Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Εξωγήινοι Άσσοι "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 8/3/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα
    [​IMG]
    Τελείωσα και εγώ με το δρώμενο. Την φασολιά την πήρα νωρίς και από εκεί και πέρα , το πήγα χαλαρά.
    Τα ζάρια δεν με ευνόησαν ,οπότε και οι πόντοι μου δεν είναι όσοι θα περίμενα. Παρολαυτά απο το κατάστημα
    πήρα αρκετά χρήσιμα πραγματάκια.
    Καλή συνέχεια σε όλους!
    Καλό βράδυ.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, αμφιθεα, soyla74 και 6 σε άλλους.
  2. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Απολογισμός του παιχνιδιού...
    [​IMG]
    Παίχτηκαν 178 παιχνίδια εκ των οποίων τα 167 με τυχερό ζάρι και τα 11 κανονικά. Είχα μαζέψει κάποια φυτά στην αρχή, αλλά μετά χρειάστηκαν και άλλα οπότε φύτευα ολη μέρα και το βράδυ δέντρα για το ζάρι...
    Στο φλας δεν έτυχα ποτέ το 1 και το 3, όλα τα άλλα τα έπιασα αν και άσχετη κάτι έγινε (ευτυχώς που δείχνει τους συνδυασμούς αλλιώς τίποτα δεν θα έκανα)
    Στο τέλος δεν έφτασα, η αλήθεια είναι ότι βαρέθηκα και με κούρασε και τα δώρα δεν ήτανε και τίποτα το ιδιαίτερο....
    Στο επόμενο με το καλό!!!
    Καλό βράδυ!!!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, αμφιθεα, maria_palou και 8 σε άλλους.
  3. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα έπαιξα και εγώ 110 παιχνίδια και στην δεξιά στήλη έφτασα μέχρι το 64. Τα ζάρια ήταν ευνοικά με μένα μόνο ένα φλας εξάρι δεν πέτυχα όλα τα άλλα μου ήρθαν. Πήρα και αρκετά δωράκια από το κατάστημα.
     
    Αρέσει στους Marinaloren, Lina123 και αμφιθεα.
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει λήξει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.