Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Η βασίλισσα του καρναβαλιού ΙΙΙ

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 10/11/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    -sia1971-,

    Αφαίρεσε άμεσα σε παρακαλώ την εικόνα στο προφίλ σου.
    Ο συγκεκριμένος ήρωας έχει πνευματικά δικαιώματα.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  2. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Καλησπέρα φίλες και φίλοι!!
    Αν και το συγκεκριμένο δρώμενο πέρασε από το μικροσκόπιο (F-VAR) των αρμοδίων και δεν έχει καμία σχέση με εκείνο που γνωρίσαμε στις αρχές του, εξακολουθεί να είναι από τα καλύτερα, κι αν συγκρίνω το τωρινό με τα προηγούμενα, η βασίλισσα, είναι και πάλι ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ!!
    Με 63 μέχρι στιγμής παιχνίδια, φασολιά (ελαφρώς αδιάφορη, δεν το περίμενα:(), 4 πίκολο, 3+2 αναβαθμίσεις Σίλο, ο αρχικός μου στόχος επετεύχθη.
    Συνεχίζω ακάθεκτος, μέχρι τελικής πτώσης...xDxD
    Καλή επιτυχία σε όλους!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, ioanna6929, nota.dim1802 και 15 σε άλλους.
  3. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημέρα, να έχουμε ένα όμορφο και ξεκούραστο Σ/Κ!
    Έπαιξα 50 παιχνίδια, πήρα 666 αστερονομίσματα πήρα 3+1 πίκολο, βέβαια λόγο έλλειψης καλαθιών έκανα 100+ εκτροφές. Αυτονόητο βέβαια πώς θα συνεχίσω το φύτεμα. Καλή συνέχεια κι επιτυχία σε όλους!!!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, -sia1971-, ioanna6929 και 9 σε άλλους.
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα.:D:music:
    Τελείωσα με την φασολιά και πήρα ηδη τις 2 αναβαθμίσεις του σιλό.
    [​IMG]
    Τα υπόλοιπα ,θα τα ψωνίσω προς το τέλος. Συνεχίζω τα φυτέματα με μεγάλη ευκολία αφου κέρδισα μπονους 100% στο
    ροδάνι και +1 . Βάζοντας και ενα 200αρι μπόνους σοδειάς στην διαμαντένια ,σε άνετα χωραφια ,με σ.λίπασμα, νερό,
    κοπριά,ζωζωκες και βιοτεχνικά ,μάζεψα πολλες χιλιαδες φυτά. Ενεργοποίησα και την φασολιά Φαραώ κατεβάζοντας την ώρα .
    Καλή συνέχεια και καλό σαββατοκύριακο σε όλους !!!
    Φιλικά Βίκυ:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 14/11/21
    Αρέσει σε nickoikono11, pigara, skareleni και 16 σε άλλους.
  5. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα σε όλους!!!
    Τέλος με την φασολιά αλλά με τα αστερονομίσματα έχω ένα θέμα....
    Δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα από το κατάστημα και υπήρξαν αρκετά παιχνίδια που δεν είχαν καν αστερονομίσματα ..... Δεν ξέρω αν το παρατήρησε και κάποιος άλλος αυτό ή μόνο σε εμένα έτυχε....
    Κατά τα άλλα όσα παιχνίδια είχαν μέσα έπαιρνα από 3 έως 21, κατά κύριο λόγο όμως 9 τις περισσότερες φορές (και αυτό γιατί έρχονταν πολύ λίγα πάλι), και έτσι στα 50 παιχνίδια έχω μόνο 549 αστερονομίσματα, ουάου....
    [​IMG]
    Θα συνεχίσω εννοείται και ίσως καταφέρω τον στόχο μου που είναι τα 3 Πίκολο και τις αναβαθμίσεις του Σιλό (Άντε να δω)
    Καλή συνέχεια και καλό βράδυ Σαββάτου:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, rixainrempite, -sia1971- και 11 σε άλλους.
  6. jimthrilosgate7

    jimthrilosgate7 Νέος ειδικός

    Καλό βράδυ σε όλους. Ολοκλήρωσα με την φασολιά με ένα 200% μπόνους σοδιάς και μερικά +1 στα φυτά από το ροδάνι. Από τα μέχρι τώρα 91 παιχνίδια μάζεψα 1176 αστερονομίσματα.. με μέσο όρο 12 με 13 σε κάθε παιχνίδι. Συνεχίζω για να πάρω όσα περισσότερα δωράκια μπορώ..... Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν...
    των [​IMG]
     
    Αρέσει σε sofiapao76, nickoikono11, pigara και 10 σε άλλους.
  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Φίλη/Φίλε μου μια διόρθωση, η φασολιά δίνει 1 εργαστήριο έξτρα για 1 ώρα και όχι μια ημέρα όπως γράφεις, μάλλον κάτι δε διάβασες σωστά
     
    Αρέσει στους vagelis1968 και -sia1971-.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει κανένα μπόνους που να δίνει εργαστήρια.
    Μάλλον έχετε μπερδευτεί. Το μπόνους δίνει +1 προϊόν στα εργαστήρια
     
  9. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλά θα ήταν να μπορούμε να τις στέλνουμε στους φίλους μας ως δωράκια... Κι εγώ έχω 6,397 χρυσές μπανάνες και 9,906 αστεράκια... και δεν έχω τι να τα κάνω... Ή έστω να μας έβαζαν καινούργια φυτά και στάβλους στο ναό των πιθήκων ή νέους ρούνους στο δέντρο της Σοφίας
     
    Αρέσει σε nickoikono11, nota.dim1802, toula25 και 6 σε άλλους.
  10. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    μάλλον εννοεί ότι ενεργοποιείτε κάθε μέρα η φασολιά!
     
    Αρέσει στους -sia1971- και vagelis1968.
  11. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πηρα και εγω τη φασολια, τις αναβαθμισεις του σιλο και τα πικολο και συνεχιζω το φυτεμα!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 12 σε άλλους.
  12. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    με 91 παιχνιδια πηρα τις αναβαθμισεις και τα πικολακια,τα οποια εκτος απο μια χαμστεροπαγιδα τα αλλα ηταν αδιαφορα.ειδικα το αρκουδοφιλαρακι το διεγραψα κατευθειαν....η φασολια καλη αν και τα προιοντα απο τα εργαστηρια ειναι λιγο περιτα για μενα καθως σπανια χρησιμοποιουνται.....
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Marinaloren, Lina123 και 4 σε άλλους.
  13. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Πολύ καλή φασολιά, κατά τη γνώμη μου, δεν νομίζω να έχουμε παρόμοια ενίσχυση από αλλού, μόνο από επιταχυντή.
    Πολύ γενναιόδωρα και τα αστερονομίσματα, εξάντλησα μυστηριώδη, πίκολο και σιλό και θα πάρω και κάτι ακόμα-δυστυχώς τα πίκολο μια απογοήτευση σκέτη, μυστηριώδη δεν ξέρω ακόμη αλλά σε δεύτερους λογαριασμούς έχω πετύχει 2 τάρσιους. Στους μικρούς μου λογαριασμούς το ανέβασμα 1 επιπέδου στο Baha με κάθε μίνι παιχνίδι ήταν όλα τα λεφτά και μου θύμισε παλιές εποχές, όταν κι αυτός ο λογαριασμός ήταν ακόμα νέος :D
     
    Αρέσει σε GEPPO1, nota.dim1802, Lina123 και 13 σε άλλους.
  14. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    Ευτυχώς που ήρθε η Βασίλισσα με τα δώρα της και πήρα το δεντροκομείο το εργοστάσιο και το ζωοκομείο στο νησί γιατί μπανάνες εγώ δεν έχω πολλές και είχα να ανοίξω πολλά φυτά πιο πριν! εμένα τα πίκολο μου δώσανε 2 μαθητής της Ινγκριτιντ και 2 ιδιοφυία του μουλτιτασκινγκ! η φασολιά μου αρέσει γιατι στο νησί εχω δεντρα συνήθως και όταν χρειάζομαι προιόντα θα με βοηθήσει!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, GEPPO1, Lina123 και 5 σε άλλους.
  15. louloudaki.2001.

    louloudaki.2001. Προχωρημένος

    Τέλος και για μένα ακόμη ένα υπέροχο δρώμενο με μια πολύ καλή σειρά στην φασολιά! Άργησα λίγο αλλα τα κατάφερα και τα πίκολο έδωσαν αρκετά καλά αποτελέσματα αλλα δυστυχως ακόμη να έρθει το φιορινόδεντρο:music:
    Καλή Συνέχεια σε όλους τους φίλους αγρότες:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, jiorgos, Marinaloren και 4 σε άλλους.
  16. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και για εμένα έφτασα τα 125 παιχνίδια. Πήρα την φασολιά, τις αναβαθμίσεις σιλό, τα πίκολο, τους μυστηριώδης στάβλους και 2 πάρτι εισιτήρια. Σήμερα κέρδισα και ένα μπόνους σοδείας 100%.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, jiorgos, Marinaloren και 4 σε άλλους.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ευχάριστο διασκεδαστικό δρώμενο, με όμορφα δώρα καλοσχεδιασμένο ως προς την ροή... απο τα καλύτερα που παίξαμε.. έπαιξα 117 παιχνίδια, πήρα τα πίκολο,αναβαθμίσεις, στάβλους,κουπόνια και έναν γύρο και φυσικά φασολιά και τα άλλα δωράκια...και του χρόνου να είμαστε όλοι παρόντες να ξαναπαίξουμε...
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, jimisraf1 και 6 σε άλλους.
  18. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.