Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Λαμπερό σόου Χιονάνθρωπων"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 18/12/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, .sofaki., aggellll και 14 σε άλλους.
  2. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελος και εγω με το δρωμενο καλες γιορτες
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, aggellll, maria_palou και 9 σε άλλους.
  3. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Ευχομαι σε ολους μεσα απο τη καρδια μου Καλα Χριστουγεννα, με υγεια!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 11 σε άλλους.
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    καλημερα φιλοι μου..
    Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με τον υπολογιστη μου αυτες τις μερες και δυσκολευομαι να ολοκληρωσω το δρωμενο και μαλλον δεν θα τελειωσει λογω της απουσιας των ''γιορτινων δωρων''..
    Μου βγαινουν πααααααρα πολυ λιγα :cry:σε καθε θερισμα παρολες τις αλλαγες που δοκιμασα να κανω στους σταβλους ..
    Προσπαθω να παρω το δευτερο διακοσμητικο,αυτο του 3ου χιονανθρωπου..Για το μεσαιο χιονανθρωπο, ουτε λογος βεβαια..
    Σημερα εννοειται πως δεν θα προλαβω να κανω τιποτα για ευννοητους λογους..
    Θελω να ευχηθω σε ολους σας Υγεια πανω απ ολα και αγαπη στις καρδιες σας ..
    Καλα Χριστουγεννα !!!
    Φιλικα Βικυ.. :inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/12/19
    Αρέσει σε aggellll, αμφιθεα, GEPPO1 και 8 σε άλλους.
  5. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Τέλος επιτέλους... Καλά Χριστούγεννα σε όλους.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, jimthrilosgate7, aggellll και 7 σε άλλους.
  6. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλημέρα!! Τέλος και για μένα το δρώμενο. Χρειάζεται υπομονή για να μαζέψεις όλα αυτά τα δώρα...
    Καλή συνέχεια σε ό,τι κάνετε! :music:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, jimthrilosgate7, aggellll και 7 σε άλλους.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα και Χρόνια πολλά σε όλη την παρέα μας... μόλις τέλειωσα και εγώ.. δυσκολεύτηκα λίγο με τα φυτά και τα αναδυόμενα αλλά τελικά τα κατάφερα... αρκετά καλό δρώμενο απο αυτά που μας αρέσουν ... καλά τελειώματα σε όλους..
     
    Αρέσει σε nickoikono11, jimthrilosgate7, aggellll και 8 σε άλλους.
  8. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Χρονια Πολλα :inlove:σε ολους, ευχες ιδιεταιρες και σε οσους και οσες γιορταζαν και γιορταζουν σημερα!!!:music:
    Μολις τελειωσα και εγω :D, μου περισσεψαν 25 γιορτινα δωρα, 451 χιονοστιβες και 540 φυτα. Το τελειωσα χωρις καμια βοηθεια , χωρις να ξοδεψω κανενα σ.λιπασμα ή σ.τροφη για σταβλους και χωρις να ξενυχτισω, εβαλα στο νησι σταβλους που ηθελαν μαζεμα ανα 10-14 ωρες, και μονο με βιοτεχνικα που μειωναν την ωρα τους τα καταφερα ανετα.
    Καλη επιτυχια σε οσους συνεχιζουν, εχουμε ακομη πολλες ωρες ως το τελος παιδια, θα τα καταφερετε!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Dr.Kelly, Marinaloren και 7 σε άλλους.
  9. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά και από εμένα λόγω των ημερών δεν κατάφερα να τελειώσω και ούτε θα προλάβαινα ήθελα άλλα 100 πήρα τα διακοσμητικά από τον πρώτο και τρίτο χιονάθρωπο και δεν κατάφερα δυστυχώς να πάρω το διακοσμητικό από τον δεύτερο όποιος χρειαστεί το διακοσμητικό από τον τρίτο χιονάθρωπο γιατί το έχω διπλό αύριο άμα μπει στο πάρε δώσε να μου στείλει μήνυμα να του το στείλω
    Συγχαρητήρια σε όλους όσους το τελείωσαν και καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν μέχρι τέλος
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/12/19
    Αρέσει σε nickoikono11, Dr.Kelly, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  10. joulia1974

    joulia1974 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Κι εγώ δε βλέπω να προλαβαίνω. Είχα κάποιο πρόβλημα με τον υπολογιστή μου και έχασα 2 μέρες μέχρι να μου το φτιάξουν. Δεν έχω πάρει το μεσαίο χιονάνθρωπο και αυτό για μόλις 28 περίπου γιορτινά δώρα. Στεναχωριέμαι που δε θα τα καταφέρω για λίγο αλλά τι να κάνουμε.....
     
    Αρέσει σε nickoikono11, maria_palou, Coinhunter01 και 3 σε άλλους.
  11. joulia1974

    joulia1974 Ανερχόμενος συντάκτης


    Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας. Χάρη σε εσάς τα κατάφερα και συμπλήρωσα τη φασολιά. Σας ευχαριστώ και πάλι. Ειλικρινά δεν περίμενα να το ολοκληρώσω. Καλές γιορτές να έχουμε!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, jimthrilosgate7, maria_palou και 6 σε άλλους.
  12. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα φίλε μου και χρόνια πολλά σε όλη την αγροτοπαρέα, εαν μπει στο τωρινό παρε-δωσε θα σου το στείλω. Πριν λίγο κατάφερα με μεγάλο κόπο να ολοκληρώσω το δρώμενο. Καλά τελείωματα και στους υπόλοιπους
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, -sia1971-, jimthrilosgate7 και 6 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Tελικα για μενα αυτο το δρωμενο εξελιχθηκε σε εφιαλτη..:oops:
    Ο υπολογιστης μου αυτες τις μερες αντιμετωπιζει προβλημα και υπολειτουργει..
    Οι ωρες που εμπαινα στη φαρμα ηταν ελαχιστες, εχασα πολυτιμο χρονο απο τα θερισματα, κι αυτο ειχε σαν αποτελεσμα
    να μαζεψω ελαχιστα αναδυομενα και να μην ολοκληρωσω τους τρεις χιονανθρωπους ..Κατορθωσα με κοπους να παρω το πρωτο διακοσμητικο και την φασολια.. Το μεσαιο και το τριτο δυστυχως δεν μπορεσα να τα τελειωσω..:cry:
    Πολλα μπραβο σε οσους το ολοκληρωσαν..
    Καλο βραδυ σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Dr.Kelly, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  14. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα γειτονάκι μου θα σου στείλω το τρίτο διακοσμητικό αύριο άμα μπούν στο πάρε δώσε καλή σου συνέχεια
     
    Αρέσει σε nickoikono11, -sia1971-, maria_palou και 2 σε άλλους.
  15. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την αγροτοπαρεα και Χρονια Πολλα. Τελος το δρωμενο με λιγη ταλαιπωρια λογω των ημερων. Φιλος-η και γειτονακι που θελει καποιο διακοσμητικο της φασολιας ας μου στειλει μηνυμα, αν φυσικα μπουν στο παρε-δωσε. Καλη συνεχεια σε ολους-ες.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, sofiapao76, gtrullis και 5 σε άλλους.
  16. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και για μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, gtrullis και -sia1971-.
  17. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.