Συζήτηση για το δρώμενο "Καλοκαιρινά Δώρα 2015"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 3/6/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    10 Τούρμπο λιπάσματα της Ζωζώς!
     
    Αρέσει στους *mava*, SofiaXnd, 2014chr και σε ακόμα ένα άτομο.
  2. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Καλό είναι και το 10 τούρμπο λίπασμα Ζωζώς, δεν νομίζετε;; Δεν έχω τόσο όσο το σούπερ της Ζωζώς,είναι το διπλάσιο το σούπερ από το τούρμπο οπότε ας μεγαλώνουν τα αποθέματα γιατί θα βάλουμε και στο καταλάθος κάποια στιγμή στα δέντρα μας :p
    Καλημέρα... :)
     
    Αρέσει στον/ην xristos-ale3andros.
  3. georgeplessas

    georgeplessas Αρχάριος στο φόρουμ

    Επανέρχομαι στο θέμα της δυνατότητας να μπορέσουμε να ανοίξουμε κάποια καρύδα που ξέφυγε έστω με φιορίνια. Είναι κρίμα για τα άτομα που λόγο υποχρεώσεων έχασαν ή θα χάσουν 1-2 μέρες. Αν γίνεται ας έχουμε μια ενημέρωση για το αν το θέμα συζητείται ή αν έχει οριστικά απορριφθεί.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, LILA413, traxhla και 4 σε άλλους.
  4. Tiravei

    Tiravei Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αραγε ποιο να ειναι το αυριανο δωρο? Λιπασμα, χορτοταλιρα, κουπονια, ΠΕ πηραμε... Και αυτο το λουλουδακι πανω στην καρυδα? Τι θελει να πει ο ποιητης... εεεε? Τυχαιο ή μοιραιο? Σιγουρα ωραιο οτι και να ειναι! Αγωνια! Μ'αρεσουν αυτα τα δρωμενα!
     
  5. gagalia

    gagalia Νέος ειδικός

    ΠΕ νησιου; (Ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται)
    :p
     
    Αρέσει σε ioanna6929, LILA413, xristos-ale3andros και 2 σε άλλους.
  6. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ωραία για αύριο το μενού έχει στολισμένη καρύδα με ιβίσκο.
    Για να δούμε...

    + 1 μαντεψιά: Μήπως (λέω μήπως ) νέα συνταγή (π.χ. ανθοπωλη) με κύριο συστατικό τον ιβίσκο??
     
    Αρέσει στον/ην ioanna6929.
  7. tsarouxis

    tsarouxis Έμπειρος

    Ίσως με τον ιβίσκο να υποβόσκει ένα συγχωροχάρτι για όσους δε μπόρεσαν ή ξέχασαν να ανοίξουν μια καρύδα
    και η έκτη αίσθηση τους ψιθυρίζει "I see opened coconuts"*... o_O

    *βλέπω ανοιχτές καρύδες
     
  8. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    Να που τα όνειρα μερικές φορές βγαίνουν αληθινά !!!.....
     
    Αρέσει σε ioanna6929, *mava*, Stefoulini και 2 σε άλλους.
  9. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    25.000 τροπικοί πόντοι εμπειρίας. Καταπληκτικό δώρο, ήμουν στο επίπεδο 27 και πήγα στο 29:D
     
  10. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    μόνο πεινασμένος δεν ήσουνα χαχα

    μερικές φορες χρειάζεται να συμβάλεις και εμεις οι ίδιοι για να βγει το όνειρο !!! ;) π.χ. αν δεν άνοιγαμε την καρύδα σήμερα θα τα χάναμε! ;)
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και Stefoulini.
  11. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Δε φανταζόμουνα ποτέ οτι θα αναφερόμουν ποτέ σε αυτό το θέμα.. αλλά η απαίτηση να ανοίξουμε ανελλιπώς και τις 30 ημέρες τις καρύδες για να έχουμε τη δυνατότητα να ανοίξουμε το μεγάλο δώρο καταντά περισσότερο βασανιστήριο παρά διασκέδαση.
    Λόγω άλλων υποχρεώσεων εδώ και δύο μέρες μπαίνω μόνο το βράδυ και μόνο για να πάρω την περιβόητη καρύδα.
    Για την ώρα δεν έχω χάσει κάτι αλλά δεν εξαρτάται μόνο απο μένα.

    Νομίζω οτι η δυνατότητα να ανοίξουμε "ξεχασμένες" ή "ορφανές" καρύδες με φιορίνια, όπως στα Χριστούγεννα, ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο είναι ανάγκη να ληφθεί σοβαρά υπ΄όψη.

    Θεωρώ οτι το θέμα δεν αφορά προσωπικά μόνο εμένα αλλά αφορά και άλλους παίκτες.
     
    Αρέσει σε zoyzoyni1971, ioanna6929, traxhla και 12 σε άλλους.
  12. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    9η καρύδα με δώρο δυο νησιώτικα ζελέ.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, Stefoulini, misirli και 3 σε άλλους.
  13. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Συμφωνώ απόλυτα,
    κι εγώ ενώ τις ανοίγω καθημερινά, χθες έγινε το κακό και δεν την άνοιξα !!!!!
     
    Αρέσει στους ioanna6929, graganta, LILA413 και σε ακόμα ένα άτομο.
  14. ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ

    ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους.
    Ερχομαι κι εγώ να συμφωνήσω φυσικά μαζί σου, όπως και με τους άλλους συμπαίκτες, γιατί σε μένα έτυχε να έχει πρόβλημα ο πάροχος του internet. Τι θέλω να πω μ' αυτό; Οτι ενώ προσπαθούσα να μπω για την περιβόητη καρύδα, δεν τα κατάφερα και όχι από δική μου υπαιτιότητα. Οταν λοιπόν επανήλθε το internet για μένα ήταν ήδη αργά!
    Ας λάβει η εταιρία κι αυτό υπ' όψην της, γιατί πέρα απ' τις υποχρεώσεις/ασχολίες/δουλειές του καθενός από μας, υπάρχουν και αστάθμητοι παράγοντες εξαιτίας των οποίων, μπορούμε να χάσουμε καρύδες.
    Αυτά από μένα καλό απόγευμα και καλή συνέχεια!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, traxhla, tempelxanas και 7 σε άλλους.
  15. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Προωθήσαμε το αίτημα σας για δυνατότητα εξαργύρωσης των κλεισμένων καρυδών
    Δυστυχώς αυτό δεν είναι εφικτό και ούτε θα αλλάξει πλέον.
    Κατα το χριστουγεννιάτικο ημερολόγιο υπήρχαν αρκετά παράπονα απο εσάς σχετικά με την δυνατότητα αυτή.
    Έτσι αποφασίστηκε αυτή την φορά, να μην υπάρχει πλέον αυτή η δυνατότητα και όλοι οι παίκτες να έχουν τις ίδια πλεονεκτήματα ανεξάρτητα αν πληρώνουν ή οχι.
    Επιπλέον το τελικό έπαθλο είναι σαν επιβράβευση στους παίκτες που κάνουν καθημερινά Log in.


    Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση
     
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    είναι από τις λίγες φόρες που εδω συμφωνώ!!! Άσε που το βλέπω και αλλιώτικα! δεν χαιρεστε παρόλο που είναι κερδοσκοπική εταιρεία δεν ζητά και λεφτα αφου δεν ζητά φι;

    Ώστοσο θα πω κατι ήταν πολύ καλύτερα παλια που ήταν όλα δωρεάν και αν παιρνούσε η μέρα! ή μέρες και μπορουσαμε να ανοιξουμε και τις προηγούμενες!
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, ioanna6929 και Stefoulini.
  17. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    10η καρύδα 15 σούπερ τροφές!!
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και *mava*.
  18. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ


    __________________________________________
    Αυτό είναι πάρα πολύ λυπηρό!!!
    Ενώ κάνω καθημερηνό log.in , έτυχε μια μέρα να ξεχάσω να ανοίξω την καρύδα (μπορεί να τύχει και σε πολλούς άλλους).
    Εχουμε άλλωστε τόσα να θυμηθούμε στο παιχνίδι που το θεωρώ ανθρώπινο να ξεχαστεί μια φορά.
    Χωρίς να θέλω να δικαιολογηθώ, είναι λιγάκι άδικο.
    Καλή συνέχεια σε όλους
     
  19. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    11η καρύδα 2 3ωρα κουπόνια :)
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και rafaelos2011.
  20. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    Πολύ καλό δώρο, δεν λέω, αλλά πάλι κουπονάκια;:(

    Συμφωνώ απολύτως με την κ.Snorkel, όλοι πρέπει να έχουμε τις ίδιες δυνατότητες απέναντι στο ιβέντ, και επιπλέον, κάθε δρώμενο έχει έναν διαφορετικό βαθμό και ένα διαφορετικό είδος δυσκολίας. Μπορεί π.χ. σε ένα ιβέντ να απαιτούνται πολλά αναδυόμενα ή πολλά φυτά, το είδος της δυσκολίας του συγκεκριμένου δρωμένου είναι ότι πρέπει να συνδεόμαστε καθημερινά, ώστε να πάρουμε το μεγάλο έπαθλο.

    συγχώνευση απο διπλοποστάρισμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 14/6/15
    Αρέσει στον/ην misirli.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.