Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Επιστροφή στο Ναό"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 14/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δύο δρώμενα ταυτοχρόνως... ασχέτως με το αν επηρεάζουν το ένα το άλλο... το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον... πολύ μου αρέσει.

    Πολύ ενδιαφέρον παρουσιάζουν και τα δώρα τα οποία για να αποκτηθούν όμως έχουν και το τίμημά τους το οποίο πρέπει να ομολογήσω ότι είναι αρκετά βαρύ, αν σκεφτεί κανείς τα συνεχόμενα δρώμενα που ζητάει να βάλουμε βαριά το χέρι μας στην αποθήκη. Οι 2 μπανάνες πιστεύω ότι είναι πολύ αδικημένες σε σχέση με τα 53 αστεράκια όμως και τα αστεράκια πολύ καλά είναι.

    Τέλος κατά την γνώμη μου μία πολύ τρελή φασολιά με μία ακόμη πιο τρελή και πρωτοποριακή ανταμοιβή....

    Καλή δύναμη και συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, vagelis1968, eeelenaki και 11 σε άλλους.
  2. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Ψεκάζεις, σκουπίζεις, τελειώνεις:
    [​IMG]
    Δεν είναι να παίζεις με αυτά, έφυγε γρήγορα και άκοπα ένα πλουσιοπάροχο δρώμενο κατά τ'άλλα, από το κεφάλι μας.

    Συνεχίζουμε...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/9/16
    Αρέσει σε *Chelsea*, psipsi1978, takis.00 και 19 σε άλλους.
  3. IRENE26

    IRENE26 Επιφανής του φόρουμ

    Μόλις τελείωσα και εγώ!!!Εύκολο και γρήγορο,καλή συνέχεια στους υπόλοιπους!!!
     
    Αρέσει σε toylaaaaa, kolokythopitas, vagelis1968 και 13 σε άλλους.
  4. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερα παιδιαα:D..Απο τα πιο ευκολα και γρηγορα δρωμενα για μενα προσωπικα οπου το τελειωσα στο πιτς φιτιλι xD...Οσον αφορα τα αντικειμενα που ζηταει ειναι λιγα ενω δινει τοσα πολλα:music:!Θα μπορουσε να χαρακτηριστει σαν ενα δρωμενο χαρισμα για ολους..Εφοσον βεβαια υπαχουν αποθεματα...;)Αντε παιδιαα και απο τα δικα σας!:D
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, takis.00, toylaaaaa και 16 σε άλλους.
  5. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Μπορεί να αδειάζουν οι αποθήκες μας, αλλά και να είναι μέσα και να κάθονται ποιος ο λόγος; Τέλος και αυτό, πάμε για άλλα
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε takis.00, graganta, jimixatz και 20 σε άλλους.
  6. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Τα καλά να λέγονται και να τονίζονται, ώστε να επαναλαμβάνονται.
    Με πολύ καλά δώρα και πολύ καλή φασολιά
    Εύγε στην εταιρεία
    :D
     
    Αρέσει σε beba6969, -lousi-leon2001, sofia και 17 σε άλλους.
  7. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Μπράβο στην εταιρεία,για το άνετο δρώμενο και τα υπέροχα δώρα που είχε μαζί του
     
    Αρέσει σε sofia, jimixatz, toylaaaaa και 11 σε άλλους.
  8. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimixatz, toylaaaaa, kolokythopitas και 11 σε άλλους.
  9. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    καλο μεσημερι, ομορφα δωρα, ανετο event, παρακαλουμε να εχουμε και αλλα παρομοια.. μπραβο στην εταιρεια!!:)
     
    Αρέσει σε jimixatz, toylaaaaa, ath και 13 σε άλλους.
  10. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    παρα πολυ καλο!!!
     
    Αρέσει σε takis.00, jimixatz, mama1234 και 9 σε άλλους.
  11. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    πολύ όμορφο και κερδοφορο δρωμενο. το μόνο πρόβλημα ότι μου έμειναν 10 από κάθε φυτό. ξαναρχιζω από το 0. :D
     
    Αρέσει σε misirli, takis.00, jimixatz και 16 σε άλλους.
  12. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Άλλη μία πολλή καλή σειρά από σύννεφα προστέθηκε στη συλλογή μου και χωρίς ιδιαίτερο κόπο . Μόλις δυο λεπτά μου χρειάστηκαν για να την αποκτήσω . Μπράβο στην εταιρεία!!!!! Θα πρότεινα , να υπάρχουν τακτικά τέτοια δρώμενα για να χαιρόμαστε όλοι,. υψηλά και χαμηλά επίπεδα.
     
    Αρέσει σε graganta, jimixatz, mama1234 και 12 σε άλλους.
  13. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    εγω μολις πηρα την φασολια και θα προσπαθησω να παρω τα δωρακια που δινει το εβεντ απο το παρε-δωσε!!! Επισης περιμενω τα 9 μυστηριωδες δενδρυλια και τους 2 μυστηριωδεις σταβλους , μολις βγουν θα σας πω! οποιος μπορεσει να με βοηθησει με τα αντικειμενα παρακαλω αν δεν του χρειαζονται!
     
    Αρέσει σε jimixatz, ath, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  14. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    τα ίδια κι εγώ skareleni. Μου έμειναν 10 από κάθε φυτό. Αλλά κάτι θα αγοράσω, κάτι θα φυτέψω και θα θερίσω...Ελπίζω να τα καταφέρω μέχρι το τέλος.
     
    Αρέσει σε takis.00, jimixatz, toylaaaaa και 7 σε άλλους.
  15. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Το πιο γρήγορο δρώμενο για μένα που το τέλειωσα, άδειασαν βέβαια οι αποθήκες μου, αλλά χαλάλι... Καλή επιτυχία σε όσους το προσπαθείτε;)
     
    Αρέσει σε takis.00, jimixatz, psipsi1978 και 9 σε άλλους.
  16. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα, όντως ήταν πολύ εύκολο το τελείωσα γρήγορα και μου έδωσε πολλούς πόντους νησιού , καλή συνέχεια σε
    όσους δεν το έχουν τελειώσει.:D:inlove:
     
    Αρέσει σε takis.00, graganta, jimixatz και 10 σε άλλους.
  17. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Φαντάζομαι ότι αναφέρεστε στο άλλο δρώμενο... ;)

    Όμως το συγκεκριμένο δρώμενο "εύκολο" για όσους έχουν γεμάτες αποθήκες με πάρα πολύ καλά δώρα. Ίσως ήρθε για την Ελλάδα την κατάλληλη στιγμή μιας και δεν υπάρχει χρόνος τώρα που ανοίξανε και πάλι τα σχολεία... o_O

    Θα ξανατονίσω το γεγονός ότι παρά το ότι τα φυτά και οι καρποί των δέντρων ήταν από το νησί, οι χρυσές μπανάνες ήταν μόλις δύο σε αντίθεση με τα αστεράκια... αλλά και αυτά είναι χρειαζούμενα.

    Καλή συνέχεια σε όσους δεν το έχουν τελειώσει ακόμη...
     
    Αρέσει σε jimixatz, toylaaaaa, ath και 7 σε άλλους.
  18. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    2000000 εριξα στην λαικη αδεισε η αποθηκη απο φυτα και τελος !!!!!!!!!!!!!!!!!
    και τον αλλον μηνα ενα με την βασικη φαρμα επειγοντος!!!!!
     
    Αρέσει σε nikoleta_aridaia, jimixatz, toylaaaaa και 7 σε άλλους.
  19. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    [​IMG] τρελενομαι για τα ιβεντ που τελειωνουν σε χρονο μηδεν!! χαχαχα μια που μπηκα απο την μια πυλη και μια που βγηκα απο την τελευταια !!!xD ....με παντα,τζιντζερ και λιντσι το εβγαλα ολο !!
    καλη συνεχεια παιδια :music:
     
    Αρέσει σε Gulit1, -lousi-leon2001, jimixatz και 11 σε άλλους.
  20. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    8)Είναι απο τα πιο εύκολα δρώμενα .Και με αρκετά καλές ανταμοιβές:D.Είχα βέβαια,ζώα,φυτά και καρπούς αρκετά!:music:
    ΜΡΑΒΟ .Καλή συνέχεια σε όλους !;)
     
    Αρέσει σε Gulit1, jimixatz, toylaaaaa και 7 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.