Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Η Φάρμα με τους Μύκητες "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 9/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    γενικά αυτά τα δρώμενα στην ειδική έκταση τα θεωρώ τα πιό βαρετά... μονότονο σπερνοθέρισμα, χωρίς μπόνους χωρίς ενδιαφέρον για το ροδάνι, χωρίς καμία βοήθεια ... τότε ποιος ο λόγος να μαζεύουμε τόσα μπόνους αν δεν τα χρησιμοποιούμε... είναι σαν να γυρνάμε στην εποχή που άναβαν φωτιά με τις πέτρες... προσωπικά θα ήθελα να εξαφανιστούν αυτά τα δρώμενα ή να αναβαθμιστούν... όσο για το δρώμενο, συμπαθητικά δωράκια , αρκετά καλή η φασολιά.. πολλά τα φυτά για αυτή την μικρή έκταση... δεν ξέρω αν θα το τελειώσω... καλό ξημέρωμα σε όλους
     
    Αρέσει σε niktsa112, soyla74, ροζταυρακι και 3 σε άλλους.
  2. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα!!!
    Επειδή βαρέθηκα να υπολογίζω πόσα φυτά και από πόσα χωράφια βγαίνουν πιο πολλά,
    τελικά έβαλα συνολικά 30 μεσαία και τα υπόλοιπα μικρά δεν θυμάμαι τον αριθμό και ότι θέλει ας γίνει:p
    Τώρα αν είναι λάθος τακτική δεν το ξέρω, γενικά δεν τα πήγα ποτέ καλά με τα δρώμενα στην ειδική περιοχή:music:
    Καλή συνέχεια σε όλους:)
     
    Αρέσει στους GEPPO1, soyla74, toula25 και σε ακόμα ένα άτομο.
  3. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    Καλημέρα! οπως ειπε και ενας παίχτης σε προηγούμενη ανάρτηση ότι χωράφια και να βάλεις τα καθαρά σου φυτα σε κάθε μαζεμα ειναι 156! οπότε βάλε καλύτερα 31 μεγάλα και 8 μεσαία για να κάνεις οικονομία σε κοπριά!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, μαρω69, jimixatz και 3 σε άλλους.
  4. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Θα το κάνω έτσι σάμπως έχω να χάσω και τπτ ..... Ευχαριστώ για την συμβουλή:)
     
    Αρέσει στους GEPPO1, niktsa112, soyla74 και σε ακόμα ένα άτομο.
  5. valentainefarm

    valentainefarm Αρχάριος στο φόρουμ

    Τι κανω λαθος και μαζευω πολυ λιγα αναδυομενα??? Εχω πολλα δεντρακια στις 2 εκτασεις που τα δινουν.....:(
     
    Αρέσει στους 66romanou, -sia1971- και Lina123.
  6. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    kκαλημερα πολυ βαρια πηγαινει. μεγαλη βαρεμαρα
     
    Αρέσει σε μαρω69, -sia1971-, Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.
  7. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    Καλημέρα! αν μπορεις βάλε όλα τα 2XL δέντρα σου για να τα μαζεύεις 2 φορές τη μέρα! εγω ετσι μαζευω περιπου 100 αναδυόμενα!
     
    Αρέσει σε valentainefarm, 66romanou, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  8. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα!!!!
    Εγώ πάλι τα αναδυόμενα τα έχω μαζέψει και μου περισσεύουν πολλά και μέχρι το τέλος θα μου έχουν μείνει πάρα μα πάρα πολλά......
    Έχω βάλει και στα 2 χωράφια απλά δέντρα και 2XL, αλλά τελικά τα μαζεύω μία φορά την ημέρα (πρωί πάντα).
    Όσο για τα φυτά ω ναι είναι πολύ βαρετά, στην κυριολεξία τα μαζεύουμε με το κουταλάκιxD
    Αλλά έχουμε μέρες ακόμα μέχρι το τέλος του δρώμενου πιστεύω να τα έχω μαζέψει.....
    Καλή συνέχεια!!!!
     
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Και σε μενα συμβαινει το ιδιο.Τα αναδυομενα (σταγονες νερου)τα εχω ολα μαζεμενα εδω και 2 μερες και μου ερχονται και αλλα.
    Συν οτι παιρνουμε απο τα μαγικα δεντρα.
    Οποτε θα παρακαλεσω τους καλους μου φιλους και γειτονες που μου στελνετε καθημερινα δωρακια, να μην μου στελνετε
    πλεον σταγονες νερου αλλα τα αναδυομενα του δρωμενου της πανσεληνου, που ξεκιναει σημερα . Θα μου ηταν πιο χρησιμα.
    Οσο για τα φυτα της ειδικης, εννοειται πως θα μαζευτουν .Αλλα εντωμεταξυ θα μας εχουν σπασει τα νευρα.χαχαχα.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, vagelis1968, olga-tse62 και 5 σε άλλους.
  10. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλησπέρα σας!
    Με αρκετή συνέπεια στα σπερνοθερίσματα και χωρίς να αγοραστεί κανένα καλάθι, η φασολιά είναι έτοιμη!!!

    [​IMG]

    Θα συνεχίσω πιο χαλαρά, άλλωστε λίγα φυτά θέλει ακόμη, για να πάρω και τδεύτερη φορά τα διακοσμητικά.

    Όλοι μπορείτε να το τελειώσετε, απομένουν πολλές μέρες ακόμη!

    Καλή επιτυχία!!
     
    Αρέσει σε elenigri, nickoikono11, .sofaki. και 15 σε άλλους.
  11. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελος και εγω με την φασολια και συνεχιζουμε αργα και σταθερα
     
    Αρέσει σε elenigri, nickoikono11, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  12. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλουςςςςςςςς:inlove:τελος και γω με το δρωμενο!!!!!στα δενδρυλλια ημουν τυχερη μου ετυχε απο ενα απ'τα καινουρια!!!!πηρα και την πολυ καλη φασολια οποτε ολα καλα!!!!!!ο χρονος ειναι υπερ αρκετος ωστε οσο αργο και αν ειναι το ιβεντ αλλο τοσο μπορουσαμε να ειμαστε και 'μεις;)καλη επιτυχια σε ολους ευχομαι!!!!!!!!:D
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, elenigri, nickoikono11 και 16 σε άλλους.
  13. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε skareleni, Marinaloren, Lina123 και 7 σε άλλους.
  14. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο, αν και δεν ειχα καμμια βοηθεια απο το ροδανι!!!! Με λιγη υπομονη ολοι θα το ολοκληρωσετε ! Καλη προσπαθεια!!
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, stef10 και 11 σε άλλους.
  15. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εγω το παω πολυ χαλαρα το δρωμενο και μεχρι στιγμης εχω φτασει και εχω παρει την φασολια.Και συνεχιζω εννοειται.
    Τα 3 τελευταια βηματα ειναι ευκολακι.Ζητανε μονο 30 σταγονες νερου(οι οποιες υπαρχουν αφθονες) και 400 φυτα
    γλυκιας ριζας και 300 μυκητες. Μεχρι αυριο θα ειμαι οκ και με αυτα.
    Καλη επιτυχια σε οσους συνεχιζουν την προσπαθεια.
    Καλο σαββατοκυριακο σε ολη την φαρμοπαρεουλα.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε skareleni, Marinaloren, toula25 και 4 σε άλλους.
  16. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    καλημερα και καλο Σ/Κ σε ολους ...πρωτη μερα της άνοιξης σημερα τελείωσα και εγω επιτελούς το πρωτο δρωμενο μιας και ηταν μονο με νερο και κοπρια και πολυ ξενύχτη ;)[​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/3/21
    Αρέσει σε pap100, panos601, Marinaloren και 9 σε άλλους.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα... πήρα και εγω την φασολιά και θα το τελειώσω τελικα γιατί δεν έχω και κάτι καλύτερο να κάνω χαχα.. γενικά χωρίς ιδιαιτερο ενδιαφέρον αλλα με μια αρκετά καλή φασολια... το αρνητικό αυτών των ειδικών δρώμενων είναι οτι δν αξιοποιούμε κανένα μπόνους που τόσο πολύ μοχθούμε για αυτά, αλλά το θετικό είναι πως όλοι έχουν ιδιες ευκαιρίες να τα τελειώσουν... καλά τελειώματα σε όλους
     
    Αρέσει σε Nantia123, 66romanou, gtrullis και 8 σε άλλους.
  18. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Εμένα γιατί δε μου έρχονται σταγόνες βρε παιδιά;;;; Έχει σκάσει να βρέχει έξω και στο φαρμεράμα τίποτα... θέλω άλλες 300... για να δούμε, θα προλάβω;
     
    Αρέσει σε 66romanou, Lina123, Marinaloren και 3 σε άλλους.
  19. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    Μηπως δεν γνωρίζεις οτι πέφτουν μόνο από δέντρα;
    Γιατί εγώ έχω περίσσευμα πάνω από 1700 σταγόνες νερού. Περίεργο μου φαίνεται οτι δεν έχεις.
     
    Αρέσει στους -sia1971- και martha72.
  20. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Αμ και εμένα μου φαίνεται περίεργο... γιατί βλέπω ότι οι υπόλοιποι πάνε καλά... εγώ από μια έκταση πήρα τώρα 21 σταγόνες... δεν γνωρίζω μήπως τα χιούι που εγώ δεν έχω παίξαν ρόλο.
     
    Αρέσει στους 66romanou και -sia1971-.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.