εχουν εξελιχθει σε μια ανιατη ασθενεια..που φαρμακο της αποτελουν..:τα ξενυχτια,οι βοηθοι και ο θεος βοηθος!xDΕαν ειναι να δυσκολευουν ολο και περισσοτερο...δεν ξερω για εσας αλλα εγω θα καθισω στον φουρναρι μου να φαω καμια σοκολατοπιτα..στο μαρμελαδοποιο να γλυψω πεντε βαζακια μαρμελαδα μηλο,στο σπα να ξεκουραστω και να χαλαρωσω,στον αλχημιστη να ανακατεψω φιλτρα και νανους και αστα δρωμενα να πηγαινοερχονται!...xDΚαλη μας συνεχεια σε αυτο το μυστυριωδες παιχνιδι..Λετε να βγουμε ζωντανοι?:eek:o_O
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/6/16
    Αρέσει σε powerranger91, mini88_, 2014chr και 9 σε άλλους.
  20. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    γιατι βρε misirli να γελασουμε???που παιδευτηκες αλλα δεν το τελειωνεις για τα αναδυομενα??κριμα ειναι...εγωβπαω για τη φασολια και αν, ελπιζω σε θαυμα ,θελω 22 αναδυομενα...αντε να δουμε.....
    τελικα τα καταφερα,την πηρα και μου περισσεψαν 2 φτερα,4 απολυμαντικα και 4500 φυτα!!!!!!!!!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/6/16
    Αρέσει σε soyla74, sofiapao76, kikijimy και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.