Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Η εποχή της Ναυσιπλοΐας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 13/8/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Χαίρετε! Τελικά ασχολήθηκα λίγο πολύ με το δρώμενο. Φύτευα από την αρχή στην ειδική έκταση μιας κι έδινε εργαλεία, είχα βέβαια και απόθεμα από αυτά. Έβαλα στάβλους από νωρίς επειδή είχα κερδίσει 2 φορές 100% παραγωγή και είχα τελειώσει την προηγούμενη αποστολή των παντς φρούτων. Έτσι έδινα αυτά που ζητούσε, ενώ αγόρασα και λίγα ζώα από τη λαϊκή.
    Αγόρασα την φασολιά με τα διακοσμητικά της και κάποια επιπλέον δώρα. Ήδη τα κατάφερα καλύτερα από ότι περίμενα.
    Τώρα απλά περιμένω τα σεντούκια που δίνει η φασολιά να μου επιστρέψουν όλα αυτά που ξόδεψα...

    Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν :music:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, jiorgos, maria_palou και 10 σε άλλους.
  2. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    λιγο ασχοληθηκα με το δρωμενο ειχα κι εργαλεια μολις πηρα τη φασολια και τα διακοσμητικα της ( μου αρεσουν τα σεντουκια και τα μπαουλα σαν μικρο παιδακι κανω με τα δωρα εκπληξη) καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, .sofaki. και 10 σε άλλους.
  3. kiriakosf

    kiriakosf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους επειδή είμαι σχετικά καινούργιος και δεν θα μπορέσω να ολοκληρώσω το δρώμενο τι είναι προτιμότερο να κάνω να πάρω μόνο τα διακοσμητικά ή τη φασολιά???? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και ζητάω συγνώμη αν δεν έπρεπε να θέσω αυτό το ζήτημα σε αυτή την ενότητα.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, maria_palou και 3 σε άλλους.
  4. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Εγώ όταν ήμουν σε χαμηλά επίπεδα κυνηγούσα πάντα τις φασολιές και δεν έπεσα έξω στις επιλογές μου. Παρεμπιπτόντως κατάφερα και πήρα τη φασολιά γιατί παρατήρησα ότι αγοράζοντας με 25 γραναζονομίσματα 6 πανιά τα δίνεις στα σπιτάκια και κερδίζεις πάνω από 60 γραναζονομίσματα... (είχα βέβαια και τα απαραίτητα ζώα-προϊόντα εργαστηρίων στην αποθήκη μου).
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, maria_palou και 6 σε άλλους.
  5. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημέρα...Καλύτερα να πάρεις τη φασολιά.Τα διακοσμητικά θα μπορέσεις να τα βρεις και στο δρώμενο[πάρε -δώσε].Και πιστεύω αρκετά εύκολα απο τη στιγμή που το τρέχων δρώμενο μας δίνει απο 2διακοσμητικά στο καθένα.
    Kαι η φασολιά είναι πολύ καλύτερη από ότι περίμενα.,,
    [​IMG]
    Καθημερινά δίνει πληθώρα ζώα και εργαλεία
    Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε!!​
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/8/19
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, μαμαβικη και 7 σε άλλους.
  6. kiriakosf

    kiriakosf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ τους Megas_kokoriko και xaris68 για την συμβουλή τους.

    Πήρα την απόφασή μου για το τι θα κάνω. Καλή συνέχεια σε όλους:D
     
    Αρέσει σε -sia1971-, maria_palou, μαμαβικη και 5 σε άλλους.
  7. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δυστυχώς δεν θα καταφέρω να πάρω ολοκληρωμένη την φασολιά πήρ το 1 διακοσμητικό και θα πάρω και 1 ακόμα στα τελευταία λεπτά του event το άλλο από το πάρε δώσε
    Συγχαρητήρια σε όσους το τελείωσαν και καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν ακόμα (μαζί και εγώ)
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, μαμαβικη και 4 σε άλλους.
  8. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την αγροτοπαρεα. Καταφερα να παρω τη φασολια και 2-3 αλλα δωρακια. Δυστυχως δεν μπορεσα να παρω δευτερη φορα τα διακοσμητικα για καποιον που θα τα χρειαστει στο παρε-δωσε. Καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, μαμαβικη και 6 σε άλλους.
  9. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Τον "διαγωνισμό πλοίων" δεν κατάφερα να τον ολοκληρώσω λόγω των ελάχιστων εργαλείων.:( Δεν πειράζει. Το μόνο που εύχομαι είναι να μην εμφανιστεί ξανά άλλο παρόμοιο δρώμενο. Καλή συνέχεια και συγχαρητήρια στους-ις συμπαίκτες-τριες που το ολοκλήρωσαν!!;)
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, billgab και 5 σε άλλους.
  10. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δυστύχως δεν κατάφερα να πάρω ολοκληρωμένη την φασολιά πήρα μόνο τα 2 απο τα 3 διακοσμητικά της το 3 στο πάρε δώσε
    Συγχαρητήρια σε όσους το τελείωσαν
    Καλή συνέχεια σε όλους
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, maria_palou και 4 σε άλλους.
  11. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες


    Αν τελικά πείρες τη φασολιά, θύμισε μου στο πάρε δώσε να σου στείλω τα διακοσμητικά.

    Απέκτησες τη φασολιά?

    Να μου θυμίσεις στο επόμενο πάρε - δώσε να σου στείλω το 3 διακοσμητικό.

    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, Dr.Kelly και 6 σε άλλους.
  12. kiriakosf

    kiriakosf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα . Ναι πήρα την φασολιά. Σε ευχαριστώ πολύ
     
    Αρέσει σε -sia1971-, jimixatz, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  13. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού


    Χαίρετε!! Τη φασολιά την απέκτησα. Συγγνώμη που ξέχασα να το πω. Καλή συνέχεια!!:)
     
  14. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπεραααα!!!!
    Μια ξερη φασολια καταφερα να παρω, να την εχω κι αυτην να ξεραινεται μαζι με τις αλλες :p
    Πολλα δρωμενα με πολλες απαιτησεις εν μεσω ζεστης :( που δεν μου ταιριαζει καθολου....
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971-, FARMER.GP και 3 σε άλλους.
  15. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερα...!Δυστυχως πολλοι μειναμε (μαζι και εγω) με την φασολια ...αδεια...να την χτυπαει ο ανεμος....xDΑς ελπισουμε να μην ξεραθει και αυτη γιατι ...τοσα ξεροκλαδα που εχω ...αναβω φωτια για ολο τον χειμωνα...


    Κατα τα αλλα ωραιο δρωμενο και καλα δωρακια....ασχετως αν δεν πηραμε τιποτα xD
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, bmanolos, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.