Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Εξωγήινοι Άσσοι "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*Hermes*-, 6/3/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και η δεξιά στήλη με 203 παιχνίδια, συνεχίζω για να μαζέψω και άλλα αστερονομίσματα.
     
  2. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα σε όλους!
    Τέλος και εγώ με το δρώμενο. Αργά και σταθερά κατάφερα να τελειώσω τη δεξιά στήλη ακριβώς στους 25,000 πόντους xD
    Πήρα όσα πιο πολλά μπορούσα από το κατάστημα, μα φυσικά τα διακοσμητικά και τα μυστηριώδη δενδρύλλια κι στάβλους.
    Πολύ ωραίο και ευχάριστο δρώμενο. Ευχαριστούμε FARMERAMA!

    [​IMG]
    Καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν!:inlove:
     
    Αρέσει σε pigara, αμφιθεα, Lina123 και 6 σε άλλους.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα
    [​IMG]

    Κατάφερα κι εγώ να ολοκληρώσω το δρώμενο.
    Καλά τελειώματα , σε όσους το προσπαθούν ακόμη.
     
  4. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    [​IMG]
    αυτο ηταν κ για μενα..η γκαντεμια για 10 ποντους :sleepy:..ξερω εχω λιγο χρονο αλλα ειπα να το αφησω να μου το χρωσταει για την επομενη φοραxD
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, panos601 και Lina123.
  5. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Και εγώ στα 196 τελείωσα την δεξιά στήλη...
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, Lina123 και thena.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Εγω εφθασα ως τα 156 παιχνιδια με 14.260 ποντους, δηλ μεσο ορο 91,4 -απογοητευση-τυχη μηδεν :oops:, δεν ηρθε ποτε ενα φλας αντιθετα βαρεθηκα με τα ζευγαρια
    οποτε με τα τυχερα παιχνιδια επειδη δεν ειχα ποτε μου τυχη δεν τα αγαπω καθολου.Αλλα μαζεψα τοσα αστερονομισματα οσα για να αγορασω οτι χρειαζομουν.
    Καλο βραδυ σε ολους!:inlove:
     
  7. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα !!!
    Εγώ πάλι έφτασα μία ανάσα πριν το τέλος και έχασα το πίκολο επειδή ξέχασα να μαζέψω τα τελευταία φυτά πριν τις 11:p
    Πάντως πήγε καλά δεν έχω παράπονο...
    Όσο για τα ζάρια είχα μόνο 19 από δέντρα πολύωρα τα οποία δεν ξανάβαλα γτ δεν άξιζε τον κόπο, αυτό βέβαια σημαίνει ότι μάζεψα πάρα μα πάρα πολλά φυτά....
    [​IMG]
    Συνολικά λοιπόν έπαιξα 198 παιχνίδια και σίγουρα ήθελα άλλα 3 ή 4 παιχνίδια για να φτάσω στο τέλος...
    Δεν πειράζει όμως....Τέλος καλό, όλα καλά.
    Καλό σας βράδυ!!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, Nantia123, SYLVART και 2 σε άλλους.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το θέμα κλείνει.
    Καλή συνέχεια.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.