Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Κορυφαίο κόμπασμα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 5/12/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Α!!! ρε Δημήτρη μου, χωρίς την βοήθειά σου:inlove: δε θα ανέβαινα στο βουνό. Η φασολιά κλείδωσε, το βουνό το ανεβήκαμε, στις σπηλιές μπήκαμε, εντάξει, τώρα ξεκούραση, εύχομαι και στα δικά σας.
    Καλή συνέχεια και καλή Κυριακή σε όλους μας
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, mmixail, Coinhunter01 και 11 σε άλλους.
  2. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Τελος και για μενα το event ,πολυ ωραια τα γραφηκα του αλλα πολυεξοδο σε σουπερ τροφες ,εχασα το λογαριασμο σε ποσες χαλασα και το ωραιο !!!!!!!!!ουτε μια ζαχαρενια κατσικα δεν ειδα,ομως παρολο πουεχω χρηματα δεν βρηκα αξιολογο να τα δωσω για 5 μπανανες. Το καλο πετυχα τη σαλαμαντρα στο κουτι ζωα του νερου και ετσι εχω δυο τωρα. Περιμενουμε με αγωνια το χριστουγεννιατικο . Καλη συνεχεια σε οσους παλεβουν να ανεβουν το βουνο.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, mmixail, Coinhunter01 και 9 σε άλλους.
  3. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και για μενα καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, mmixail, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  4. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!! Από την αναρρίχηση του βουνού έκανα μερικά βήματα και είμαι ευχαριστημένη! :) Πήρα κάποιες καλές αμοιβές. Ήταν πρώτη φορά που είδα δρώμενο εκτροφής με φυτό των events και φαντάζομαι ότι δε θα είναι και η τελευταία.:( Εύχομαι να κάνω λάθος. Καλή συνέχεια και συγχαρητήρια σε όσους-ες κατάφεραν να το ολοκληρώσουν!! ;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/12/17
    Αρέσει σε kolokythopitas, mmixail, vickymou και 7 σε άλλους.
  5. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα εγω δεν ελαβα μερος σε αυτο το εβεν αν και θα ηθελα προτιμησα και εκατσα και ξεκουραστικα θα παρο μερος στο επομενο εβεν ξεκουραστος καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, FARMER.GP και maria_palou.
  6. elena05091975

    elena05091975 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα εγω ελαβα μερος στο event αλλα δεν προχωρησα πολυ.... δεν το θεωρησα σημαντικο...μου ηταν εντελως αδιαφορο ...καλη συνεχεια σε ολους και συγχαρητηρια σε οσους προσπαθησαν να το τελειωσουν.
     
    Αρέσει στους pap100, kolokythopitas και maria_palou.
  7. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.