Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Ημέρα Γκαράζ "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 24/8/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    βεβαίως ένα δυο που ήταν πολύ ευχάριστα , αγαπημένα και με πλούσια δώρα πχ σκανδιναβική σαγκα 2 και 3, αλλά ας μην μπούμε σ αυτή την διαδικασία.. το θέμα είναι ότι απο ότι βλέπεις τον τελευταίο καιρό τα παράπονα είναι συνεχόμενα όσο αφορά την πολιτική του παιχνιδιού σε σχέση με τα ανεκπλήρωτα παιχνίδια.. οπότε δύο πράγματα συμβαίνουν ή όλοι εμείς είμαστε παράλογοι και κατά σύμπτωση είμαστε ως επι το πλείστον εμείς που παίζουμε χρόνια αυτό το παιχνίδι και το αγαπήσαμε και το στηρίξαμε ή κάτι δεν πάει καλά με το παιχνίδι και ακριβως επειδή το αγαπάμε προσπαθούμε να αλλάξουμε με τις παρατηρήσεις μας την ροή του παιχνιδιού... όπως θες το βλέπεις ... πάντως δεν μπορεί να έχουμε πάντα άδικο.. άρα ίσως κάτι συμβαίνει... ή στραβος είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε (εμείς)..
     
    Αρέσει σε Lina123, vagelis1968, rixainrempite και 9 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Προφανώς εννοείς την σκανδιναβιγκή σάγκα του 2017 που μπορούσες να λάβεις 600-2000 αστερονομίσματα. Ο μέσος παίκτης έλαβε 1000-1300
    Έστω οτι κέρδιζες πάντα διάνα (ακατόρθωτο) και χάλασες χιλιάδες λιπάσματα θα πήρες 2000 αστερονομίσματα, πως μπορούσες να πάρεις τα περισσότερα αντικείμενα από το κατάστημα τα οποία κόστιζαν 6900 συνολικά?

    Θες να μου εξηγήσεις γιατί ίσως δεν έχω καταλάβει τι εννοείτε.
     
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    snorkel μου δεν χρειάζεται να μπούμε σ αυτού του είδους την αντιπαράθεση.. αυτό που λέμε όλοι σχεδόν, είναι ότι μέχρι πριν 1,2 χρόνια ίσως και 3 τα παιχνίδια ήταν πιο βατά , τα δώρα πιο πλούσια, στο κατάστημα με τα αστερονομίσματα είχαμε περισσότερες επιλογές και αποκτούσαμε περισσότερα δώρα... κάτι έχει αλλάξει προς το χειρότερο και όπως βλέπεις τον τελευταίο καιρό πολλά παράπονα σε πολλά επίπεδα.. όπως έχουμε ξαναπεί κανείς δεν κατηγορεί τους συντονιστές.. αυτό που περιμένουμε όμως, να μεταφέρετε τα παράπονα μας.. ας το κλείσουμε εδώ.. καλή συνέχεια...
     
    Αρέσει σε Lina123, vagelis1968, olga-tse62 και 4 σε άλλους.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν βλέπω καμία απολύτως αντιπαράθεση αλλά προσπαθώ να καταλάβω τι εννοείς.

    Και σε ρώτησα να μου δώσεις παραδείγματα ώστε να το προωθήσω. Δυστυχώς όμως δεν μου έδωσες κανένα παράδειγμα. Ή μάλλον μου έδωσες ένα παράδειγμα το οποίο δεν ισχύει κατα το ελάχιστο με την κριτική σου.
    Και χωρίς ούτε ένα παράδειγμα δεν μπορούμε να αποδείξουμε ούτε να συγκρίνουμε καταστήματα δρώμενου.

    Το ίδιο ισχύει. Αν δεν μπορείς να το αποδείξεις με παραδείγματα, δεν μπορώ να προωθήσω μια αόριστικη ανάρτηση χωρίς σημείο σύγκρισης.
     
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τότε σου υπόσχομαι οτι πολύ σύντομα θα συγκεντρώσω όλα τα παράπονα των παικτών και τα δικά μου, και για να μην είμαστε εκτός θεματος σ αυτή την συζήτηση, θα συνεχίσουμε στην συζήτηση για τα πάντα , άλλωστε μια τέτοια συζήτηση μόνο εποικοδομητική μπορεί να είναι...
     
    Αρέσει στους Lina123, vagelis1968 και xaidi.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν σου ζήτησα να συγκεντρώσεις τα παράπονα των παικτών. Σε ευχαριστώ για την προσφορά σου αλλά δεν χρειάζομαι γραμματέα. Ξέρω ανάγνωση , ξέρω πολύ καλά Ελληνικά και διαβάζω όλες τις αναρτήσεις.

    Αυτό που σου ζήτησα είναι να μου πεις ένα κατάστημα δρώμενου που συνάδει με όσα ζήτησες. Εφόσον δεν μπορείς να μου δώσεις κανένα παράδειγμα, δεν χρειάζεται να συνεχίζουμε την συζήτηση. Καλή συνέχεια. :)
     
  7. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα! τι έγινε παιδιά;; πολύ ησυχία στο forum! παλεύεται κι εσείς ακόμα να πάρετε και τα 4 πίκολο ή μονο εγώ;;;
     
    Αρέσει σε Lina123, GEPPO1, ioanna6929 και 8 σε άλλους.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα κι απο μενα και καλη εβδομαδα.
    Καλα τα λες συναγροτισσα xaidi !!!Εχουμε πεσει με τα μουτρα στα σπερνοθερισματα.
    Εμ, 4 πικολακια ειναι αυτα.
    Καλη συνεχεια σε ολους και καλη επιτυχια !!!
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Lina123, xaidi και 7 σε άλλους.
  9. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Τα 3 τα πήρα, το 4ο θα το χάσω για 25 νομίσματα. Δεν κατάλαβα εγκαίρως ότι έπρεπε να μετράω πόσα φυτά βγάζω...
     
    Αρέσει σε gtrullis, nota.dim1802, Lina123 και 6 σε άλλους.
  10. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    τα πηρα και τα 4 !!! εχω ενα μαζεμα ακομα αν συμπληρωσω τα νομισματα και παρω και κατι αλλο εχει καλως αν οχι κανενα προβλημα
    στοχος επετευχθη!
     
    Αρέσει σε gtrullis, nota.dim1802, Lina123 και 7 σε άλλους.
  11. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    χαχαχααχα!!! το ίδιο έπαθα κι εγώ!! μου περίσσεψαν απο το ενα φυτό και δεν εφτασαν στο άλλο!! δεν πειράζει πήρα τα 3 απο τα 4 πίκολο και το ενα διακοσμητικό!!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, nota.dim1802, maria_palou και 6 σε άλλους.
  12. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    έχασα το τελευταίο πικολο γιατί έπιασα την πάρλα και ξεχάστηκα για ένα λεπτό:p δεν μπορεί.. κάποιος μ έχει ματιάξει. πρέπει να φέρω να μου ξεματιάσουν την φάρμαxDxDxD
     
    Αρέσει σε gtrullis, Marinaloren, nota.dim1802 και 7 σε άλλους.
  13. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα λόγω προβλημάτων σύνδεσης δεν μπορούσα να μαζέψω τη φάρμα και έτσι πήρα τα 3 από τα 4 πίκολο.
     
    Αρέσει σε gtrullis, Marinaloren, nota.dim1802 και 3 σε άλλους.
  14. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τα δύο πήρα,κι είν' καλά,
    γιατί μυαλό,δεν είχα,
    και πήρα Διακοσμητικά,
    τ' άθλημα, δεν κατείχα.
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, Lina123, noulaki99 και 3 σε άλλους.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.