Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Θερινό ναυάγιο"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 14/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. luis_fernando!!

    luis_fernando!! Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τι να πω κ εγώ? Ότι δεν προσπάθησα?? Κ όμως προσπάθησα πολύ. Αλλά τι να το κάνεις, αν έχεις μια γυναίκα πάνω από το κεφάλι σου, δεν σου αφήνει μυαλό να κάνεις σωστή δουλειά. Έμεινα κ εγώ στο 25%, πήρα 2 διακοσμητικά του δρώμενου μόνο κ κάτι δωράκια από τα καβούρια κ τα χταπόδια. Αλλά δεν πειράζει, είμαι ευγνώμων που η σύζυγος τα κατάφερε και τώρα μπορούμε να ξεκουραστούμε μαζί στα δικά της σύννεφα.
     
    Αρέσει σε martha72, Hellenagal200010, graganta και 9 σε άλλους.
  2. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] επιτέλους!! με πολύ κόπο και πολύ βοήθεια. Σας ευχαριστώ όλους κι έναν-ένα ξεχωριστά...
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, sofiapao76 και 12 σε άλλους.
  3. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Καλησπέρα.
    Έχασα το Σαββατοκύριακο, καθότι είχα πρόβλημα με το mobile internet. Και λογικά χάνω τη φασολιά καθότι θέλω ακόμα 39 σκουλήκια και περιμένω ραβέντι σε μεγάλα χωράφια και τριαντάφυλλο σε μικρά, γκουαράνα στο νησί.
    Δεν πειράζει. Πάμε για το επόμενο.
     
    Αρέσει σε jimixatz, Hellenagal200010, skareleni και 4 σε άλλους.
  4. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    ολοκληρωσα το 75% του ιβεντ αρκετα καλα τα πηγα πιστευω.πηρα την φασολια τα 3 παλαιοτερα διακοσμητικα και πολλα απο τα αλλα δωρακια καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  5. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    να μαι και εγω παλι! τελικα δεν τα καταφερα με τη φασολια αλλα δε με πειραζει εχω 114 φασολιεσ ας μη παρω και μια!!
    ευχαριστω ολουσ για τα δωρακια σας και τη βοηθεια σας ελπιζω μιαμερα να σας βοηθησω και εγω ....καλη συνεχεια σε ολους...
     
    Αρέσει σε jimixatz, sofiapao76, Hellenagal200010 και 5 σε άλλους.
  6. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    ανέκαθεν δε σε χώνευε η καρλότα(απ'το σίριαλ που παίζατε το θυμάμαι)!μην την ακούς! xD
    συγχαρητήρια σε όσους πήραν απ'το δρώμενο ό,τι ήθελαν κι όσοι δεν τα καταφέρατε,μη σκάτε!τα δρώμενα στο φαρμεράμα δεν τελειώνουν ποτέ!περιμένω κι ελπίζω σε πιο χαλαρωτικά,διασκεδαστικά και προσοδοφόρα δρώμενα στο εξής!
    ραντεβού στον αέρα στο επόμενο δρώμενο! :p
     
    Αρέσει σε jimixatz, sofiapao76, mara_libra και 13 σε άλλους.
  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, μη στεναχωριέστε που δεν τελειώσατε το δρώμενο, κι εγω μέχρι το 39% έφτασα, δεν πήρα την φασολιά, δεν πειράζει, μια εμπειρια ήταν κι αυτό το δρώμενο, πάμε για τα επόμενα.. ;)
     
    Αρέσει σε skareleni, jimixatz, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  8. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Και γω τελικά, πήρα και τη φασολιά και σχεδόν όλα τα δωράκια, εκτός απο τις φωτογραφίες γοργόνας και το τσάτνι. Γύρισα σπίτι τρεις παρά πέντε, και ευτυχώς πρόλαβα 14.58 να πάρω την 2η κατάδυση στα βαθιά και την ομάδα καθαρισμου, και μου έμεινε μόνο 1 ψαροτροφή. Το καλό είναι ότι απο τους σταύλους δωράκια, πήρα τίγρη που ήταν το μόνο που δεν είχα απο τα ζώα του νησιού, και ασβό που ήταν το μόνο της φάρμας που δεν είχα. Τώρα δεν έχω μόνο ελάφι, αλλά δε μου λείπει κιόλας. Θα ρθει κι αυτό. Καλή μας ξεκούραση.
     
    Αρέσει σε skareleni, jimixatz, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  9. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Καλή σας μέρα!Δυστυχώς παρ'ολο τον υπέροχο πίνακα της Κάτιας, έχασα τον μπούσουλα και τα έκανα μαντάρα.
    Έτσι ακολουθώντας λάθος διαδρομή διαπίστωσα πως δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω την φασολιά γιατί τα αναδυώμενα δεν επαρκούσαν.Με την πολύτιμη βοήθεια φίλων που δυστυχώς ζήτησα πολύ αργά και εξευγενισμό τριαντάφυλλου έφτασα στο 90% για να ολοκληρώσω την φασολιά.Εννοείτε πως πήρα και τα υπόλοιπα δώρα αλλά η τελική μου αίσθηση δεν είναι αυτη της ικανοποίησης.Αυτό που γίνεται στα τελευταία δρώμενα με τους μεγάλους πίνακες που δεν έχω την πλήρη εικόνα τους, εμένα προσωπικά με αγχώνουν, με αποπροσανατολίζουν και με κουράζουν αφάνταστα.
    Να είστε καλά όλοι και ευχαριστώ από καρδιάς για την συνεισφορά σας στο παιχνίδι.
     
    Αρέσει σε skareleni, jimixatz, graganta και 15 σε άλλους.
  10. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.