Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Η τύχη σου χαμογελά"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 7/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Αν δεν χάνεις ώρα για καλλιέργεια κερδίζεις περισσότερα αναδυόμενα, λόγω των περισσότερων συγκομιδών. Επίσης οι συγκομιδές επιταχύνονται με ανθοδέσμη τρόμου και με τη σειρά της φασολιάς"Νύχτα πανσελήνου 2" (20 και 10% αντίστοιχα), οπότε κια τα απαραίτητα φυτά τελειώνεις πιο γρήγορα και λόγω πολλών συγκομιδών παίρνεις και πολλά αναδυόμενα.
    Επίσης εγώ έχω 8 μαγικά δένδρα και καλούς γείτονες!
     
    Αρέσει σε eeelenaki, kolokythopitas, powerranger91 και 9 σε άλλους.
  2. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    καλο απογευμα σε ολη την παρεα, ενα ευχαριστο και βατο event, καλη συνεχεια ευχομαι σε οσους προσπαθουν!!!;)
     
    Αρέσει σε eeelenaki, maria_palou, kolokythopitas και 12 σε άλλους.
  3. sara1059

    sara1059 Ανερχόμενος συντάκτης

    τα φυτα ενταξει τα αναδυομενα ομως
     
    Αρέσει σε eeelenaki, kolokythopitas, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  4. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Σε ευχαριστώ πολύ! Έχω 5 ανθοδέσμες του τρόμου, θα τις χρησιμοποιήσω σωστά! Καλή συνέχεια...
     
    Αρέσει σε eeelenaki, maria_palou, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  5. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Μόλις τελείωσα το δρώμενο, καλό βράδυ σε όλους και καλή συνέχεια σε όσους δεν το έχουν τελειώσει.
    Ευχαριστώ όσους με βοήθησαν με τα αναδυόμενα, γι΄αυτό μη μου στέλνετε άλλα δώστε σ'αυτούς που τα χρειάζονται.o_O:sleepy:
     
    Αρέσει σε eeelenaki, kolokythopitas, monolith2 και 11 σε άλλους.
  6. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    τελος και εγω καληνυχτα
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Elvira3310, eeelenaki, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  7. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Μου λειπουν πολλα αναδυομενα, δενξερω αν θα τα καταφερω :'( Απο φυτα το χω τελειωσει παντως
     
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  8. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    Τα αναδυόμενα είναι πρόβλημα και για μένα. Χρειάζομαι ακόμα 45. Ελπίζω οτι μέχρι αύριο θα τα καταφέρω....
    Συγχαρητήρια σε όσους το έχουν τελειώσει ήδη και .....καλή προετοιμασία για το επόμενο!!
     
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  9. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    καταρχας να πω ότι έχω τελειώσει το δρώμενο...και μου περισσεύουν και σκουλίκια. Γι'αυτό στείλτε αλλου τα δωράκια σας.
     
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, gtrullis και 4 σε άλλους.
  10. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομη.ευχαριστω τους γειτονες και φιλους για την βοηθεια με τα αναδυομενα.
     
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, gtrullis και 5 σε άλλους.
  11. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Ούτε σε μένα να στέλνετε άλλα σκουληκάκια... Ας βοηθήσουμε όλοι τα παιδιά που τα χρειάζονται!
     
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, gtrullis και 5 σε άλλους.
  12. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    παω σταθερα για φασολια ακομα 46 σκουλικακια και την πηρα, θα ειναι ...λαμπιριζουσα με τρομακρικα λουλουδια ποτισμενα με καστανο ιδρωτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε skareleni, eeelenaki, empotonaki και 6 σε άλλους.
  13. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Τέλος και για μένα το δρώμενο, ωραίο βατό με τα αναδυόμενα σε σχετικά γρήγορους ρυθμούς. Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ τους φίλους και γείτονές μου, με την σημαντική τους βοήθεια. :inlove:
    Καλή επιτυχία σε όσους το προσπαθούν ακόμη
     
    Αρέσει σε powerranger91, takis.00, skareleni και 8 σε άλλους.
  14. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    κλησπερα.εχω τελειωσει το ιβεντ.οι γειτονες μη μου στελνετε σκουληκια στειλτε σε οσους εχουν αναγκη .ευχαριστω
     
    Αρέσει σε gtrullis, skareleni, maria_palou και 5 σε άλλους.
  15. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Χα, χα! Τελείωσα κι εγώ το event!!!Τέλεια! Ευχαριστώ για τις πολύτιμες συμβουλές σας και ευχαριστώ και τους καλούς μου γείτονες. Εύχομαι σε όσους το παλεύουν, να τα καταφέρουν.
     
    Αρέσει σε gtrullis, toylaaaaa, skareleni και 5 σε άλλους.
  16. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,μόλις τώρα τελείωσα το εβεντ,δεν ξεκίνησα καλά και έμεινα πολύ πίσω,ευτυχώς στο τέλος τα κατάφερα με αρκετή υπομονή και λίγο ξενύχτι χα!χα!χα!,ευχαριστώ όσους με βοήθησαν .να είστε όλοι καλά:).
     
    Αρέσει σε powerranger91, LILA413, gtrullis και 6 σε άλλους.
  17. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Τέλος και για μένα το δρώμενο.Ευχαριστώ γείτονες και φίλους για τα δωράκια τους.[​IMG] .Ας βάζουν και τέτοια ευκολάκια που και που για να παίρνουμε τα πάνω μας.
     
    Αρέσει σε powerranger91, LILA413, GaTe987 και 7 σε άλλους.
  18. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    καλημέρα σε όλους! Τέλος το δρώμενο και για μένα. Στο παρά τσακ!! Καλή τύχη σε όσους δεν έχουν τελειώσει ακόμα...
    Και βέβαια ευχαριστώ όλους τους γείτονες που με τα δώρα με βοήθησαν με τα αναδυόμενα.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, LILA413, gtrullis και 5 σε άλλους.
  19. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Μολις πηρα την φασολια, Εχυαριστω παααρα πολυ τους φιλους που εστειλαν αναδυομενα!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, moira και 5 σε άλλους.
  20. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Να πω κι εγώ μπράβο στην εταιρεία για το +1 στα φυτά που μας έδωσε ως μπόνους για τόσες μέρες.
    Έχω καταφέρει να κάνω ένα αξιοπρεπές απόθεμα σε όλα πιστεύω. :D
    [​IMG]
    Αρκετοί κατάφεραν να τελειώσουν αποστολές ή να πάρουν εκτροφές ή άλλα καλούδια απο το μαγαζί.
    Ήταν πράγματι μια πολύ γενναιόδωρη κίνηση και θα τολμήσω να ζητήσω να το ξαναδούμε το +1 και σε άλλα event έστω και για μια μέρα, θα ήταν μεγάλη βοήθεια.
    :p

     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Nantia123, sofiapao76 και 13 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.