Feedback Συζήτηση για το δρώμενο : " Ιστορίες από το κατάστημα Κόμικς "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*Hermes*-, 8/5/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Για μένα το πιο δύσκολο δρώμενο που έχω συναντήσει. Προσπαθώ να φτάσω τη φασολιά κ αν καταφέρω να τη πάρω στο παρά 2΄ . Ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος λόγω εργασίας οπότε ελπίζω κ εύχομαι να φύγει κ να μη ξανάρθει:D. Μπράβο σε όσους κατάφεραν να φτάσουν μέχρι τέλους αλλά εγώ παιδιά απελπίστηκα ειλικρινά.
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Marinaloren, nickoikono11 και 8 σε άλλους.
  2. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους.
    Μολις το τελειωσα. Ηταν ενα δυσκολο δρωμενο και ηθελε καλο σχεδιασμο ωστε να χρησιμοποιησουμε σωστα τα μπονους που επιλεγαμε να κερδισουμε στο μινι παιχνιδι. Δεν ημουν καθολου ακριβης με τους χρονους λογω δουλειας και σε μερικα μινι παιχνιδια δεν καταφερα να παρω διπλο το μπονους. Καπου στη μεση πιστεψα οτι ουτε τη φασολια θα επερνα αλλα τελικα τα καταφερα κι εχω και περισσευματα.
    Καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθουν ακομη :inlove:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Marinaloren, nickoikono11 και 7 σε άλλους.
  3. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, τέλος κ για μένα το δρώμενο στο παρά 5 και με την ψυχή στο στόμα. Ελπίζω την επόμενη φορά να έχει πιο ελκυστικά δώρα ώστε να αξίζει τον κόπο το τόσο ζόρι. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Marinaloren, nickoikono11 και 5 σε άλλους.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    δυστυχώς δεν τα κατάφερα να πάρω την φασολιά.. έχουμε και δουλειές δυστυχώς ή ευτυχώς.. καλά τελειώματα σε οσους προσπαθουν ακομα
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Marinaloren, martha72 και 8 σε άλλους.
  5. ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ

    ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ Ενεργός συντάκτης

    Τελικα λιγο χρονο παραπανω....δεν δωσανε!!! Δεν νομιζω να το τελειωσανε πολλοι αυτο το δρωμενο....του χρονου ισως το καταφερουμε!!!!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, vagelis1968, dinaspyro και 4 σε άλλους.
  6. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Τελικα καταφερα και το τελειωσα...δυσκολευτηκα , πηγα για τη φασολια και τελειωσα ολο το δρωμενο...οριακά!!!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Marinaloren, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  7. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.