Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Η Αφύπνιση"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 22/10/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλημερα .... να συμπληρωσω οτι τοποθετουνται κ στην παιδικη χαρα;)
     
  2. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    55
    Φιλε Stelios.kavala , θα αφήσω έναν σταβλο σκυλου της κολασεως εξω από τις εκτασεις μου, και αν τον βαλουν στο επομενο παρε-δωσε θυμησε μου να στον στειλω ..
     
    Αρέσει στους stelios.kavala, -sia1971- και αμφιθεα.
  3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την αγροτοπαρεα. Εχω μαζεψει ηδη 8 σταβλους του σκυλου και περιπου 100 σκυλια. Οποιος θελει ας το σημειωσει να του στειλω στο επομενο παρε-δωσε. Απο τις φασολιες πηρα τις 2 παλαιωτερες μια και μου ελειπαν μονο απο 1 διακοσμητικο. Για τις φασολιες αφυπνισης δεν εχω αποφασισει ακομη.
     
    Αρέσει σε stelios.kavala, -sia1971-, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  4. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χίλια ευχαριστώ
     
    Αρέσει στους -sia1971-, αμφιθεα και skias10.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Άλλος ενας σκυλος της κολασεως προστεθηκε στην συλλογη μου μολις τωρα..Καλε μου φιλε , για σενα δουλευω..χαχαχα...
     
    Αρέσει στους stelios.kavala, -sia1971- και αμφιθεα.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολη την αγροτοπαρεα!!!

    Θελω να δηλωσω απο σημερα, για να το δουν οσο περισσοτεροι φιλοι+γειτονες μου,
    σας παρακαλω πολυ τα δωρακια σας αυριο μετα τις 15:00 για το καινουργιο δρωμενο. Μαχαιρι σκαλισματος.

    Στο τρεχον δρωμενο εχω ηδη 635 τα οποια εμενα σιγουρα θα μου περισσεψουν.
    Εννοειται οτι κι εγω θα περιμενω να στειλω τα καινουργια.
    Σας ευχαριστω.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, sofiapao76, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 2 σε άλλους.
  7. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Γέμισε η Φάρμα,με κεριά,
    ήρθανε τα Γκαργκόιλ,
    ήρθε ο Φλούφλης ο μικρός,
    με όλο του το σόι.

    Ζάρια και Πάζλ να παίξουμε,
    μαζί τους,πρέπει τώρα,
    να πάρουμε δυό φασολιές,
    και ίσως,μία ακόμη.

    Και συνεχίζω ακάθεκτος,
    να πάρω κι άλλα δώρα,
    το μαγαζί,είναι ανοικτό,
    κι η ευκαιρία,τώρα.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε μαιρη, pigara, -sia1971- και 9 σε άλλους.
  8. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλα μου φιλαρακια! Τελειωσα με πολυ επιτυχια το δρωμενο, αφου πηρα και τις δυο φασολιες (αφυπνιση Νο1 και Νο2), ολα τα διακοσμητικα (αφου ολοκληρωσα και τις 40 εργασιες), ανοιξα την αριστερη και τη δεξια στηλη, και το κυριοτερο για μενα πηρα απο τις παλιες φασολιες "τον Μυστηριωδη Λαβυρινθο" και ολα τα παρελκομενα του, μιας και ηταν η μοναδικη φασολια απο τις παλιες που δεν ειχα! Πετυχα και τον σταβλο του σκυλου και την μπουτικ νεραιδοραβδιων! Τι αλλο να ζητησω πιαααααα!!!! Ειμαι υπερ ικανοποιημενος με αυτο δρωμενο!!!! Καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθουν ακομα!!!!
     
    Αρέσει σε stef10, georgeoikonom2332000, maria22 και 11 σε άλλους.
  9. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω με το δρωμενο
     
    Αρέσει σε kostas.k1970, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλημερα φιλοι μου..
    Κοντευω να ολοκληρωσω το δρωμενο.. Βρίσκομαι στα τελευταια 2 παιχνίδια..
    Ενώ πηρα σχεδόν ολες τις φασολιες, συμπεριλαμβανομενης και της παλαιοτερης '' μυστηριωδης λαβύρινθος '', δυστυχως δεν μου περισσευουν νομισματα για να παρω τα 4 διακοσμητικα της.. Λυπηθηκα αφανταστα..
    Φιλικα Βικυ ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Dr.Kelly, gtrullis και 4 σε άλλους.
  11. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα και απο μένα... τέλος το δρώμενο με αρκετα καλά δώρα στην φάρμα μου.. κέρδισα 2 μπουτικ μόνο απο στάβλους,,, πήρα 2 φασολιές την αφύπνιση 2 και το παραμύθι χολογουιν... και αρκετα δώρακια απο τα διάφορα.. σ λιπασμα κλπ.... απο τα ωραία δρώμενα με καλά δώρα και διακοσμητικά... βέβαια θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερα με κουπόνια και αρκετά σεντούκια και πολλά άλλα που λείπουν απο τα δρώμενα εδω και αρκετό καιρο. αλλά οκ σε γενικές γραμμές ηταν αρκετά ενδιαφέρον... καλά τελειώματα σε ολους..
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Dr.Kelly, kostas.k1970 και 5 σε άλλους.
  12. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα αγρότισσα!

    Εγώ πήρα τις φασολιές αφύπνιση 1-2, τις προηγούμενες φασολιές τις είχα πάρει παλιά και από τα διάφορα δεν θα πάρω κάτι, τα έχω όλα.
    Οπότε, δεν χρειάζεται να λυπάσαι καλή μου αγρότισσα και μην ανησυχείς αν θα τα βρεις στο πάρε - δώσε.
    Στης 7 Νοεμβρίου έχουμε Πάρε - Δώσε, θύμισε μου να σου στείλω τα 4 διακοσμητικά για το λαβύρινθο.
    Καλή συνέχεια!

     
    Αρέσει σε Marinaloren, -sia1971-, Dr.Kelly και 7 σε άλλους.
  13. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους, τελείωσα και εγώ το πολύ ωραίο αυτό δρώμενο. Πήρα τις νέες φασολιές και την κόκκινη αναβάθμιση του σκύλου και κάποια από τα παλιά διακοσμητικά. Κρίμα που δεν έβαλαν τα κουπόνια, νομίζω ότι σε όλους μας έλειψαν.
     
    Αρέσει σε yelander10, GEPPO1, -sia1971- και 7 σε άλλους.
  14. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ωωωωωωω !!!!!! Γρηγορη εισαι τελειος. Σ ευχαριστω πολύ πολύ. Να εισαι καλα.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, elenigri, kostas.k1970 και 2 σε άλλους.
  15. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα αγαπημενα αγροτοπουλα!!

    Οσοι εχετε αστερονομισματα για φασολιες αλλα δεν σας φθανουν και για τις αγορες των διακοσμητικων τους, παρτε τις φασολιες και γραψτε μας εδω ποια διακοσμητικα δεν καταφερατε να παρετε.
    Καποιοι ισως εχουμε περισσευμα σε αστερονομισματα , μπορουμε να αγορασουμε και στο παρε-δωσε να σας τα στειλουμε.
    Αλλα γραψτε σημερα οχι μετα τη ληξη του δρωμενου.
    Προβλεπω να γινει χαμος στις 7 Νοεμβριου ;):music:
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, yelander10, jiorgos και 9 σε άλλους.
  16. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα στην αγροτοπαρεα. Τελος και για μενα, με τις 2 φασολιες αφυπνισης, 2 παλαιοτερες που δεν ειχα, 10 φωλιες σκυλου, 2 μπουτικ και αρκετες αποστολες τελειωμενες λογω της μεγαλης διαρκειας της πανσεληνου. Μακαρι να γινοταν αυτο πιο τακτικα. Καλη συνεχεια σε ολους.

    Υ.Γ. Οποιος χρειαζεται φωλια σκυλου, ας το σημειωσει για το επομενο παρε-δωσε.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, sofiapao76, -sia1971- και 8 σε άλλους.
  17. tasa_tasos

    tasa_tasos Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    αφου ολοκληρωσα και τις σαραντα εργασιες και ξεκλειδωσα και τις δυο στηλες κερδισα πανω απο 130 σεντουκια
    (νομιζω οτι λεγονται σεντουκια η οπως αλλιως λεγονται) που οταν τα ανοιξα δεν ετυχα ουτε μια μπουτικ ουτε ενα σταυλο σκυλου
    δεν μπορειτε να πειτε η τυχη ουτε να με βλεπει δεν θελει
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, αμφιθεα, Coinhunter01 και 2 σε άλλους.
  18. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολη την φαρμοπαρεα..
    Ολοκληρωθηκε και για μενα το δρωμενο ..Τα 40 παιχνίδια τα επαιξα και οι απολαβες μου ηταν φασολιες, παλιες και νεες μαζι
    με καποια διακσμητικα αυτων..Αυτην την φορα δεν εμεινα ικανοποημενη από τον εαυτο μου ..Περιμενα να προλάβω και να κανω ολες τις αγορες από το κατάστημα σε όλα τα διακοσμητικα που χρειαζομουνα..
    Τελευταιο μου αποκτημα, η παλια φασολια ''σπιτι στο λοφο'' ,χωρις τα διακοσμητικα της.
    Ελπιζω εσεις να ειχατε καλυτερη τυχη ..
    Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν ακομη..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε toylaaaaa, sofiapao76, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 3 σε άλλους.
  19. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Χαίρετε. Το δρώμενο το πήγα πολύ χαλαρά και πίστευα ότι θα το ολοκλήρωνα, αλλά μετά είδα ότι δεν θα τελείωνε στις 3 το μεσημέρι. Οπότε έπαιξα 44 παιχνίδια και ολοκλήρωσα και τα 2 αγάλματα. Από τα σεντούκια συνολικά κέρδισα 1 εργαστήριο γατονεράιδων και 4 στάβλους σκύλου της κολάσεως. Από το κατάστημα πήρα την φασολιά 1 της αφύπνισης και 2 παλιές φασολιές με τα διακοσμητικά τους. Επίσης πήρα το εργαστήριο γατονεράιδων και λίπασμα της ζωζώς με 90 νομίσματα.
    Σχετικά καλά πήγε τελικά. Και λυπάμαι απίστευτα που κλείνει η πανσέληνος, την είχα συνηθίσει τόσο καιρό xD

    Καλό σας βράδυ! :music:
     
    Αρέσει σε toylaaaaa, sofiapao76, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 2 σε άλλους.
  20. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Τελειωσε κι αυτο το δρωμενο!!!
    Πολυ καλο, με ομορφα και πλουσια δωρακια, επαιξα μονο το ενα αγαλμα , πηρα τις μπουτικ νεραιδοραβδιων , τις 2 φασολιες του και μια παλια που δεν την ειχα, αγορασα και λιπασμα της ζωζως, τι αλλο να θελω απο ενα δρωμενο; τα κουπονια , ναι μας ελειψαν :oops:
    Με ενθουσιασε και η πανσεληνος, αγορασα αρκετα απο το καταστημα του Γιωργη , ολα καλα!
    Παντα με τετοια δρωμενα ;)
    Καλο βραδυ σε ολους :inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, toylaaaaa, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.