Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Η ζωή του δασοφύλακα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 12/11/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    αν θέλεις την φασολιά ναι ειναι αναγκαίο αλλά και οτι αγοράζετε με φιορίνια π.χ σ λίπασμα ναι συμφέρει γιατι τους αετούς αν δεν έχεις τους παίρνεις με χορτοτάλιρα
     
    Αρέσει σε mmixail, αμφιθεα, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  2. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    με όλο τον σεβασμό elenigri και τα δυο που αναφέρεις δεν ισχύουν . αετούς αγοράζεις μόνο με φιορίνια και την φασολιά την παίρνεις χωρίς να σπαταλήσεις τους αετούς .
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, Megas_kokoriko, mmixail και 2 σε άλλους.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Φιλε/η μου,την φασολια την παιρεις από την ''ζουγκλα'' με 290 σακιδια..Ενώ οι αετοι βρίσκονται στο''βουνο'', δεξια από το σημειο εκκίνησης..
    Αν προχωρήσεις αριστερα, προσπερνάς τους αετους..Οποτε θεωρω ότι εχεις δικιο..
    Δεν ξερω όμως, αν θελεις να φτασεις μεχρι το τελος και να παρεις και το διακοσμητικο, αν χρειαζεται να κανεις και το βημα με τους
    αετους..Δεν είμαι σιγουρη ..Δεν εχω παει ακομη εκει..Θα το δουμε στην πορεια..
     
  4. andreaskardamakis

    andreaskardamakis Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα παιζω το δρομενο και εχω παρει τη λιμνουλα σαλαχιου. επειδη δεν εχω δελφινια συνεχισα προς τα πανω να κανω τον κυκλο για να παρω το ενυδρειο χελιου. ομως αυτο που ειναι στην κορυφη δεν μου το δινει (αυτο που δινει σαν επαθλο το υποβρυχειο θυσαυρο0 γιατι;;
     
  5. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Εχεις δικιο, κι εγω πηγα μετα το χελι να παρω το διακοσμητικο και δεν με αφησε δυστυχως, πιστευα κι εγω οτι δεν θα εδινα τα δελφινακια μου αν και τα ειχα.
     
    Αρέσει στους ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971- και mmixail.
  6. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    έχει χαθεί η μπάλα , πρέπει να δοθούν η αετοί ? γαι να τερματιστεί το δρώμενο ? έλεος , σπαταλήστε τους αετούς , για 25 σουπερ λίπασμα . νομίζω ότι υπάρχει πόλη εγοισμος το έχεις δικαίο τελικά . είναι πολλή δύσκολο απο ορισμενους αρχαιους !!!!!!!
     
    Αρέσει στους -sia1971- και mmixail.
  7. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    τους αετούς τους αγοράζεις με φιορίνια??:eek: εγω τους αγόρασα με χορτοταλιρα ουτε την φασολιά μου εδινε αν δεν τελείωνα ολες της αποστολές αλλο παιχνίδι θα παίζω:oops:
     
  8. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    θα τρελαθουμε !!!!!!!μάλλον πρέπει να παίζεις σε άλλο φαρμαραμα . θα ζητήσω διευκρινίσεις από τους συντονιστές , να δούμε ποιος ξέρει να παίζει που !!!
     
    Αρέσει στους -sia1971- και mmixail.
  9. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα μετα απο πολλους μηνες αποχης απο δρωμενα αποφασισα να ξεκινησω ξανα μιας και μου αρεσε η φασολια μονο με σταυλους παντου εφτασα τα 1470 αναδυομενα και μεχρι το μεσημερι θα εχω την φασολια.
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, GEPPO1, gtrullis και 5 σε άλλους.
  10. sirtakis

    sirtakis Νέος ειδικός

    κατόπιν βοήθειας τον συντονιστών μου έγινε κατανοητό ότι αετούς μπορεί κανείς να αγοράσει από την λαικη με χορτοταλιρα και οφείλω να ζητήσω συγνώμη για την επιμονή μου !!!!!!! ώμος για την φασολιά δεν χρειάζονται !!!!!
     
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ολοκληρωθηκε με επιτυχια ο ωκεανος και η ζουγκλα..:D
    Επτελους πηρα το χελι και το σαλαχι ,καθως επισης τα διακοσμητικα και τα υπολοιπα δωρακια..
    Εχω ξεκινησει το βουνο και πιστευω, καλως εχοντων των πραγματων ,να το τελειωσω κι αυτό συντομα.. Βοηθησαν βεβαια και τα γεννητούρια που δινουν απλοχερα σακιδια σε κάθε εκτροφη..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971- και 8 σε άλλους.
  12. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τέλος κι αυτό .στείλτε αλλού δωράκια,ευχαριστώ να μου είστε όλοι καλά!
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, aggellll, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  13. kaltsula

    kaltsula Ανερχόμενος συντάκτης

    η φασολια θελει και τα τρια διακοσμητικα. για να παρεις το διακοσμητικο κατακτωντας την κορυφη δεν πρεπει να εχεις δωσει και τους 57 αετους? αν δεν παραδοθουν ολα δεν σου δινει το διακοσμητικο, οποτε η φασολια χωρις το διακοσμητικο δεν προκειτε να ενεργοποιηθει.
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971-, maria_palou και 2 σε άλλους.
  14. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    To μονο που με ενοχλεί στο δρωμενο , είναι που πρεπει να παραδωσουμε στα πρωτα βηματα κάθε περιοχης , συνολικα
    150 σακιδια για 3 αχρηστα αυτοκόλλητα..Να με συγχωρεσουν οι συμπαίκτες που τα μαζευουν, αλλα εγω δεν καταλαβαίνω την
    χρησιμοτητα τους και θεωρω ότι ασκοπα χαλαω ζητούμενα προιοντα σε κάθε δρωμενο γι αυτά..Αφου είναι μονο απλα ενθύμια, θα μπορουσε η εταιρεια να μας τα εκανε δωρο και όχι να σπαταλούμε , τα αναδυομενα που με τοσο κοπο προσπαθουμε να μαζεψουμε..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 16/11/19
    Αρέσει σε 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971- και 13 σε άλλους.
  15. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Παιδια, να ξερετε οτι στο βουνο για να παρετε το διακοσμητικο της φασολιας δεν χρειαζεται να δωσετε την ιπταμενη κατσικα (μονο βεβαια αν εχετε μαντρι αγριογιδου)!!!!!!!! Καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθουν!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 13 σε άλλους.
  16. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ολοκληρωθηκε το δρωμενο και για μενα..Πηρα την φασολια με τα διακοσμητικα της..
    Από την στιγμη που μου περισσεψαν σακιδια, προχωρησα όλα τα βηματα..
    Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν ακομη..
    Καλη Κυριακη σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 8 σε άλλους.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σε όλη την παρέα... τέλος και για μένα το δρώμενο... ωραίο δρώμενο με όμορφα δώρα.. με παίδεψε το παγόνι Τζόκερ αλλά με τα δεύτερα γεννητούρια τα κατάφερα... καλά τελειώματα σε όλους..
     
    Αρέσει σε sofiapao76, 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 10 σε άλλους.
  18. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους!!!
    Τελος και για μενα το δρωμενο, αν και σε μερικα βηματα, ζητουσε πολλα και δυσκολα για αρκετους φανταζομαι σε σχεση με τα δωρα που εδινε.
    Οπως 25 αετοι για 25 σ.λιπασμα, 7 μαϊμου σκιουρος για 15 φασουλοφλουρια, 1 ψαρι παφερ (4ης γενιας) για 2 γλαστρα του ερωτα, 3 ψαρι ουρ.τοξο (2ης γενιας) για 4 ροζ ζελε τα θεωρω απαραδεκτα οπως επισης απαραδεκτα τα 50 σακιδια για τα αυτοκολητα που αν δεν καταργηθουν πρεπει τουλαχιστον να δινονται δωρεαν.
    Οσο για τα μυστ.δεντρα και σταβλους εμενα δεν μου ετυχε τιποτα το αξιολογο.
    Καλη συνεχεια σε ολους που ακομη συνεχιζουν την προσπαθεια τους!

    Παρακαλω οσοι φιλοι/γειτονες να μη μου στειλουν πλεον σακιδια, οπως και ευχαριστω ολους που βοηθησαν και ολους που μου στελνουν τα δωρα γειτονων:inlove::inlove::music:Καλη Κυριακη!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 13 σε άλλους.
  19. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Τελείωσα κι εγώ το δρώμενο από χτες και αυτό γιατί παιδεύτηκα με τις χελώνες, πολλές οι 51 χελώνες xD
    Τα υπόλοιπα τα τελείωσα γρήγορα μιας και είχα ήδη τα ζητούμενα. Δεν έκανα πολλές εκτροφές γιατί δεν είχα πολλές σούπερ τροφές και αποδείχτηκε ότι δεν χρειαζόταν μιας και τα σακίδια έβγαιναν πολύ εύκολα. Ωραία τα δώρα και η φασολιά. Και επιτέλους χέλι και ένα δεύτερο μάντα στην φάρμα μου, κέρδισα και τη μυρμηγκοφωλιά από το προηγούμενο δρώμενο οπότε από στάβλους πάμε καλά :p

    Καλή συνέχεια σε όλους! :music:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 6 σε άλλους.
  20. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Τέλος και για μένα άφησα τις γλαστρούλες του έρωτα το μαντρί αγριόγιδου που ευχαριστώ τον nickoikono11 γιατί άμα δεν έλεγε ότι δεν χρειάζεται θα προσπαθούσα να πετύχω ιπτάμενη κατσίκα και τα λιπάσματα που είναι με τους αετούς που δεν χρειάζονται για να παρθεί το διακοσμητικό
    Ευχαριστώ πολύ όλους φίλους -φίλες γείτονες-γειτόνισες για τα δώρα που έστειλαν που τελικά είχε καλό ρυθμό αναδυόμενων όπως και όλους εσάς εδώ στο φόρουμ για τις συμβουλές σας για καλύτερα αποτελέσματα
    Συγχαρητήρια σε όσους τελείωσαν και καλή επιτυχία σε όσους το προσπαθούν ακόμα[​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/11/19
    Αρέσει σε sofiapao76, 66romanou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 6 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.