Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Ιστορίες Φολκ "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 12/7/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλος. ανετα και ευχάριστα.. 4 φορές φόρτωσα το εκτροφείο και παπαλαααα.. καλά τελειωματα σε ολους
     
    Αρέσει σε sofiapao76, αμφιθεα, rixainrempite και 4 σε άλλους.
  2. jimmis80

    jimmis80 Αρχάριος στο φόρουμ

    kalispera kai poy einai ayta?
     
  3. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Ζητάει άλογα εκτροφής πρώτης γενιάς
     
    Αρέσει σε GEPPO1, αμφιθεα, nickoikono11 και 3 σε άλλους.
  4. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα, το δρωμενο, μονο με εκτροφες, πολυ ευκολα!! Καλη συνεχεια σε ολους!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 9 σε άλλους.
  5. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Εγώ πήρα φόρα και έβαλα εκτροφές με την σέσουλα:p Από φυτά έμειναν να φάνε και οι κότεςxD
    Τέλος λοιπόν με αυτό το δρώμενο, τα γεννητούρια και οι χαρωπές εκπτώσεις ήταν ότι καλύτερο...
    Η φασολιά πολύ καλή και τα επιμέρους δώρα φυσικά....
    Εγώ πάντως αν και άργησα να ξεκινήσω το ευχαριστήθηκα...
    [​IMG]
    Καλά τελειώματα σε όλους και καλό ξημέρωμα!!!!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, sofiapao76, rixainrempite και 7 σε άλλους.
  6. crazyfarma

    crazyfarma Ανερχόμενος συντάκτης

    Στα αριστερά της φάρμας υπάρχει μια μπάρα(όχι η μπάρα με τα δώρα, η άλλη μπάρα).Κάτω από εκεί που δείχνει το κουτάκι με τα χωράφια, είναι ένα καφάσι. Το πατάς και ύστερα πατάς ένα βάζο με λουλούδια που δείχνει που λέγεται σπέσιαλ.
     
    Αρέσει σε siourdistan, soyla74, GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  7. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Παιδια δεν ξέρω αν το έχετε τελειώσει όλοι εγω τελιειώνω σιγά σιγά (αν και δεν το βλέπω να το τελειώνω σήμερα). Άρα θα παιξω και λίγο με τα φυτά!!! αλλά όσοι παίζεται με τις εκτροφές το φτάνει μέχρι και την 3η γενιά!!!
     
    Αρέσει σε Lina123, maria_palou, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  8. crazyfarma

    crazyfarma Ανερχόμενος συντάκτης

    Επιτέλους, τελείωσα και εγώ αυτό το δρώμενο! Ειναι μάλλον το μοναδικό που ολοκλήρωσα, αν και ξέρω ότι ήταν πιο εύκολο σε σχέση με άλλα δρώμενα, χαίρομαι που επιτέλους ολοκλήρωσα κάποιο!
     
    Αρέσει σε Lina123, siourdistan, maria_palou και 7 σε άλλους.
  9. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Η πλάκα χθες το +1 που είχε login το άφησα επίτηδες για σήμερα διότι είχα φυτέψει και τα φυτα του τρέχοντος event! που ήταν πολύωρα σε αυτά είχα βάλει όλα τα είδη που προσθέτονταν και έτσι μαζεψα μια σοδεια, αλλά δυστυχως δεν μου έφτασε και για να το τελειώσω αναγκάστικα να παιξω και σήμερα λίγο με τις εκτρόφες!!! Τέλος πάντων με λίγα λόγια μόλις τελειώσα.

     
    Αρέσει σε Marinaloren, Lina123, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  10. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει και η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.