Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Ειδική παράδοση

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 7/3/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sara1059

    sara1059 Ανερχόμενος συντάκτης

    εγω μονο 18
    αν συνεχισει ετσι δεν θα το αποτελειωσω
     
    Αρέσει στους skareleni και jimixatz.
  2. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Αν δεν έχετε δέντρα αγοράστε καρυδιές που είναι φθηνές. Όσο περισσότερα μπορείτε. Εγώ δεν είχα διαβάσει εγκαίρως ότι αναδυόμενα δίνουν μόνο τα δέντρα, [ας είναι καλά η Γεωργία που το έγραψε], είχα φυτέψει κάποια μεγάλα φυτά και δεν ήθελα να τα ξηλώσω. Ούτε τα ζώα μου έβγαλα. Με τα μισά περίπου χωράφια γεμάτα δέντρα [λιγότερα, γιατί κάποια δέντρα δεν τα μάζεψα ακόμα], πήρα γύρω στα 150]. Το ιβέντ θα το ξεκινήσω [και θα το τελειώσω ταυτόχρονα], αύριο, γιατί δε θέλω να χαραμίσω τους οκτάωρους βοηθούς, μιας και σήμερα τα μάζεψα όλα σχεδόν.
     
    Αρέσει σε soyla74, skareleni, LILA413 και 7 σε άλλους.
  3. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους και σε ολες!!!:D
    προσωπικα το δρωμενο το εξελαβα σαν <<δωρακι>> απο την εταιρεια και την ευχαριστω πολυ γι'αυτο!και στα δικα σας!;)
    αντε στο επομενο να μας δωσουν και κυκνο!:p
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε soyla74, skareleni, takis.00 και 11 σε άλλους.
  4. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Γεια σας...και καλη επιτυχια σε ολους τους συμμετεχοντες :D!Το δρωμενο ειναι ευκολο και πιστευω αυριο θα το εχω τελειωσει..πρωτη φουρνια αναδυομενα 1108)το νησι και το τροπικο δωσαν απο 40 το καθενα:) φαρμα..ξεχαστικα και ειχα δεντρα μονο στο ξεφωτο :oops:Αυτα για τωρα..Καληνυχτα σας...:music:
     
    Αρέσει σε Gulit1, skareleni, takis.00 και 7 σε άλλους.
  5. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Αν και είπα οτι δε θα ασχοληθώ, τελικά ασχολήθηκα, το δρώμενο είναι εύκολο, αλλά την πάτησα με τα δέντρα, εννοώ δε φύτεψα απλά, και δυστυχώς τα αναδυόμενα βγήκαν με το σταγονόμετρο. Τώρα άλλαξα όλα τα δέντρα σε απλά, σε ολα τα μέρη της φάρμας και του νησιού, και περιμένω να δω πως θα κυλίσει. Απο εκτροφές δε μπορώ να πω οτι ξετρελάθηκα, εκτός απο τα μωρά, που αυτά χρειάζονται για το δρώμενο, κατα τα άλλα τίποτα το σημαντικο. Καλή μας επιτυχία και έχουμε μέρες, εδω θα μάστε να τα λέμε:)
     
    Αρέσει σε Gulit1, skareleni, LILA413 και 7 σε άλλους.
  6. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    θα συμφωνησω και εγω δωρο ηταν το ιβεντ αυτο :p
    ειχα βαλει δεντρα παντου αφηνοντας καμια 10καρια σταβλους το αποτελεσμα ηταν με ενα μαζεμα 284 κλαδια !!xD
    τωρα εχω ξηλωσει μια εκταση και εχω βαλει φυτα προς πωληση .....κατα τα αλλα ειναι ολα ετοιμα προς παραδοση μα αυριο για να εχω χρονο για χρηση των βοηθων στο επακρο ;)

    υγ: μην αφηνετε κανενα χχλ δεντρο !! εγω τα ειχα ξηλωσει ολα και ειχα παντου απλα ξεκινωντας πρωτα οσα εδιναν πολλους ποντους ...δηλ καρυδιες,μηλιες και αλλα τετοια πολυ μικρων ποντων δεν τα ειχα βαλει καν ...
     
    Αρέσει σε skareleni, gtrullis, LILA413 και 7 σε άλλους.
  7. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και με τα κλαδια!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε skareleni, gtrullis, takis.00 και 4 σε άλλους.
  8. Louisa

    Louisa Κόμης

    Τέλος τα κλαδιά και για εμένα. Πολύ ξεκούραστο και ευχάριστο δρώμενο. Μακάρι να 'χαμε πιο πολλά τέτοια... Αλλά :eek: ανησυχώ βρε παιδιά... δυο άνετα δρώμενα συνεχόμενα... 8) τι μας περιμένει στη γωνία άραγε;
     
    Αρέσει σε soyla74, Elvira3310, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  9. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/3/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, soyla74, FARMERLENA65 και 25 σε άλλους.
  10. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα,αναδυόμενα δεν έχω κι εγώ πολλά,δεν έχω απλά δέντρα κράτησα τις αναβαθμήσεις που είχαν αλλα δεν έχω προσέξει οτι πέζει κάποιο ρόλο αυτό.Αν κάποιος το έχει παρατηρήσει σίγουρα ας το πεί γιατί τα απλά δέντρα χρειάζονται περισσότερο χρόνο να βγούν.Ευχαριστω!!
     
  11. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Αγόρασε καρυδιές απλές και γέμισε την φάρμα σου. Με ένα μάζεμα θα βγάλεις όλα όσα χρειάζεσαι.Τα ΧΧL δεν δίνουν αναδυόμενα. Αν διαβάσεις το φόρουμ είναι γραμμένο εκατό φορές.
     
    Αρέσει σε soyla74, maria071966, Gulit1 και 3 σε άλλους.
  12. surveyor81

    surveyor81 Ανερχόμενος συντάκτης

    111 κλαδιά χθες και άλλα 111 σήμερα και τέλος....
    Ούτε παραγγελία να τα είχα κάνει.....
     
    Αρέσει σε graganta, Gulit1, Louisa και 3 σε άλλους.
  13. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Το πιο εύκολο δρώμενο , είχα γεμίσει όλους τους χώρους δέντρα και με ένα μάζεμα και κάτι τέλειωσε
    σήμερα το πρωί .
    [​IMG]
    Αυτό με προβληματίζει για τα επόμενα , τόση ευκολία, κάποιο λάκκο έχει η φάβα , που λέει και η παροιμία
    θα δούμε !!!!!!!!!!!!!!
    Καλή συνέχεια σε όλους
     
    Αρέσει σε soyla74, maria071966, GaTe987 και 10 σε άλλους.
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    xD Γιατι γελάω; διότι το δύσκολο μας ξινίζει και το εύκολο μας βρωμάει! μετα βρε παιδια τι να κάνει η εταιρεία; xD
     
    Αρέσει σε picantinio2012, powerranger91, anto.7 και 6 σε άλλους.
  15. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα!!
    Ωραιότατο δρώμενο, απλό, ξεκάθαρο... και κατάλληλο για όλους τους παίκτες πιστεύω.
    Το χάρηκα πολύ και ελπίζω να έχουμε κι άλλα τέτοια.
    Όσο για τα xxl δέντρα μια χαρά αναδυόμενα δίνουν. Σε 24 ώρες γίνονται δύο μαζέματα... Νομίζω χρειάστηκα συνολικά 3, έχοντας γεμάτους τους 3 χώρους (βασική, λιβάδι και δάσος).
     
    Αρέσει σε soyla74, Gulit1, toylaaaaa και 9 σε άλλους.
  16. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    καλο απογευμα και απο εμενα σε ολη την παρεα, τελειωσα και εγω αυτο το event, και μπορω να πω οτι το καταευχαριστηθηκα, πηγε χαλαρα χωρις αγχος, και βγηκε παρα πολυ ευκολα.. ευχομαι παντα τετοια, καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα ;)
     
    Αρέσει σε soyla74, gtrullis, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  17. Tiravei

    Tiravei Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τα γεννητούρια 8 Μαρτίου τα έχασα... λόγω δουλειάς! Λέτε να ξαναβάλουν ή άδικα περιμένω?
     
    Αρέσει στους jimixatz και skareleni.
  18. dimitra.s

    dimitra.s Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ξεκινούν αύριο στις 19:00 και τελειώνουν την Κυριακή στις 23:00
    Υπάρχει ανακοίνωση
     
    Αρέσει σε Gulit1, jimixatz, empotonaki και 2 σε άλλους.
  19. tsombis_trobis

    tsombis_trobis Ανερχόμενος συντάκτης

    το πιο εύκολο ιβέντ.Σε μια μέρα το τελείωσα
     
    Αρέσει στους gtrullis, skareleni και jimixatz.
  20. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα στην αγροτοπαρέα :) Τα κλαδιά όντως έρχονται δύσκολα, μπράβο σε όλους εσάς που το τελειώσατε, εγω βρίσκομαι στο τελευταίο βήμα [αυτό με την τούρτα] ελπίζω να το τελειώσω μέσα στο Σαββατοκύριακο. Όπως και να χει καλή μας επιτυχία και συνέχεια σε όσους απο μας το παλεύουν ακόμα:)
     
    Αρέσει σε powerranger91, Gulit1, yelander10 και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.