Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Εξωγήινοι Άσσοι "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 8/3/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    κ. Παναγιώτη ,οι ΣΕ και η κ. Thumbelina, μια χαρά τα αναφέρουν. Εσύ γιατί τα επαναλαμβάνεις;;
    Να σαι καλά σ'ευχαριστούμε.
     
  2. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    τι φυτεψες και εβγαλες τοσους αναδευτηρες? εγω με 20ωρα δεντρα μονο 42
     
  3. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Σου πρότεινα τρόπους γιατί εσύ φανηκες να μη ξέρεις πως να κινηθείς στο δρώμενο. Αν είναι "κουραστική" η βοήθεια, καλώς. Δεν θα ξανά γράψω. Αλλά νομίζω έχω βοηθήσει άπειρες φορές με τα λεγόμενά μου.
    Καλή συνέχεια.

    Φύτεψα αμαρανθο κι ενεργοποίησα φασολιες, διακοσμητικά. Μάζεψα κι το εκτροφείο που είχα γεμίσει με τις χαρωπες εκπτώσεις, οπότε καταλαβαίνεις.
     
    Αρέσει στον/ην kat77.
  4. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα, πιστεύω οτι θα καταφέρω εύκολα να φτάσω στην φασολιά, αλλά επειδή θέλω να προσπαθήσω να πάρω το πίκολο στην δεξιά μπάρα θα βάζω δέντρα μόνο την νύχτα χωρίς αναβαθμίσεις με τούρμπο λίπασμα της Ζωζώς.
     
    Αρέσει στους vagelis1968, soyla74 και maria_palou.
  5. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    132 εκτροφές, έδωσαν 15 τυχερά διαστημικά ζάρια και σχεδόν 100 διαστημικά ζάρια. Μια μέρα θα μπουν οπωσδήπτε, δέντρα με τούρμπο λίπασμα, όπως λέει η Sylvart. Ωραίο δρώμενο, με πολύ καλή φασολιά!!
     
    Αρέσει στους vagelis1968, soyla74 και αμφιθεα.
  6. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Φυσικά και καταλαβαίνουμε, ίσως να καταλαβαίνουμε και πολλά περισσότερα απ΄ όσα ίσως πιστεύεις ;)
     
    Αρέσει στους maria_palou και αμφιθεα.
  7. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους!!Μόλις πήρα την φασολια που ήταν ο κύριος σκοπός μου,προσωπικα χρησιμοποιησα εκτροφες για ζαρια με βοηθησαν πολυ Ομως διαθέτω αρκετη σουπερ τροφη και δεν με ενοιαζε να χαλάσω,για την συνεχεια οτι δωρο πάρω περισσότερο θα ειναι καλό...Καλη επιτυχια και συνεχεια σε όλους ευχομαι:inlove::D!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, nota.dim1802, GEPPO1 και 13 σε άλλους.
  8. maruli1357

    maruli1357 Προχωρημένος

    καλημέρα
    παρακαλώ υπάρχει κάποιο βιοτεχνικό αγαθό που να μειώνει τον χρόνο ανάπτυξης των δέντρων
    εκτός από ζωζώ ;
     
  9. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει κάποιο βιοτεχνικό για τα δεντρα της φάρμας. Το μόνο που θυμάμαι είναι η ρούνα στο δέντρο της σοφίας.


    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Αρέσει σε -ΡΙΚΑ1985-, Lina123, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  10. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    Καλη Κυριακή σε όλους. Η φασολίτσα προστέθηκε στην συλλογή μου! Επόμενος στόχος το πικολάκι, εάν και εφόσον με βοηθήσει η τύχη..
    Όπως η προλαλήσασα soyla74 ,έτσι και εγώ εξασφάλισα τυχερά ζάρια με εκτροφές...
    Καλή συνέχεια σε όλους όσοι προσπαθούν...
     
    Αρέσει σε Lina123, GEPPO1, soyla74 και 3 σε άλλους.
  11. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους, δεν ξέρω αν έχετε δει ότι στο ημερολόγιο αναφέρεται ότι στις 16 Μαρτίου θα μπει δρώμενο εκτροφής, γι' αυτό θεωρώ ότι τα δέντρα είναι καλύτερη λύση για τυχερά ζάρια, εκτός και αν έχετε μεγάλο απόθεμα από σούπερ τροφές.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -ΡΙΚΑ1985-, Lina123 και 7 σε άλλους.
  12. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    20ωρα δεντράκια με τούρμπο λίπασμα , έδωσαν στις 12 ώρες , 43 διαστημικά τυχερά ζάρια. Καλημέρα!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -ΡΙΚΑ1985-, Lina123 και 7 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

    [​IMG]
    Η φασολίτσα ειναι στην θέση της και συνεχίζουμε.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Marinaloren, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  14. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!
    Η φασολιά μπήκε στην θέση της...
    Φυτεύτηκαν πρώτα τα φυτά και έπειτα τα δέντρα για τα χρυσά ζάρια, οπότε χρειάστηκαν τα μισά φυτά....
    Θα συνεχίσω και όπου φτάσω στην δεξιά στήλη (λίγο δύσκολο, έως πολύ εδώ που τα λέμε)
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους!!!!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, vagelis1968, maria_palou και 8 σε άλλους.
  15. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα έτοιμη και από μένα η φασολιά. Συνεχίζουμε για την δεξιά στήλη.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, vagelis1968, maria_palou και 4 σε άλλους.
  16. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Η φασολια ειναι προσιτη για ολους, νομιζω ,οσο για το σεντουκι θελει κοπο λιγακι,αλλά γενικοτερα τα δωρακια ειναι λιγο φτωχουλικα.Τελος παντων θα το τερματισω το δρωμενο χωρις να ξοδεψω μπονους δικα μου και καθολου σουπερ λιπασμα εκτος απο ενα 100% που μου ετυχε( πώς τοπαθε!!) στο ροδανι.
     
    Αρέσει σε Hecuba, soyla74, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  17. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα, τέλος το δρώμενο για μένα, έπαιξα 210 παιχνίδια, πέτυχα όλους τους συνδυασμούς εκτός από τα φλος όπου μου ήρθε μόνο το 3 και το 6. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε Lina123, nota.dim1802, misirli και 5 σε άλλους.
  18. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Τέλος και εγώ χωρίς πίκολο...Πάμε για άλλα!!
     
    Αρέσει στους Lina123, nota.dim1802 και maria_palou.
  19. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους, έπαιξα 145 παιχνίδια και έφτασα μέχρι το 76ο βραβείο. Το πίκολο δυστυχώς ήταν ένα σκουληκοκοπάνημα, στο φλας και εγώ έτυχα μόνο 2 συνδυασμούς. Σίγουρα τα ζάρια ήταν πειραγμένα δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.
     
    Αρέσει στους maria_palou, Lina123 και Dr.Kelly.
  20. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Τέλος και γω με το δρώμενο. Με 142 παιχνίδια, σχεδόν όλα με τυχερό ζάρι έφτασα μέχρι το 81, ευχαριστημένη είμαι αφού πήρα το πίκολο.
    Στο φλας είχα και γω την ίδια "τύχη", πιστεύω και γω ότι τα ζάρια ήταν rigged. :sleepy:

    Καλό βράδυ.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, jimthrilosgate7, maria_palou και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.