Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Επίδειξη μόδας στη φάρμα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 19/8/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλό μεσημέρι στην αγροτοπαρέα, μπράβο φίλη μου καλή:inlove:, για το τελείωμα του δρώμενου, κι εγώ κοντεύω, πάντως τα ζωάκια έχουν πολλή πλάκα με τις αλλαγές των ρούχων τους. Με τσάτνι και σούπερ λίπασμα και λίγο ζωζώ στην αρχή, τώρα είμαι σε καλό δρόμο προς το τέλος, με την ησυχία μου εννοείται και χωρίς άγχος. Καλή επιτυχία και στους υπόλοιπους που το παλεύουν, μην αγχώνεστε όλοι στο τέλος κερδισμένοι θα βγούμε, καλή συνέχεια εύχομαι;)

    Κάτι που ξέχασα και ντροπή μου, ένα τεράστιο ευχαριστώ σε γείτονες και φίλους για την βοήθειά τους με τα αναδυόμενα
     
    Αρέσει σε sofiapao76, skias10, jimthrilosgate7 και 8 σε άλλους.
  2. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    αγαπητη soyla καλησπερα συγχαρητηρια και το λεω διχως ζηλεια και κακια και συγνωμη εαν καταλαβες αυτο πιο πανω. Ναι ειμαι μια απο τις παλιες παικτριες στο παιχνιδι και απο τις πιο συντιριτικες θα ελεγα λογω των χρηματων που διαθετουν σε αυτο γιατι εγω προσωπικα δεν εβαλα ποτε πραγματικο χρημα στο παιχνιδι. Γιατι δεν το βρισκω και απαραιτητο παντα προσωπικα μυλαω αυτα. Και θα δανειστω εαν μου το επιτρεπεται τη φραση απο τις αγαπητες συντονηστριες <<το θεμα απαντηθηκε και κλεινει>> καλη συνεχεια στο παιχνιδι
     
  3. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπέρα σε όλους :) ,
    για μένα είναι το πιο ευχάριστο και ξεκούραστο δρώμενο που έχω παίξει ποτέ, πέραν των δρώμενων στις ειδικές εκτάσεις xD Μέχρι στιγμής έχω μαζέψει 11.872 φυτά και 1.237 αναδυόμενα. Τα αναδυόμενα έρχονται τέλεια, με εκλπηκτικό ρυθμό :D

    Βέβαια δεν είχα την χάρα να δω ακόμη τα ζωάκια να αλλάζουν ρούχα, καθώς προτιμώ σε δρώμενα που δεν μας κυνηγάει κάτι, να μαζεύω τις πόσοτητες και μετά να παραδίδω.

    Να περνάτε όλοι όμορφα!! Καλή συνέχεια :music:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, maria_palou, Nantia123 και 10 σε άλλους.
  4. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    θα συμφωνησω απολυτα οτι πρεπει να κραταμε αποθεματα οπως μπονους σοδειας,σ.λιπασματα για δρωμενα με εξαιρετικα δωρα τυπου φιορινοδεντρο. Δρωμενα σαν και αυτο βγαινουν χαλαρα δεν χρειαζονται ιδαιτερες προσπαθειες.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, GEPPO1, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  5. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Εγω εχω να πω οτι περιμενα αυτο το δρωμενο με αγωνια για τον νεο μηχανισμο ετσι ελεγε τουλαχιστον στο ημερολογιο σκεφτηκα κι εγω οτι θα δω κατι συναρπαστικο μετα απο 10 χρονια παιχνιδιου και αμετρητα ιβεντ πανωμοιοτυπα τι να δω μια απο τα ιδια τι ηταν δλδ το καινουριο στον μηχανισμο?
     
  6. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους! Διαβασα μετα λυπης μου μπορω να πω τα προηγουμενα σχολια..γιατι να τσακωνομαστε κ να μπαινουμε στη διαδικασια να δινουμε χαρακτηρισμους σε αλλους συμπαικτες μας?Δεν ειναι κριμα?Ειμαστε ολοι λατρεις ενος εικονικου μεν αλλα ωραιου δε διαδραστικου παιχνιδιου,σαν μια μεγαλη οικογενεια,τοτε προς τι τα πικροχολα σχολια? Εγω εχω να πω συγχαρητηρια στην συμπαικτρια μας soyla74 που ολοκληρωσε το δρωμενο τοσο γρηγορα κ φυσικα καλα εκανε κ μοιραστηκε τη χαρα της μαζι μας εγω την καταλαβαινω απολυτα.Ειμαι μικρο επιπεδο κ δυσκολευομαι λιγακι με καποια δρωμενα κ νευριαζω κ μερικες φορες ζηλευω αλλους που τα τελειωνουν τοσο ευκολα αλλα μετα λεω τι βλακειες σκεφτεσαι Εφη?Πρεπει απλα να παρεις παραδειγμα κ να προσπαθησεις περισσοτερο οχι να κατηγορησεις..Αυτο ειναι το ευκολο της υποθεσης..Να μην φτασουμε ομως κ στο σημειο της αλεπους με τα σταφυλια! Κ προς Θεου ανθρωποι ειμαστε οχι ρομποτ να μην εχουμε αισθηματα,αλλα να ξερουμε κ τα ορια μας.Μπορει να ειναι ενα φορουμ αλλα τα λογια εστω κ σ αυτη τη μορφη δεν παυουν να γινονται πετρες κ να πληγωνουν τον αλλον ειτε ηθελημενα ειτε οχι οταν εκφραζονται με τετοιο απαραδεκτο τροπο..Οποτε καλο ειναι να σκεφτομαστε διπλα προτου κατηγορησουμε καποιον,ας ερθουμε στην θεση του πως θα νιωθαμε μετα απο τετοια ασχημη κ αρνητικη κριτικη?Το μπουλινγκ εχει πολλες μορφες ας μην του δινουμε χωρο για να αναπτυσσεται.Ας διασκεδασουμε γιατι το παιχνιδι αυτο το σκοπο εχει.Αυτα ειχα να πω κ καλη επιτυχια σε ολους μας! Επισης συγχαρητηρια κ σε ολους/ολες τους/τις συμπαικτες/κτριες που ολοκληρωσαν το δρωμενο ηδη.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/8/20
    Αρέσει σε nota.dim1802, jiorgos, mc-123 και 12 σε άλλους.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλημερα και καλη Κυριακη σε ολους σας , φιλοι μου !!!
    Μολις εχθες το βραδυ που μπηκα στο φορουμ διαβασα τον καταιγισμο των αναρτησεων σας , αλλα δεν προλαβα να διαβασω
    τις αντιπαραθέσεις αυτων και δεν εχω θεση και αποψη για το θεμα ..
    Θα συγχαρω όμως την συμπαικτρια soyla74 και φυσικα ολους τους υπολοιπους φιλους ,για την ολοκληρωση του δρωμενου ,
    σε τοσο γρηγορο χρονο..Πολλα μπραβο !!!
    Σε αυτό όμως που θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες είναι , ότι δεν είναι καλο να υπαρχουν ασχημες συμπεριφορές ,
    επικριτικα και χωρις σεβασμο σχολια αναμεσα μας και ηθελημένες η μη, προσβλητικες αναρτησεις..
    Καλη συνεχεια στο δρωμενο και καλα τελειώματα σε ολους μας..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, fouli1988, mc-123 και 9 σε άλλους.
  8. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπέρα :)
    Τελείωσα τα βασικά βήματα για την φασολιά, και τώρα μένουν τα τελευταία σε κάθε ζωάκι. Έδωσα ότι είχα και δεν είχα, που μάζευα αυτές τις μέρες.

    [​IMG]
    έχετε δίκιο..τα ζώα είναι τέλεια καθώς αλλάζουν τα ρουχαλάκια τους xD μέχρι αύριο θα το έχω τελειώσει!
    καλό βράδυ σε όλους!!

    τελείωσεεεε..

    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/8/20
    Αρέσει σε beggalika_matia, -sia1971-, maria_palou και 11 σε άλλους.
  9. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Λαγός,Γατούλα,Πρόβατο,
    και μία Αγελάδα,
    Μοντέλα γίναν όλα τους,
    νύχτα με φεγγαράδα.

    Πόντους εδίνανε πολλούς,
    σε κάθε μιά στροφή τους,
    και Μάρκες,και Μυστήρια,
    σε κάθε αλλαγή τους.

    Ρούχα αλλάξαν αρκετά,
    κι αυξήθηκαν τα δώρα,
    μετά από 28 φορές,
    η Φασολιά ήρθε τώρα.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε troullys, SISTRULLI, haos61 και 18 σε άλλους.
  10. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Μπραβο Δουκα του ΦΟΡΟΥΜ gtrullis αυτα μας φτιαχνουν τη διαθεση και τα θελουμε αλλοι με λιγη τυχη τελειωνουν πιο γρηγορα και μπραβοτους και αλλοι λιγη υπομονη πρεπει να εχουμεκαι ολα γινοντε αλλωστε το δρωνενο ειναι βατο για ολους.
     
    Αρέσει σε jimixatz, gtrullis, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  11. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα στην ομορφη παρεα μας!!!
    Μολις τελειωσα κι εγω, εκμεταλλευτηκα το +1 (του σγουρομαλη) της 1ης μερας του δρωμενου και ενα +1 για φυτα που επιτελους μου ετυχε στο ροδανι μετα απο κανενα 6μηνο ακαταδεξιας του. Εχω ηδη περισσευμα 540 τρυπες με καψουλι, οποτε οσοι φιλοι και γειτονες μη μου στελνετε αλλα, σας ευχαριστω στην εως τωρα βοηθεια, στειλτε σε αλλους που τα χρειαζονται ή μπορουμε να στελνουμε σε μικρου επιπεδου φιλους το νεο διακοσμητικο.
    Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε οσους συνεχιζουν την προσπαθεια, υπαρχουν ακομη πολλες ωρες !:inlove:
     
    Αρέσει σε skias10, Marinaloren, jimixatz και 6 σε άλλους.
  12. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα. Εγώ δεν εκμεταλλεύτηκα τίποτα κ κανένα αφού..δεν είχα χαχαχα. Αλλά, κούτσα κούτσα θα το τελειώσω το..σκασμένο. Θέλω όμως τα '' φώτα '' σας βρε παιδιά. Το εργαλειόδεντρο πως τοποθετείται αφού δεν υπάρχει το απλό?? Έχω χάσει επεισόδια??:oops:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, jimixatz, Dr.Kelly και 2 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    To απλο εργαλειοδεντρο θα δωθει σε καποιο επομενο δρωμενο..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
  14. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Kaπου πιο παλια εχει δωθει γιατι εγω το εχω αλλα δεν μπορω να θυμηθω που.
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, maria_palou και -sia1971-.
  15. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    'Αν όντως έχει δοθεί στο παρελθόν, εγω δεν το κατέχω οπότε είναι δώρον άδωρον . Το έχει κάποιος άλλος?? Μη φοβάστε καλέ, δεν θα σας το πάρω...:D(Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον)
     
  16. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Το εχω εγω απλα στολιζει κι αυτο την μπαρα μου:cry:
     
  17. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπέρα στην όμορφη αγροτοπαρέα:inlove:
    Τέλος και για εμένα το δρώμενο...Έχω να πώ πως τα δώρα ήταν πολύ καλά και οι φασολιές συμπαθητικές.
    Ο νέος μηχανισμός:inlove: που προφανώς αφορούσε τα εφέ έδωσε μια ευχάριστη νότα στην ολοκλήρωση του δρωμένου,το οποίο θεωρείται βατό κατά την ταπεινή μου άποψη για έναν μέσο αγρότη;)
    Καλή επιτυχία σε όσους το παλεύουν και ένα μεγάλο ευχαριστώ στα γειτονάκια,τους αφανείς ήρωες των δρωμένων:inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε jiorgos, -sia1971-, assamar και 6 σε άλλους.
  18. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    [​IMG]s
     
    Αρέσει σε jiorgos, -sia1971-, Marinaloren και 6 σε άλλους.
  19. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Το έχω και γω, στο ξέφωτο μαζί με τα πάντα-τοποθετημένα-δέντρα. Όταν είχε δωθεί πολλοί αντέδρασαν επειδή δίνει μόνο 2 εργαλεία. Τώρα με το xxl δίνει 6 στον ίδιο χρόνο και σίγουρα είναι πολύ καλή βελτίωση.

    Σχετικά με το δρώμενο τώρα, το βρήκα αρκετά διασκεδαστικό. Άργησα να κάνω τις παραδόσεις και απλά μάζευα φυτά. Το πήγα χαλαρά γιατί άλλο ένα ΠΣΚ ήμουν σε διακοπούλες. :p Οπότε στο επόμενο μάζεμα θα έχει ολοκληρωθεί και στη δική μου φάρμα η επίδειξη μόδας!! :D

    Καλό σας βράδυ!! :music:
     
    Αρέσει σε jiorgos, -sia1971-, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  20. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Κοιταξε στα''γενικα προβληματα'', αναρτηση με τιτλο ''επερχομενο δρωμενο'' ..Εκει αναφερει ότι θα δωθει σε επομενο δρωμενο..
    Οποτε μην αγχωνεσαι.. Ολοι οσοι δεν το εχουν το απλο εργαλειοδεντρο ,θα το αποκτησουν..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε jiorgos, -sia1971-, Marinaloren και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.