Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Η Βασίλισσα του Καρναβαλιού VII "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 15/2/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. elena101960

    elena101960 Στρατηγός του φόρουμ

    Άντε τώρα εγώ μετά από αυτά που διαβάζω να καταφέρω να μαζέψω ακόμα 12.000 φυτά.
    Θα κλάψω [​IMG]
     
    Αρέσει σε maria_palou, Lina123, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα και καλή εβδομάδα στην παρέα.. τέλειωσα και εγω με την αποστολή και φυσικα και με το δρώμενο και συνεχίζω και χαλαρα πλεον μηπως μαζέψω τιποτα χρήσιμο εκτος απο καραμελίτσες.. η φασολιά χαμηλότερη των προσδοκιών για μια βασίλισσα , τα δωρακια μέτρια και το μινι παιχνίδι μας έβγαλε τα μάτια.. γενικά κάθε πέρσι και καλύτερα και φυσικά καμια σχέση με την αρχική βασίλισσα μάλλον με έκπτωτη μοιάζει φέτος.. μετά απο μια σειρά όμορφων δρώμενων τις περασμένες ημέρες περιμέναμε κατι πιο εντυπωσιακό νομίζω αντάξιο του τίτλου.. οπως και να χει , μάζευε κι ας ειναι και ρόγες οπως ελεγε και η γιαγια μου.. καλή συνέχεια σε όλους..
     
    Αρέσει σε maria_palou, Marinaloren, nickoikono11 και 9 σε άλλους.
  3. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα 102 παιχνιδια και τελος. πλουσιο σε ποντους τα υπολοιπα καμια σχεση με την πρωτη φορα. μαλλον εκαναν λαθος τοτε με την αφθονια σε σ.τροφες και λιπασματα και μας εμεινε στο μυαλο οτι θα ειναι παλι ετσι. τωρα πηραμε απο 5000 καραμελες και γκοφρετες και του χρονου μπορει να μην εχει ουτε και αυτα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/2/23
    Αρέσει στους maria_palou, Marinaloren και αμφιθεα.
  4. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού


    καλησπερα σε σενα κ ολους....
    απο την εικονα που ανεβασες βλεπω πως δεν εκανες την αποστολη που με λιγοτερα δυτα κ αναδ/να θα επερνες 65 καλαθια δλδ 5 περισσοτερα χωρια τα υπολοιπα μικροδωρακια μεταξυ αυτων κ 5 φι....
    λυσε μου σε παρακαλω την απορια γιατι δεν εκανες την αποστολη? αν βεβαια θελεις
    καλη μας συνεχεια
     
    Αρέσει στους maria_palou, vagelis1968 και nickoikono11.
  5. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    καλησπερα στην αγροτια'.ευκολο το δρωμενο αφου δεν χρειαζεται να κουνας το καλαθι δεξια και αριστερα σαν τρελος για να προλαβεις τα δωρακια.παραμενεις σταθερος και με μικρα κουνηματα παιρνεις ευκολα τα ελαχιστα δωρακια που πεταει. εγω σε 84 παιχνιδια πηρα 64στ 154σλ 96ζωζω
    τα συμπερασματα δικα σας...:eek:o_O:cry:
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, soyla74, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Απο που έβγαλες το συμπερασμα οτι δεν έκανα την αποστολή;;;
    Ασφαλώς και την έκανα .Απο εκεί ξεκίνησα το δρώμενο .
    [​IMG]
    Για του λόγου το αληθές , σου βάζω φώτο της τελευταίας σελίδας της αποστολής .
    Αν το λες αυτο γιατι είναι λίγα τα παιχνίδια μου, απλά πήρα την φασολιά και σταμάτησα εκεί.
    Ελπίζω να σου έλυσα την απορία.
    Καλό σου βράδυ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/2/23
    Αρέσει στους Lina123 και GEPPO1.
  7. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού


    axaxaxa ειπα κ γω μια παικτρια οπως εσυ ενεργη κ αρκετα παλια στο παιχνιδι πως εκανε τετοιο πραγμα....
    το συμπερασμα,λανθασμενο βεβαια το εβγαλα απο την πρωτη εικονα που ανεβασες οπου το εικονιδιο της αποστολης ειναι ενεργο αλλα φανταζομαι πως απλα δεν ειχες ολοκληρωσει ολα τα βηματα ακομα...
    οπως κ να χει ευχαριστω γιατο χρονο σου καλο βραδυ σε σενα κ σε ολους
     
    Αρέσει στους skias10 και misirli.
  8. Hecuba

    Hecuba Ανερχόμενος συντάκτης

    Τέλος του δρώμενου.Εκανα την αποστολή και εφτασα μέχρι τέλους .Αλλά ζαλίστηκα λόγω πρεσβυωπίας .
     
    Αρέσει στους Lina123, soyla74 και GEPPO1.
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Παρακαλώ. Να είσαι καλά.
    Καλή συνέχεια .
     
  10. biku-1952

    biku-1952 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας μπορει καποιος να μου πει εχω μαζεψει τα φυτα και τα αναδυομενα βγαινουν με το ζορι τι
     
    Αρέσει στον/ην gardalgio.
  11. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Σήμερα τελείωσα όλα τα λιπάσματα των χωραφιών, διότι ήθελα να προλάβω να παραδώσω τα 8 χιλ. φυτά και να παίξω με την άνεση μου, μια και σήμερα λήγει το δρώμενο. Ωστοσο όχι μόνο πήρα το πικολο (που αυτός ήταν ο 1 από τους στόχους μου) ο άλλος να περάσω όσα πιο πολλα επίπεδα στο νησί...και πέρασα περίπου στα 4 (αυτό θα το δείτε μια καλή στο κατάλληλο θέμα)
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  12. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο. Έπαιξα 123 παιχνίδια.
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  13. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.