Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Καρναβάλι 2021"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 10/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    To βίντεο είναι απλο browse σε google chrome.
    Αν η ταχυτητα σου δεν είναι ίδια, τότε έχεις λάθος ρυθμίσεις.
    Ακολούθησε τα παρακάτω βήματα ακριβώς :

    Άλλαξε τις ρυθμίσεις σε υψηλή ποιότητα
    Άλλαξε έκταση
    Κάνε ανανέωση
    Παίξε ξανά.

    Μήπως άλλες τις ρυθμίσεις χωρίς να αλλάξεις έκταση πριν την αναέωση?
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  2. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    η ταχυτητα των αντικειμενων δεν μας πειραζει ιδιαιτερα η ταχυτητα μετακινησης του καλαθιου ειναι το ΜΕΓΑΛΟ προβλημα...
     
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ουτε η μετακίνηση του καλαθιού έχει πρόβλημα αν φτιάξεις τις ρυθμίσεις σου. ;)
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  4. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    λες να το εγραψα χωρις να τις φτιαξω η λες να το παιζω για πρωτη φορα..................
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μάλλον κάτι από τα δύο ;)
    Προσπαθώ να σε βοηθήσω να παίξεις και εσυ απάντας με αυτό το τρόπο?

    Να σου πω λοιπόν οτι τεχνικά είναι αδύνατο να σου κολλάει το καλάθι.
    Είτε θα κολλούσε όλο το παιχνίδι, είτε τίποτα.
    Το καλάθι δεν κολλάει αν παίζεις σωστά. Σιγουρέψου οτι ο δείκτης ποντικιού είναι μέσα στην οθόνη όταν τρέχει το παιχνίδι.
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    είχε μια μικρή βελτίωση απο τον διακομιστη... μάλλον γέρασα μετα απο τόσα χρόνια και δεν ειμαι τόσο γρήγορη χαχαχ ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια.... όλα καλα
     
  7. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλησπέρα σ' όλους τους καρναβαλιστές!

    Με την βοήθεια της αποστολής (και του +100% που ανέφερα στο άλλο δρώμενο), ολοκληρώθηκαν τα πρώτα 50 παιχνίδια με τη βασίλισσα.

    [​IMG]

    Συνεχίζω να ολοκληρώσω την αποστολή και μετά θα φτιάξω όσα καλάθια μπορέσω -χωρίς ζόρι.
    Μπορεί να είναι μειωμένα τα δώρα, αλλά ακόμη είναι αρκετά. Το μόνο που με μπερδεύει και είναι και ανούσιο, είναι τα τόσα ζαχαρωτά, σοκολάτες και γλυφυτζούρια που πέρνουμε. Στην πρώτη βασίλισσα, είχαν ένα ρόλο, μετά τον έχασαν και τώρα δεν αναφέρεται αν θα μετατραπούν καν σε ΠΕ και ΧΤ...

    Καλή συνέχεια και επιτυχία σε όλους!
     
    Αρέσει σε mara_libra, Panagiotiis, -sia1971- και 11 σε άλλους.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπερα !!!
    ξεκινοντας τα παιχνιδια με τα καλαθακια ,οι προσπαθειες ηταν μοιρασμενες.
    Πριν αρχισω ,τσεκαρα τις ρυθμισεις μου και ηταν ηδη στην υψηλη ποιοτητα.Ομως παρολαυτα μερικα παιχνιδια κολλαγαν και αλλα πηγαιναν αρκετα καλα.Δεν θα σταθω ομως εκει ,απλα θα σχολιασω
    τα φτωχα δωρα που εριχνε η βασιλισσα.Μεγαλη η τσιγκουνια της.Θα εστιασω στο να παιξω τα 50
    παιχνιδια που χρειαζονται για την φασολια και τις ανταμοιβες δεν θα τις λαβω καθολου υποψιν μου.
    Καλη συνεχεια σε ολους.
    Καλο ξημερωμα.
    Φιλικα Βικυ :inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, mara_libra, Lina123 και 7 σε άλλους.
  9. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα και από μένα έχω ήδη παίξει 68 παιχνίδια. Πήρα την φασολιά, ολοκλήρωσα την αποστολή και συνεχίζω για να μαζεύω λουλουδένια καλάθια ζαχαρωτών.
     
    Αρέσει σε mara_libra, soyla74, Lina123 και 4 σε άλλους.
  10. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα στην αγροτιά, τέλειωσα την αποστολή, πήρα τη φασολιά από χθες κ μέχρι στιγμής έχω παίξει 69 παιχνίδια. Καλή συνέχεια σε όλους!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, mara_libra, soyla74 και 4 σε άλλους.
  11. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Τελείωσα και εγώ, πήρα την φασολιά, αλλά από δώρα έχω πήξει στην καραμέλα, τα γλυφιτζούρια κλπ.....
    Τα υπόλοιπα με το σταγονόμετρο (κυριολεκτικά) όπως παρατηρήσαμε όλοι ....
    Και επειδή δεν έχω τπτ άλλο να κάνω, θα συνεχίσω να μαζεύω καραμέλες ελπίζοντας να είναι για τον λαιμό :p
    Καλή συνέχεια σε όλους!!!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, -sia1971-, αμφιθεα και 8 σε άλλους.
  12. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα σε ολους/ολες!!! Επιτελους ειδαμε την ασπρη μερα που ολοι επιθυμουσαμε! Τελειωσα και εγω το δρωμενο και συνεχιζω να μαζευω τα διαφορα καλουδια μιας και το χιονι εχει φτασει τους 50-60 ποντους στη περιοχη που κατοικω!!!! Ελπιζω μονο να μην κοπει το ρευμα! Παρτε ολοι τον κωδικο BEMYVALENTINE! Τρεχω για να φτιαξω τον χιονανθρωποοοοοο!!!!!! Καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια!!!!
     
    Αρέσει σε georgeoikonom2332000, Jimaras~for~ever!!!, maria22 και 9 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα απο την χιονισμενη Αθηνα !!!
    Ολοκληρωσα τα 50 παιχνιδια και πηρα την φασολια.Συνεχιζω εννοειται να φτιαχνω καλαθακια στον
    μυλο και να παιζω , για τα υπολοιπα δωρακια. Η αποστολη μονο με τις ασημενιες εργασιες ,μας
    εξασφαλιζει ανετα τα λουλουδενια πανερακια που χρειαζομαστε για την φασολιτσα.
    Καλη συνεχεια σε ολους !!!
    Φιλικα Βικυ :inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, sofiapao76, -sia1971- και 8 σε άλλους.
  14. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα από την χιονισμένη Φλώρινα!!! Με τον υδράργυρο να δείχνει -8!!!
    Τελείωσα από εχθές με την βασίλισσα και θα συνεχίσω μέχρι τις 23:00 που είναι η λήξη.. Να πω την αλήθεια αξιοποίησα, όπως όλοι μας, την αποστολή και όχι τον μύλο! Εύκολο δρώμενο, χαλαρό αλλά όπως λέτε σε σχέση με άλλες χρονιές η βασίλισσα ήταν τσιγκούνα!! Εγώ δε μπορώ να την κατηγορήσω, δεν είχα παίξει τότεxD

    Καλή συνέχεια σε όλους!! :)
     
    Αρέσει σε nickoikono11, sofiapao76, -sia1971- και 9 σε άλλους.
  15. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλημέρα από την ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη (τράτζικ) :oops:

    Στην αρχή το πήγα χαλαρά το δρώμενο μέχρι που το ροδάνι με θυμήθηκε και μου έδωσε ένα μπόνους 100%, θα το αξιοποιήσω για όσο το έχω ακόμα. Προς το παρόν είμαι στα 79 παιχνίδια από τα οποία κέρδισα πάρα πολλούς ΠΕ, ΤΠΕ και χτ, αλλά ακόμα περισσότερες καραμέλες. Δηλαδή κι άλλους ΠΕ και ΤΠΕ -.-
    Το αγαπημένο μου σημείο στο δρώμενο είναι να αποφεύγω τις μπανάνες μιας κι έχω ήδη αρκετές να ταΐσω όλες τις μαϊμούδες του κόσμου. Και από τη στιγμή που δεν μπορώ να τις ανταλλάξω με σούπερ λίπασμα - ε δεν τις θέλω!
    Καλή συνέχεια!!! :music:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, kiriakos2004, Marinaloren και 5 σε άλλους.
  16. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    τις θέλω εγώωωωω!! Μάζεψε τες και στείλτες μου!! Θα σου στείλω μπόλικο χιόνι ως αντάλλαγμα :pxD:inlove:
     
    Αρέσει σε kat77, Marinaloren, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  17. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    καλημερα και απο μενα σε ολουσ! και εγω πηρα την φασολα ...αλλα κυνηγαω τις μπανανες γιατι εχω λιγες ...;) το καλυτερο σημειο ειναι οταν μαζεύουμε με το καλαθι χαχα Καλη συνεχεια σε ολους!!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -sia1971-, Lina123 και 3 σε άλλους.
  18. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα απο το αποκλεισμένο μενίδι.. με χιόνι τουλάχιστον 30 πόντους.... μόλις τέλειωσα την φασολιά και σταματάω εδω... έπαιξα μόνο με την αποστολή και σταματάω στα 52 παιχνίδια... δεν βρίσκω κανένα απολύτως ενδιαφέρων να συνεχίσω με τόσο φτωχά δώρα... ήλπιζα στα σεντούκια αλλά έρχονται τόσο σπάνια που πραγματικά βαριέμαι να περιμένω... ελπίζω του χρόνου να μην ξαναδούμε τέτοιο δρώμενο που κάποτε ηταν απο τα αγαπημένα μας και τώρα είναι ένα απο τον σωρό... καλή επιτυχία σ ολους.. να προσέχετε με το χιόνι.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, gtrullis, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  19. -JOHNTR-

    -JOHNTR- Ανερχόμενος συντάκτης

    Δυστυχώς ενώ διάβαζα τις συζητήσεις σας τώρα κατάλαβα τι χαζό λάθος έκανα δεν ασχολήθηκα καθόλου με την αποστολή οπότε δεν μπορώ να τελειώσω την φασολιά. Δεν το χωράει το μυαλό μου.
     
  20. νικ2000

    νικ2000 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα θα το εκτιμουσα ιδιαιτέρως αν μ στελνατε καλαθι ζαχαρωτων το αναδυομενο γιατι θελω αλλα 14 για το τελευταιο βημα, ευχαριστω :)
     
    Αρέσει στους -sia1971- και toula25.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.