Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Διακοπές Πουλιών "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 15/8/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    επιτελους ενα δρωμενο που ζηταει νεους καρπους δεντρων. Τοσο καιρο παιρνουμε νεα δεντρα που δεν ζητουνται πουθενα, δηλ. ειναι αχρηστα , ελπιζω να συνεχιστει αυτο και στα ζωα για να εχουμε κινητρο να αποκταμε καινουργια ζωα και δεντρα . Επιτελους δικαιωση για τους αγροτες που βαζουν το χερι στην τσεπη :)
     
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους, δυστυχώς και εγώ δεν θα καταφέρω να ολοκληρώσω το δρώμενο- αποστολή. Αύριο θα πάρω το διακοσμητικό της 5ης εργασίας, και τέλος. Αφενός δεν έχω καρπούς ραμπουταν και αφετέρου δεν κατάφερα να μαζέψω τις απαιτούμενες ξυγκοπιτες, αν και εχω στους καταρράκτες δέντρα, στάβλους, εργοστάσιο, στο τροπικό δάσος μόνο δέντρα, και στο νησί κυρίως δέντρα με λίγα χωράφια.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, kostas.k1970 και 8 σε άλλους.
  3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Λευκα....ραμπουταν......;;;;;; Δεν τα αγορασατεεεεεεε;;;;;;;;; Να για να να μην το ξανακανετε. Αν δεν βαλετε το χερι στην τσεπη δρωμενο γιοκ...!!!!! Οχι θα κατσω να σκασω που λεει και το ασμα....... Αδιαφορω κυριοι της εταιριας για τις επιλογες σας. Νυχτωνει....ωρα για μπυριτσες. Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, kostas.k1970 και 9 σε άλλους.
  4. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και αυτο. μας βγηκε λιγο ακριβα απο την λαικη (μονο λαικη δεν το λες. πιο πολυ για μαυρη αγορα μοιαζει)
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, Dr.Kelly και 7 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Eιμαι στα 2 τελευταια βηματα του δρωμενου..Αν και ειχα βαλει από την αρχη μονο σταβλους και δεντρα στις εκτασεις του νησιου, δεν μου ηρθαν οι απαιτούμενες ποσοτητες ξυγκοπιτας..Χαλασα και αρκετα εκατομμύρια χορτοταλιρα για να αγορασω ραμπουταν και λευκες,
    μιας και δεν εχω τα δεντρα..Περιμενω ένα τελευταιο θερισμα ,αν και δεν πιστευω να το ολοκληρωσω το δρωμενο..Προτιμησα τις βολτουλες και τα μπανακια και εμεινα πολύ πισω..
    Καλη ημερα σε ολους σας..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 19/8/19
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  6. μαμαβικη

    μαμαβικη Προχωρημένος

    Τελος για μενα σε ενα δρωμενο που μονο το διακοσμητικο αξιζει.Οσοι δεν επαιξαν δεν εχασαν και τιποτα σπουδαιο.Μην κοιτατε που καποιοι ειμαστε κολημενοι με το παιχνιδι(διακοπες και παιζω farmerama) .o_O
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, -sia1971-, gtrullis και 9 σε άλλους.
  7. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Έτσι ακριβώς κι εγώ xD

    Μισή ώρα πριν τελειώσει η αποστολή βρίσκω τα απαιτούμενα αναδυόμενα. Τώρα θα μου πείτε, πως. Έβαλα λοιπόν περισσότερα δέντρα μιας και πιάνουν 1 τετραγωνάκι σε αντίθεση με τους στάβλους. Στη συνέχεια χρησιμοποίησα φιαλίδιο ανάπτυξης και τούρμπο λίπασμα, πολύ τούρμπο λίπασμα. Έκανα επίσης πιο συχνά μαζέματα.
    Κατά τα άλλα συμφωνώ με τους προηγούμενους που σχολίασαν, δηλαδή τίποτα ιδιαίτερο σαν αποστολή-δρώμενο.

    Καλό μεσημέρι σε όλους! :music:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, jimixatz, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    σχεδόν άπατο πήγε και αυτό το δρώμενο... πήρα μόνο το πρώτο διακοσμητικό.. έτσι για την ιστορία... πάντως όσο πιο πολύ δυσκολεύουν τα δρώμενα.. όσο πια αδιάφορα γίνονται τα δώρα.. τόσο πιό πολύ ξενερώνω... μακάρι να δούμε κάτι καλύτερο συντομα..
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/8/19
    Αρέσει σε αμφιθεα, SYLVART, jimixatz και 5 σε άλλους.
  9. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Από την αποστολή των πουλιών έφτασα μέχρι την αρχή της έκτης εργασίας!:) Δεν κατάφερα να το ολοκληρώσω λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων όπως είχα πει. Τέλος πάντων οι απαιτήσεις του πολύ μεγάλες και δύσκολες. Πόσο μάλλον που ζητούσε καρπούς δέντρων τους οποίους δεν τους είχαμε περισσότεροι-ες.:sleepy: Καλή συνέχεια και συγχαρητήρια σε όσους-ες το ολοκλήρωσαν!!;)
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, jimixatz, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  10. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Χαίρετε!!Το δρώμενο ήταν απαίσιο>:(...άλλα το ολοκλήρωσα. Προκείμενου μάλιστα να πάρω τα 2 διακοσμητικά άφησα 2 καμπάνιες που έδιναν εισιτήρια και μπόνους πε στην 5η εργασία... ;):p
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, sofiapao76, μαμαβικη και 4 σε άλλους.
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα σε ολους..Aπιαστο ονειρο ηταν για πολλους συναγροτες το δρωμενο..
    Μεσα σ αυτους κι εγω που δεν καταφερα να το ολοκληρωσω..
    Λιγος χρονος στην διαθεση μας και αρκετα προιοντα ,μεταξυ αυτων και καρπους δεντρων που δεν είχαμε..Οσοι σταθηκαν τυχεροι ,και βρηκαν ,αγορασαν από την λαικη,καρπους σε πολλη αυξημενη ομολογουμένως τιμη ,χωρις βεβαια να είναι σιγουρο ότι καταφεραν να το ολοκληρωσουν..Κριμα !!! Για ακομη μια φορα ένα δρωμενο πηγε χαμενο..

    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, jimixatz, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  12. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.