Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Κυνήγι τεράτων"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*Hermes*-, 25/10/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    Καλησπέρα σε όλους!! το πήρα επιτέλους το πολυπόθητο φιορινόδεντρο!!! έπαιξα 120 παιχνίδια και μου περίσσεψαν αρκετά παιχνίδια και φυτά!! από το άγχος μου να προλάβω δεν τα υπολόγισα και ξόδεψα αρκετές χιλιάδες σούπερ λίπασμα άδικα! τέλος πάντων χαλάλι θα το ξαναμαζέψω! εύχομαι καλή συνέχεια σε όλους όσους προσπαθούν να το τελειώσουν!!
     
    Αρέσει σε _vicky_74, dafni_mat, olga-tse62 και 10 σε άλλους.
  2. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Γεια χαρα
    μπορει να μην εχουμε παραταση αλλα εχουμε εναν πολυ ωραιο μπονους κωδικο για τη γιορτη του Halloween !! Spooky
    Και του χρονου με υγεια παλι!!!:p
     
    Αρέσει σε _vicky_74, μαρω69, skias10 και 9 σε άλλους.
  3. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε vagelis1968, crazyfarmer71, Nantia123 και 8 σε άλλους.
  4. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    μετα απο 111 παιχνιδια και αφου μου περισσεψαν και26000 φυτα πηρα και εγω το φιορινοδεντρο.πολυτιμη η βοηθεια συμπαικτων ευχαριστω για την βοηθεια!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε olga-tse62, vagelis1968, crazyfarmer71 και 9 σε άλλους.
  5. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    πηρα τη φασολια ειμαι ευχαριστημενη καλο θα ηταν και το φιορινοδεντρο αλλα ημουν πολυ μακρια απο το στοχο την αλλη φορα
     
    Αρέσει σε olga-tse62, GEPPO1, vagelis1968 και 9 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους !!!
    Ευχαριστούμε πολύ τις συντονίστριες και τους συμπαίκτες μας ,για τις πολύτιμες οδηγίες τους.

    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/11/22
    Αρέσει σε GEPPO1, vagelis1968, Marinaloren και 10 σε άλλους.
  7. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα κι από μένα.Καλό μήνα!!!!!!¨Εφτασα κι εγώ στο τέλος με 1 νέο φιορινόδεντρο στα υπάρχοντά μου.Πραγματικά το ευχαριστήθηκα αυτό το δρώμενο..ήταν μια νέα πρόκληση.Το μόνο κακό ήταν πως ήθελε αρκετό χρόνο για το παιχνίδι ιδίως στην αρχή.Καλή συνέχεια σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, vagelis1968, Marinaloren και 9 σε άλλους.
  8. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλημερα σε ολη την παρεα!και ομως καταφερα να το παρω το φιορινοδεντρο!!!!!!:D:D:D:D:D:D
    επεξα βεβαια 139 παιχνιδια και τσακισα ολα τα λιπασματα μου αλλα τα καταφερα! ουφ!!!! θα χρειαστω ενα κουβα κολιριο για να σταματησουν να πονανε τα ματια μου αλλα αξιζε ο κοπος! καλη συνεχεια και καλο μεσημερι σε ολους!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, vagelis1968, Marinaloren και 7 σε άλλους.
  9. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Μετά πολλών κόπων ,βασάνων και εξόδων, μένοντας κυριολεκτικά ταπί, επιτεύχθει ο σκοπός , έστω και την ύστατη στιγμή.
    Αυτό το φιορινόδεντρο θα μας μείνει αξέχαστο!
    400 φιορίνια μου στοιχισαν τα αναδυόμενα και είχαν το θράσος να περισσέψουν.xD
    Σε ένα χρόνο ελπίζω να κάνω απόσβεση.
    Καλή συνέχεια!

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε GEPPO1, sofiapao76, soyla74 και 9 σε άλλους.
  10. dafni_mat

    dafni_mat Ανερχόμενος συντάκτης

    14:45... κυριολεκτικά στην εκπνοή του χρόνου κατάφερα και πήρα επιτέλους αυτό το πολυπόθητο δεντράκι! :D
    Χαλάλι τα σούπερ λιπάσματα, τα λιπάσματα της Ζωζώς, τα φιορίνια, τα μπόνους σοδιάς και τα ξυπνητήρια μες στα άγρια μεσάνυχτα που με οδήγησαν στο να το αποκτήσω, παίζοντας 106 παιχνίδια! :oops:
    Όσο για το μίνι παιχνίδι, εμένα μου άρεσε πολύ!:inlove:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, sofiapao76, skias10 και 7 σε άλλους.
  11. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Χαιρομαι ειλικρινα παρα πολυ για ολους που καταφερατε και το τελειωσατε :inlove:ειναι σαν να το καταφερα εγω!
    Θελω να σας ευχαριστησω ολους με τις αναρτησεις σας που μας βοηθατε παντα οπως και σ αυτο το δρωμενο.
    Δυστυχως ο χρονος αδυσωπητος αντιπαλος :oops: με 119 παιχνιδια εφθασα στους 5.175.020 ποντους και μου εμειναν 63 που δεν προλαβα να τα παιξω:oops:, πιστευω αλλη μια ωριτσα χρειαζομουν :)αλλα τα ξημερωματα το ξυπνητηρι χτυπουσε κι εγω ουτε που του εδινα σημασια.
    Απ τη μια ατυχησα στο ροδανι, απ την αλλη τις πρωτες μερες του δρωμενου οι επιδοσεις μου ηταν πραγματικα για κλαματα και με αποθαρρυναν απο την ενταση της προσπαθειας, ειχα κι ενα ατυχημα στο ποδι που "επρεπε" και να ξεκουραζομαι και ιδου τα αποτελεσματα.
    Ευχομαι σε ολους σας παντα επιτυχιες!!!! και σε οσους δεν τα καταφεραν να μη ξεχνουν οτι ουτε η ζωη μας τελειωνει με ενα δρωμενο ουτε οι ευκαιριες για μελλοντικες επιτυχιες
    Καλη συνεχεια σε ολους:inlove::music::inlove:

    (και μια προσωπικη μου αποψη, εγω δεν το διασκεδασα καθολου παιδια, τοσα πολλα παιχνιδια -γυρω στα 100 οι περισσοτεροι- να κυνηγαω τερατακια....., δεν με ενοχλησε που χρειαζομασταν χιλιαδες φυτα κι αναδυωμενα, αυτα με την καταλληλη στρατηγικη και με τα αναλογα βοηθηματα θα βγουν, αλλα που εκτος απο το συνεχες σπερνοθερισμα επρεπε να αφιερωνω τοσες ωρες για τα παιχνιδια, συγνωμη αλλα αυτο δεν ειναι χαλαρωτικη διασκεδαση ειναι καταναγκαστικα εργα)

    και Καλο Μηνα σε ολη την κοινοτητα του farmerama !!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/11/22
    Αρέσει σε .sofaki., Lina123, GEPPO1 και 10 σε άλλους.
  12. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Τέλος και γω! Επιτέλους το 4ο φιορινόδεντρο στη φάρμα μου! :D
    Το πίκολο μου έδωσε "το μαγικό καπέλο". Πολλά φιορίνια δηλαδή σαν σύνολο χωρίς να ξοδέψω ούτε 1!
    Ξόδεψα περίπου 3000 σ.λιπάσματα και 1000 Ζωζώ (νομίζω) και 2 τζακ με δώρα. Στην αρχή του δρώμενου κέρδισα αρκετά μπόνους και από το ροδάνι κι έτσι εύκολα βγήκαν τα φυτά. Περίσσεψαν επίσης γύρω στα 900 αναδυόμενα. 118 παιχνίδια δεν το λέω και τρομερή επιτυχία αλλά τουλάχιστον είχα έξτρα αν χρειαστούν.
    Έπαιξα απανωτά περίπου 75 παιχνίδια λόγω περιορισμένου χρόνου και το αποτέλεσμα ήταν ένα φιορινόδεντρο και μια τρομερή ημικρανία. Ωραίο το μίνι παιχνίδι αλλά με ένα όριο ρε παιδιά. Είναι υπερβολικό να χρειάζεται να παίξουμε τόσες πολλές φορές. :(
    Για άλλη μια φορά να σταθώ στην "αδικία" της υπόθεσης, όπου το δρώμενο εξαρτάται από την τύχη (σε κάποιο βαθμό) και από τις δεξιότητες του κάθε παίκτη. :sleepy: Παρόλα αυτά να πούμε επίσης ότι το φιορινόδεντρο είναι το καλύτερο δώρο του παιχνιδιού οπότε άξιζε το οτιδήποτε.

    [​IMG]
    Ακόμα προσπαθώ να συνέλθω από την χθεσινή ημικρανία. Θα χρειαστώ λίγη ηρεμία στη φάρμα τις επόμενες ημέρες. xD
    Συγχαρητήρια σε όλους που το προσπάθησαν! Και καλό μήνα! :inlove:
     
    Αρέσει σε .sofaki., αμφιθεα, Lina123 και 9 σε άλλους.
  13. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλησπέρα και καλό μήνα, βλέποντας τις αναρτήσεις άλλων αγροτών είπα να σας πω και εγώ τι ξόδεψα για να αποκτήσω το 6ο μου φιορινοδέντρο. Απο σουπερ λίπασμα 13.000, λίπασμα της Ζωζω 2500, και 3 μπόνους σοδειάς 200%. Έπαιξα 168 παιχνίδια, τέτοια χάλια
    αλλά τα κατάφερα. Δεν ξέρω αν υπήρξε χειρότερη παίχτρια από εμένα, αλλά με τέτοια εξάσκηση την επόμενη φορά θα θριαμβεύσω.
    Πάντως το μίνι παιχνίδι μου άρεσε πάρα πολύ, ελπίζω να το ξαναβάλουν αλλά όχι πολύ σύντομα, να προλάβουμε να ανακάμψουμε πρώτα...
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, Lina123, Coinhunter01 και 6 σε άλλους.
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπέρα στην παρέα.. τελικα παροτι το ηθελα πολυ, δεν κατάφερα να παρω το φιορινόδενδρο... έπαιξα πολυ λίγα παιχνίδια νομιζω γυρω στα 80 αν θυμαμαι καλα, καθως δεν ειχα αρκετο σ λιπασμα και δεν με βοήθησε και η τύχη.. δεν πειραζει ομως γιατί το διασκέδασα.. νέοι είμαστε:p θα ερθουν κι άλλα φιορινόδενδρα.. μπράβο στα <<παιδια>> που το τελείωσαν και σ όλους που βοήθησαν..
     
    Αρέσει σε sofiapao76, maria_palou, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  15. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα φίλη αγρότισσα!

    Η αλήθεια είναι ότι έχω πολύ χρόνο στη προσωπική μου ζωή και ειδικά αργά το βράδυ, τα περισσότερα παιχνίδια τα έπαιξα το βράδυ.
    Όταν έπαιζα τα παιχνίδια, παράλληλα μάζευα το φυτό του δρώμενου, στη δεύτερη καλή μου φάρμα, το τελείωσα εχθές και σε αυτή τη φάρμα.

    Και εμένα μου άρεσε το παιχνίδι, ήταν κάτι διαφορετικό.
    Θα μπορούσε να είχε λίγο περισσότερους πόντους, πριν κλείσουμε το σχήμα, θα ήταν ποιο εφικτό για όλους.

    Συγχαρητήρια για σας που το τελειώσατε και για εσάς που το παλέψατε και δεν τα καταφέρατε να φτάσετε στο στόχο σας, η προσπάθεια μετράει και φυσικά η εμπειρία που θα χρειαστεί για την επόμενη φορά.

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια και καλή δύναμη με υγεία!

     
    Αρέσει σε sofiapao76, maria_palou, SYLVART και 7 σε άλλους.
  16. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Νομιζω η πιο ατυχη της παρεας ειμαι εγω! Δεν πηρα το αγαπητο σε ολους δενδρο . 180 ποντοι για το τελος και 24 παιχνιδια ετοιμα, το ρολογακι εδειξε 15.00!!! Μιση ωριτσα ακομη ηθελα .το τι ταλαιπωρηθηκα μονο οι δικοι μου ξερουν .Πολυ πολυ στεναχωρεθηκα .Κριμα!!! Στο δια ταυτα εμαθα να tetris.:cry:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, maria_palou, αμφιθεα και 6 σε άλλους.
  17. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    εγω το βρηκα κατι σαν candy crush
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  18. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Καποιος συναδελφος εγραψε tetris ιδεα δεν εχω δεν τοχα ξαναπαιξει
     
    Αρέσει στον/ην αμφιθεα.
  19. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Εγώ μέτρησα δυνάμεις και κατάλαβα νωρίς ότι δεν ήταν για μένα αλλά τουλάχιστον πήρα την φασολιά. Ελπίζω σε καλύτερα αποτελέσματα στα προσεχή δρώμενα!
     
    Αρέσει σε maria_palou, SYLVART, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  20. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Hi scote 93000, πήρα φασολιά και στα 3.000.000 στην αριστερή στήλη και μέσο όρο γύρω στα 53.000. Πολύ καλό παιχνίδι... είχα σκοπό να πάρω το φιορινόδεντρο αλλά τελικά πήγα βολτίτσα το τριήμερο (με τον υπολογιστή μαζί) οπότε... την άλλη φορά. Μπράβο σε όσους το τελείωσαν και καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε Nantia123, sofiapao76, maria_palou και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.