Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Η ζωή του δασοφύλακα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 12/11/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Τέλος το δρώμενο και για μένα. Ωραίο με καλή φασολιά. Μακάρι όλα τα δρώμενα να είναι έτσι. Καλή συνέχεια σε όλους συνεχίζουν.
     
    Αρέσει σε elena05091975, nota.dim1802, maroula και 6 σε άλλους.
  2. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλη την αγροτιά. Ίσως το πιο εύκολο δρώμενο που έπαιξα στα 6+ χρόνια που είμαι στη φάρμα, χωρίς ούτε μια εκτροφή, μόνο με 5 χωράφια στάβλους, κι έχω και περίσσευμα σε σακίδια. Κι άλλα τέτοια εύχομαι. Καλές σοδιές παιδιά, και μη ξεχνάτε να το διασκεδάζετε το παιχνίδι, όχι να σας αγχώνει.:inlove::music:xD
     
    Αρέσει σε sofiapao76, anastz, nota.dim1802 και 13 σε άλλους.
  3. smallthomas

    smallthomas Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Όταν δεν έχεις ξεκλειδωσει τα δελφίνια δεν μπορεις και να τα αγοορασεις οποτε δεν μπορεις να συνεχίσεις μετα σαλαχι .αδικο νομίζω
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, Coinhunter01, nota.dim1802 και 3 σε άλλους.
  4. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Είχα κι εγώ το ίδιο "παράπονο" όταν ήμουν σε μικρότερο επίπεδο και περιοριζόμουν στα δρώμενα.
    Το μόνο που μπορείς να κάνεις τώρα είναι να περάσεις το βήμα με φιορίνια δυστυχώς, αλλά πιστεύω θα είναι πιο φθηνό από ότι αν ήταν βήμα που ζητούσε αναδυόμενα.
    Δική σου απόφαση και καλή επιτυχία. :)
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, Coinhunter01, elena05091975 και 5 σε άλλους.
  5. elena05091975

    elena05091975 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα.Τελος και για εμενα το δρωμενο.Πολυ ωραιο με καλη φασολια.Καλη συνεχεια για οσους προσπαθουν ακομα..
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, Coinhunter01, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  6. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα στο ομορφο παρεακι του forum. Τελος το δρωμενο με την πολυ καλη φασολια και ολα τα δωρακια που μας εδωσε, ιδιαιτερα τους σταβλους. Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, elena05091975, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Από τα καλυτερα δρωμενα που εχουμε παιξει..:)
    Χωρις εξαντλητικα σπερνοθερισματα, παρα μονο με αναδυομενα..
    Πολλη καλη η φασολια και τα επιμερους δωρακια σουπερ..Το χαρηκα πολύ και το απολαυσα..:D
    Ευχομαι να μας δινει συχνα η εταιρεια τετοια δρωμενα ,χαλαρα και ξεκουραστα..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, Coinhunter01, Dr.Kelly και 7 σε άλλους.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.