Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Κατοικίες για Αμφίβια "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 9/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    δυστυχως η αλπικη σαλαμανδρα η 2η δεν μου κανει την τιμη να εμφανιστει
     
    Αρέσει στους Lina123 και soyla74.
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    πήρα τελικά και την δεύτερη φασολιά την οποία δν την ενεργοποιώ καθόλου γιατι λυπάμαι να χαραμίσω διακοσμητικά για μια φασολιά που δεν θα χρησιμοποιήσω ποτέ... εγω τις φασολιές τις μαζεύω κάθε πρωί όλες μαζι 253 εχω και δεν κάνω εκτροφές σχεδόν ποτέ το πρωι... οπότε δεν την χρειάζομαι καθόλου.. σταμάτησα στο τελευταίο βήμα δεν πήρα δηλαδή την αναβάθμιση που επίσης μου φαίνεται ανούσια , αλλα ούτε και τον ροζ στάβλο γιατί τελείωσαν οι τροφες.. βασικά έπαιξα για τους πόντους της γιορτής για να πάρω το δένδρο ραβενάλα, μιας και οι μάρκες είναι επίσης άχρηστες σ αυτήν την φάση γιατι δεν υπάρχει δρώμενο να αξιοποιήσουμε το +1... συνοπτικά θεωρώ οτι ήταν ένα δρώμενο με πολλές αστοχίες, και δωρα χλιαρά για τόσα πολλά ζητούμενα... μόνο και μόνο η ιστορία με τα σμούθι μου σπασε το κεφάλι.... καλό ξημέρωμα και καλή σαρακοστή
     
    Αρέσει σε fisherman65, martha72, μαρω69 και 15 σε άλλους.
  3. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    Καλημερα αγροτες. Αν και ειχα αποφασισει να μην συμμετεχω σε αυτο το δρωμενο τελικα με την εκπτωση της σουπερ τροφης ,αλλαξα γνωμη και ολοκληρωσα το δρωμενο με μολις 308 τροφες . Φυσικα δεν θα χρησιμοποιησω την απαραδεκτη 2η φασολια. Ωσο αναφορα στις εκτροφες καταφερα και εφτασα μεχρι την αρχαια σαλαμανδρα.
     
    Αρέσει σε Lina123, Nantia123, gtrullis και 4 σε άλλους.
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.