Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Κομμάτι-Τούρτας"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 25/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Μια συμβουλή όταν χρησιμοποιείς άνετα χωραφια να μην το κάνεις μέχρι τέλος ;)
    προσωπικά είχα απλα μικρα χωράφια και με το ζόρι το τέλειωσα κι εγω!
    Ρεβύθια φύτευα παντου
    Και κάτι που δεν μας ρώτησες! κατανάλωνα και τσατνί καρότου-μήλου που είναι +2 (σε αυτό το σημείο όλοι λένε ότι συμφέρει το μικρό ;) )
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, markos5560, soyla74 και 4 σε άλλους.
  2. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Στην κυριολεξία στο παρά ένα ολοκλήρωσα και εγώ την τουρτίτσα. Τι καλά.:D
     
    Αρέσει σε powerranger91, Gulit1, 2014chr και 11 σε άλλους.
  3. anto.7

    anto.7 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    οταν λες μικρα χωραφια εννοεις τα εντελος μικρα? δεν χρειαζονται πολλα λιπασματα, σουπερ λιπασμα, νερο για τα μικρα χωραφια? και οσο για το τσατνι που ανεφερες μπορεις να μου εξηγησεις τι ακριβως ειναι γιατι δεν το εχω ακουσει :p
     
  4. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Θα σου πω και τη δικη μου τακτικη μηπως σε βοηθησει! Προσωπικα ξεκιναω το δρωμενο με μεγαλα απλα χωραφια, με νερο, λιπασμα, σουπερ λιπασμα, λιπασμα της ζωζως και τσατνι. Αυτο μεχρι να φτασω να εχω 630 φυτα. Δηλαδη χρησιμοποιω 100 σουπερ λιπασματα. Μετα απο κει και περα βαζω τα τελειως μικρα χωραφακια απλα με νερο και τσατνι και βγαινουν αρκετα καλα. Το τσατνι καροτου μηλου ειναι ενα βιοτεχνικο που δινει +2 φυτα στο καθε χωραφι. Δηλαδη πχ το μικρο χωραφακι αντι για 2 δινει 4. Ελπιζω να σε βοηθησα ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, takis.00 και 7 σε άλλους.
  5. anto.7

    anto.7 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εχεις δικιο τωρα βρηκα το τσατνι! οσο για αυτο με τα χωραφια στο επομενο δρωμενο θα το δοκιμασω γιατι μεχρι τωρα με τα ανετα χωραφια δεν εχω ολοκληρωσει ουτε ενα ιβεντ.. ευχαριστω πολυ για την συμβουλη:inlove:
     
    Αρέσει σε skareleni, soyla74, jimixatz και 2 σε άλλους.
  6. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,τέλειωσα κι εγώ το εβεντ,αλλά πολύ δύσκολα .φυσικά τα δώρα ήταν ωραια, τα πήρα όλα.δεν κατάφερα όμως να σβήσω αρκετές φόρες τα κεράκια και αυτό με στεναχώρησε λίγο,δεν πειράζει την άλλη φορά καλύτερα,να είστε όλοι καλά:).
     
    Αρέσει σε powerranger91, Gulit1, gtrullis και 7 σε άλλους.
  7. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    παιδια αργησα να γραψω αλλα κι εγω το τελειωσα και σας ευχαριστω ολη για τη βοηθεια σας! αναγκαστηκα βεβαια να το ξημερωσω αλλα χαλαλι! :D
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!
    Χρόνια πολλά Φαρμεράμα

    το θέμα κλείνει
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.