Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Η Σάγκα του Κάτω κόσμου

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 13/10/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Βασικα δεν σκαω καθολου για το διακοσμητικο, εχω περισσευμα σε διακοσμητικα και μολις μου εδωσε το καλυτερο ξορκι με την πρωτη προσπαθεια, μετα απο τοσες μερες, οι κρυσταλλοι που εδωσε το μπαουλο φυσικα δεν φτανουν. Νευριαζω που καθε φορα σε οτι αφορα τυχη και φαρμεραμα, κατι δεν μου καθεται με τιποτε. Το ιδιο ειχα παθει με την ανακυκλωσιτα καποτε, ηταν στην τυχη και το ενα διακοσμητικο δεν το ειχα παρει.:(
     
    Αρέσει σε sofiapao76, jimixatz, fouli1988 και 5 σε άλλους.
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα... έχω πάρει τις φασολιές και το διακοσμητικό και έτσι δεν άνοιξα καθόλου τα δύο τελευταία κουτάκια... απο το κιβώτιο κρυστάλλων πήρα όμορφα δωράκια και αρκετά μυστηριώδη... μπορώ να πω οτι είμαι πολύ ευχαριστημένη απο το συγκεκριμένο παιχνίδι... προσωπικά θα ήθελα και άλλα παρόμοια...
     
    Αρέσει σε gtrullis, sofiapao76, Dr.Kelly και 5 σε άλλους.
  3. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλημερα σε ολους! Επιτελους σημερα πηρα το διακοσμητικο κ τελος κ με την σαγκα..Εγω ανοιξα τα 2 τελευταια κουτακια γιατι τα χρειαζομουν τα δωρακια που εδινε.Οσο για το διακοσμητικο μου αρεσε απ την αρχη το ειχα βαλει στο ματι κ το ηθελα οπως κ δηποτε χαχα
    Πολυ ωραιο δρωμενο κ ναι ο παραγοντας τυχη παιζει ρολο αλλα ας το διασκεδασουμε οσο μπορουμε γιατι ενα παιχνιδι ειναι;):)
     
    Αρέσει σε gtrullis, Dr.Kelly, Panagiotiis και 5 σε άλλους.
  4. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπέρα :)

    Τελευταία 1 ώρα του δρώμενου και είχα μείνει με 6 κρυστάλλους. Κερδίζω συνολικά 16 σεντούκια από τα 7 παιχνίδια, και ανοίγω τα 8. Παίρνω έναν κρύσταλλο και λέω εντάξει το χάσαμε. Ανοίγω τα υπόλοιπα και φτάνω ακριβώς 10!!!! Και παίρνω το διακοσμητικό :music:
     
    Αρέσει σε jimixatz, fouli1988, Nantia123 και 8 σε άλλους.
  5. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.