Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Ερωτευμένα λαγουδάκια

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 6/2/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο
    Ερωτευμένα λαγουδάκια
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες
    ενότητες για βοήθεια.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Ερωτευμένα-Λαγουδάκια.23033/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Ερωτευμένα-λαγουδάκια.23032/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG]

    Η ομάδα του Farmerama
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Τα ζώα της φάρμας ετοιμάζονται για ένα ρομαντικό δείπνο για το ταίρι τους!!:) Θα καταφέρουν να πετύχουν την κατάλληλη ρομαντική βραδιά για εκείνα; Δεν ξέρω, αλλά θα συμμετάσχω όσο μπορέσω. Καλή τύχη στο νέο δρώμενο με τα ερωτευμένα ζωάκια όπου φτάσει ο καθένας!!;):inlove:
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, mmixail και 5 σε άλλους.
  3. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    νομιζω κάτι έχουν κάνει λάθος γιατί τοσα πολλά που ζητάει μόνο με λάθος το εξηγώ :mad::oops::cry:
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, kitsena και 7 σε άλλους.
  4. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Εχεις δικιο ζηταει πολλα καλη η φασολια αλλα τοσα πολλα δεν διαθετω εγω σταματαω εδω καλη συνεχεια σε οσους θελουν να το ολοκληρωσουν.
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, kitsena και 7 σε άλλους.
  5. -agela2011-

    -agela2011- Ενεργός συντάκτης

    Με το πρώτο μάζεμα (γαρίφαλο και πεπόνι) βγήκε το μισό δρώμενο. Θα το παλέψω και ελπίζω να το τελειώσω.:p
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, dinaspyro και 4 σε άλλους.
  6. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πρόσεξα οτι χρυσά μετάλλια δίνουν οι στάβλοι κυρίως...γεμίστε τις εκτάσεις του νησιού
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, nota.dim1802 και 10 σε άλλους.
  7. bmanolos

    bmanolos Νέος ειδικός

    Καλησπέρα , μην απογοητεύεστε από την πρώτη ματιά. Με το μάζεμα απο χωράφια και στάβλους/εργαστήρια σε φάρμα/νησί δίνει μετάλλια και από ότι είδα από το πρώτο μάζεμα είναι αρκετά. Με τα πρώτα μετάλλια που πήρα, έφτασα ως και την 6η εργασία και έχουν μείνει και μερικά ακόμη για τη συνέχεια. Επίσης χρειάστηκα ελάχιστα απλά ζώα μέχρι τώρα. Απλά θα περιμένω να μαζέψω και άλλα χρυσά κυρίως, για να συνεχίσω. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, ESABA και 12 σε άλλους.
  8. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, κλείδωσα την ομάδα 1 σύννεφων μαγικής φασολιάς ,<< Ερωτευμένα Λαγουδάκια>>.
    Καλή επιτυχία και σ' εσάς.:D
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, p.tosh και 15 σε άλλους.
  9. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα πες μας και εμας πως τα καταφερες τοσο γρηγορα ακομα δεν αρχισε το εβεν και εσυ κλειδωσες την ομαδα 1 συννεφων μαγικης φασολιας ερωτευμενα λαγουδακια μπας και διδαχτω κατι.
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, kokoritsa και 6 σε άλλους.
  10. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Η πρώτη φασολιά πάρθηκε.

    [​IMG]

    Δεν ξέρω αν θα συνεχίσω.Θα δούμε.....
     
    Αρέσει σε billgab, elena05091975, vickymou και 13 σε άλλους.
  11. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    mmixail απλά είχα ζώα εκτροφής μεγάλης αξίας και πήρα αρκετά μετάλλια, καλή συνέχεια νά' χεις.
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, p.tosh και 8 σε άλλους.
  12. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα πολλα τα εκατομυριααααα. την πρωτη φασολια θα την παρουμε για την δευτερη χλωμο το βλεπω
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, Gulit1 και 10 σε άλλους.
  13. ΝΕΜΕΣΙΣ

    ΝΕΜΕΣΙΣ Αρχάριος στο φόρουμ

    Πάντα έχουμε και την επιλογή των εκτροφών όπου μας δίνει ένα τυχαίο μετάλλιο για κάθε εκτροφή.
     
    Αρέσει σε elena05091975, kolokythopitas, mmixail και 2 σε άλλους.
  14. bmanolos

    bmanolos Νέος ειδικός

    Καλημέρα. Προσωπικά, έχω γεμίσει όλες τις εκτάσεις του νησιού με ότι πολύωρο στάβλο έχω και μαζεύω δύο φορές την ημέρα. Δίνει καλές ποσότητες από μετάλλια και καλάθια.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, skareleni και 6 σε άλλους.
  15. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Eγω βρίσκομαι στο 11 βημα μόνο με μετάλλια, θέλω να πιστεύω ότι θα προλάβω. Και εγώ στο νησί έχω στάβλους.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, kat77 και 6 σε άλλους.
  16. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα παει η μια, συνεχιζουμε και οτι παρουμε
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, μαρω69, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  17. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα χωρις να το θελω και χωρις να το καταλαβω καταφερα και πηρα την φασολια δεν βαριεσε οτι παρεις κερδος ειναι καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, kolokythopitas, maria_palou και 9 σε άλλους.
  18. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Πολύ καλό το ιβέντ, ακριβώς γιατί βγαίνει απο μόνο του. Χωρίς φύτεμα, χωρίς άγχος. Ασχολούμαστε με το άλλο ιβεντ και με τις καθημερινες ασχολιες του νησιού, και τα μετάλλια μαζευονται. Το μόνο που έχουμε να κανουμε, ειναι να τα παραδίδουμε και να παίρνουμε τα δωρακια. Που ειναι και πολυ καλα. Οι φασολιές δε μου λένε πολλά, αλλα τα διακοσμητικά είναι πολύ καλά, και πολλά! Ότι πάρεις καθαρό κέρδος! Μόνο με μετάλλια και λίγα απλά ζώα για τα ψιλά, έχω σχεδόν τελειώσει και το 13.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/2/18
    Αρέσει σε billgab, Megas_kokoriko, mmixail και 13 σε άλλους.
  19. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τελείωσε το δρώμενο μετά από αρκετές εκτροφές,ενώ μου φαίνεται ότι ήταν από τα πιο απαιτητικά δρώμενα.

    [​IMG]

    Να έχετε όλοι ένα υπέροχο Σαββατιάτικο πρωινό.
     
    Αρέσει σε billgab, monolith2, mmixail και 15 σε άλλους.
  20. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!! "Το ραντεβού της Σόνιας και του Μάρεϊ" μόλις τώρα έλαβε τέλος και σε μένα!!:D Γνώρισα τα δύο λαγουδάκια με τους φίλους τους (αγριόπαπιες με το νέο τους σπίτι, πρόβατο με βάτραχο, αστακός μουσικός και πρόβατο με καρχαρία) και πήρα τις δύο ομάδες σύννεφων μαγικής φασολιάς!!:) Πολύ απαιτητικό δρώμενο, αλλά νομίζω ότι άξιζε ο κόπος. Καλή συνέχεια και καλό σαββατοκύριακο σε όλους-ες!!;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/2/18
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, skareleni και 5 σε άλλους.
  21. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,τέλος τα λαγουδάκια κι από εμένα, οι σούπερ τροφές που εδωσα έπιασαν τόπο;). μάζευε κι ας είναι και ρόγες ,λέει ο σοφός λαός. έκανα και δυο τρεις συνδυασμούς με τα γεννητούρια και σε κάτι ξεχασμένες αποστολές εκτροφής και όλα κύλησαν μια χαρά. πάντως με λίγη υπομονή βγαίνει άνετα το δρώμενο,λίγο οι σούπερ τροφές,λίγο τα εργαστήρια σε όλες τις φάρμες και τέλος το εβεντ ξεκούραστα και χαλαρά, μάλιστα για μένα, ήταν πολύ κάλο εβεντ!!!. να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε gtrullis, takis.00, FARMER.GP και 11 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.