Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Διακοπές Πουλιών "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 15/8/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:
    " Διακοπές Πουλιών "
    [​IMG]
    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.
    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.
    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Διακοπές-πουλιών.27152/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Διακοπές-πουλιών.27151/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή
    διασκέδαση


    [​IMG]




    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Τα πτηνά της φάρμας έρχονται να κάνουν διακοπές και χρειάζονται τη βοήθεια μας!!:) Θα καταφέρουμε να ολοκληρώσουμε τις αποστολές που εμφανίζονται;:eek: Δεν ξέρω, αλλά λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων θα ασχοληθώ ελάχιστα με αυτό το δρώμενο. Μου θυμίζει ένα άλλο παρόμοιο το οποίο ξεχνώ τώρα το όνομα με τα ίδια αντικείμενα. Καλή τύχη σε όσους-ες το ολοκληρώσουν!!;)
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, kostas.k1970 και 6 σε άλλους.
  3. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Αλήθεια τώρα?? Λεύκα και ραμπουτάν? Μήπως είναι λίγο ΠΟΛΥ καινούρια δέντρα ακόμα αυτά? Πότε να προλάβουμε να τα βρούμε εμείς που δεν δώσαμε 200 - 400 φιορίνια ή δεν ήμασταν τόσο τυχεροί?
    Πάλι αναγκαζόμαστε να μην συμμετέχουμε βλέπω.
    Όσοι βρούνε στη λαϊκή και μπορούν να δώσουν τόσα χτ, ίσως τα καταφέρουν!
    Και πάλι απαράδεκτο! :mad:

    Καλό σας απόγευμα!
     
    Αρέσει σε alekarama, kalliopipali, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 19 σε άλλους.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    πέρα απο τα δένδρα που ούτε που τα ξέρω αλλά ίσως τα βρω στην λαϊκή.. ίσως και όχι... δώρο ένα κουπόνι της μιας ώρας??? ειλικρινά ας το κοιτάξουν αυτο οι συντελεστές... τα δώρα στα δρώμενα... ειναι όλο και πιο αδιάφορα...
     
    Αρέσει σε thena, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, panteleimon87 και 15 σε άλλους.
  5. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Ζητάει πολλά, δεν τα έχω, ούτε στη λαϊκή δεν μπορώ να πάρω κάποια από αυτά. Τα δώρα δεν είναι τόσο δελεαστικά οπότε δεν θα συμμετάσχω. Καλή επιτυχία σε όσους παίξουν.
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, kostas.k1970, skias10 και 9 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Θα συμφωνησω απολυτα ,με όλα οσα γραφουν οι φιλοι παραπανω..
    Πολλοι από μας δεν εχουμε αποκτησει ακομη τα καινουρια δεντρα, λευκα και ραμπουταν ..Εγω επειδή ζηταει λιγα, τα αγορασα από την λαικη, αλλα και παλι , ετσι δεν σωζεται η κατασταση..:oops:
    Χωρις φασολια και με δυο μονο ασήμαντα διακοσμητικα, πως θα εχουμε κινητρο ,για να το ξεκινήσουμε ;;;
    Ας μην μιλησω καλυτερα για τα δωρα..Ολο και πιο φτωχα γινονται, κατά την ταπεινη μου αποψη..
    Τι να πω;; Καλο κουραγιο σε ολους μας..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, thena, jimixatz και 11 σε άλλους.
  7. maria071966

    maria071966 Δούκας του φόρουμ

    σποροι λευκας ουτε δειγμα στη λαικη !:cry:
    πως θα βγει το δρωμενο ?-.-
    δεν πειραζει αλλο ενα δρωμενο εκτος !! δεν θα σκασω :music:
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, thena, jimixatz και 10 σε άλλους.
  8. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    Τα σχόλια εκφράζουν το σύνολο και ο πολυ μικρός αριθμός σχολίων την απαξίωση Για το παιχνιδι, τώρα η έλλειψη θετικών σχολίων τα λέει όλα...
     
    Αρέσει σε vagelis1968, xristos-ale3andros, fisherman65 και 13 σε άλλους.
  9. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα, παντα παιζω ολα τα δρωμενα επειδη μ'αρεσει, αυτο?????????? δεν θα μπορεσω, δεν υπαρχει ραμπουταν ουτε για δειγμα στη λαικη μου, μερες το ψαχνω μονο και μονο απο περιεργεια. κριμα, τι να πω? παμε γι αλλα. Καλο απογευμα.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, maria_palou, xristos-ale3andros και 11 σε άλλους.
  10. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολη την αγροτοπαρεα. Εχουμε ξεφυγει τελειως...τετοια εντυπωση εχω......οχι κυριοι σχεδιαστες των δρομενων, δεν θα σας κανω τη χαρη να συγχιστω εν μεσω διακοπων, απλα θα αγνοησω το δρωμενο σας, περιμενωντας τα επομενα. Ουδεν αλλο σχολιο.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, xristos-ale3andros, fisherman65 και 13 σε άλλους.
  11. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    θα συμφωνησω φυσικα με τα οσα ειπωθηκαν αλλα θα ηθελα να κανω και μιια ερωτηση τα διακοσμητικα απο που τα παιρνουμε γιατι δεν μπορω νατα βρω πουθενα
     
    Αρέσει σε vagelis1968, xristos-ale3andros, jimixatz και 2 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Kαλησπερα φιλη μου.. Τα διακοσμητικα είναι στη 5η και στην 7η διαμαντενια εργασια της αποστολης..
     
    Αρέσει σε vagelis1968, -sia1971-, xristos-ale3andros και 2 σε άλλους.
  13. panteleimon87

    panteleimon87 Ανερχόμενος συντάκτης

    500.000 ευρώ η λεύκα
     
    Αρέσει σε vagelis1968, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  14. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    216 επιπεδο φαρμας και δεν εχω το δεντρο ραμπουταν στη λαικη δεν υπαρχουν ουτε για δειγμα δηλαδη δεν ξερω αν υπαρχουν λογια να το εκφρασουν το ολο ζητημα! !περαστικα μας και καλα μπανια.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, kitsena, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  15. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Χαίρετε.. Βρήκα στη λαϊκή μου σπόρους λεύκας και ραμπουτάν σε ιδιαίτερα υψηλές τιμούλες... Αγόρασα τους 24 σπόρους από κάθε δέντρο, αν θυμάμαι καλά πρέπει να μου κόστισαν συνολικά γύρω στα 4-5 εκατομμύρια.
    Το άλλο πρόβλημα τώρα είναι εκείνα τα αναδυόμενα. Φυσικά έχω μόνο στάβλους και δέντρα σε όλες τις εκτάσεις, αλλά αυτά δεν έρχονται με ικανοποιητικούς ρυθμούς και έχω μείνει πίσω. Είναι κρίμα γιατί και ξοδεύτηκα και έχω πολλούς καρπούς από τα άλλα ζητούμενα. Δεν έχει μείνει αρκετός χρόνος και δεν ξέρω αν θα προλάβω να κάνω όλες τις εργασίες.
    Καλή τύχη να έχουμε εμείς που ασχολούμαστε και παιδευόμαστε έτσι..!! :sleepy:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  16. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπεραααα!!!!!!!!Καλα βρε παιδια στην δικη μου λαικη η λευκα και το ραμπουταν αγγιξαν το 1 εκατμ. το καθενα....:eek:τωρα βεβαια πεφτει η τιμη αλλα ειναι πανω απο μισο εκατομμυριο ακομη..Σκουρα τα πραγματα αγροτες....:cry:Θα δω τι μπορω να κανω αλλα συνολικα οι 48 καρποι που θελω αυτη την στιμγη κοστιζουν 30.000.000 εκατ:oops:.Τελος παντων..θα προσπαθησω και οπου με βγαλειιι:music:;)
     
    Αρέσει σε vagelis1968, maria_palou, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  17. -trelokomeio-

    -trelokomeio- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ένα ακόμη δρώμενο που κάνει τους φίλους του farmerama να μην ασχοληθούν καθόλου διότι κάποιους από τους καρπούς που ζητάει είναι απίθανο να βρεθούνε στην λαϊκή. όπως και στην δική μου άλλωστε. ειλικρινά δεν βρίσκω λόγια να περιγράψω αυτό που συμβαίνει πλέον στο παιχνιδι. είμαι 10 χρόνια στο παιχνίδι και τα παλεύω όλα τα δρώμενα άσχετα με τις πολλές δουλειές που έχω. αλλά πλέον καταντάει πολύ κουραστική αυτή η κατάσταση με τα συνεχόμενα δρώμενα. ειλικρινά λυπάμαι πολύ γι' αυτή τη κατάσταση και δεν βρίσκω λόγια πλέον. καλή συνέχεια σε όλη την παρέα...
     
    Αρέσει σε lorenjo, alekarama, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 9 σε άλλους.
  18. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Τέλειο το σχόλιο... σε ευρώ;;; μήπως είναι σε δραχμές;;; :D:D:D Χαρητολογώντας ΠΑΝΤΑ. ;)

    Όμως όπως και να έχει δεδομένου του ότι τα δέντρα είναι πολύ καινούργια επόμενο είναι οι τιμές όπου υπάρχουν προϊόντα - σε όποιες λαϊκές εννοώ - να είναι αρκετά τσιμπημένες.
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, vagelis1968, maria_palou και 2 σε άλλους.
  19. μαμαβικη

    μαμαβικη Προχωρημένος

    Καλημερα.Εγω που εχω και τα δυο δεντρα και τα εβαζα στην λαικη μου στην μιση τιμη απο τους αλλους περιμενω να με "κραξουν" οι υπολοιποι οτι τα σκοτωνω.Αλλα εγω θεωρω οτι ειναι πολυ υψηλες οι τιμες και για αυτο το κανω.
     
    Αρέσει σε jimixatz, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, vagelis1968 και 7 σε άλλους.
  20. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Άντε να κάνω την αρχή,
    -ελπίζω να μη παρεξηγηθεί-,
    τελείωσα πια τώρα...
    Δύσκολο κι απαιτητικό,
    -βρήκα τον τρόπο τον σωστό-,
    και τα λεφτά πληθώρα.

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimixatz, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, vagelis1968 και 11 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.