Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Δεν βλέπω την ώρα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 11/3/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skgskg

    skgskg Κόμης

    Τέλος και για μένα η αριστερή μπάρα άργησα λίγο να την τελειώσω δεν είχα όλα τα ζώα εκτροφής. Μαζεύτηκαν όλα τα σήματα που χρειαζόμαστε. Όσο αφορά τα αναδυόμενα βγαίνουν με ικανοποιητικό ρυθμό. Όπως υπάρχει μια δυσκολία ακόμα και σε μένα που παίζω τόσα χρόνια. Οι χρόνοι τροφών στο μύλο φάρμας και νησιού είναι πολύ διαφορετικοί. Στη φάρμα μου έχω βάλει περίπου στάβλους με χρόνο περίπου 12 με 13 ώρες που με τα αντίστοιχα βιοτεχνικά φτάνουν σε χρόνο τις 8 με 8:30 ώρες για να γίνουν. Όλα εντάξει μέχρι εδώ. Ας μιλήσω τώρα για το νησί πώς θα βάλει κάποιος όλους τους στάβλους σε όλες τις εκτάσεις στάβλους π.χ. καμήλας που η μία η καμήλα για να γίνει θέλει 45 λεπτά πότε θα προλάβω να βάλω όλους τους στάβλους. Δεν προλαβαίνω να βάλω όλους τους στάβλους με αποτέλεσμα να μην εκμεταλλεύομαι πλήρως όλες τις εκτάσεις της φάρμας. Θα ήθελα τις σκέψεις και τη βοήθεια σας πώς να φτιάχνω τροφές και να έχω και όλους τους στάβλους μέσα στο νησί. Να αγοράσω τροφές δεν παίζει γιατί οι τιμές είναι απλησίαστες.
     
    Αρέσει στους GEPPO1, -sia1971- και Panagiotiis.
  2. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Απο τα κανονικά ζώα της φάρμας οι χρόνοι παραγωγής τροφής κοάλα, καρχαρία, δελφινιού και λιβελούλας είναι αρκετά μικρότεροι.
    Με τα κοάλα και τους καρχαρίες ο μύλος προλαβαίνει άνετα να σε καλύψει σε τροφές.
     
    Αρέσει στους toylaaaaa, -sia1971- και Panagiotiis.
  3. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ήταν Ωρολογοποιός,
    Κάστορας ήταν χνουδωτός,
    και έφτιαχνε ρολόγια...
    Ζήταγε όμως εκτροφές,
    200 και,ήταν αυτές,
    μή λέμε πολλά λόγια.

    Δρώμενο ασύμφορο αυτό,
    ίσως δεν ήτανε σωστό,
    εγώ,να το αρχίσω...
    Μα κόλλημα έχω γερό,
    πάντα να συμμετέχω εγώ,
    και να το τερματίσω.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε noulaki99, xristos-ale3andros, GEPPO1 και 15 σε άλλους.
  4. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα!! Τέλος κι εγώ με το δρώμενο. Αρκετά ωραίο θα έλεγα αλλά όχι τόσο καλή φασολιά. Τα αναδυόμενα τελικά βγήκαν αρκετά εύκολα αν και είχα τρομάξει στην αρχή.
    Θα τους αφήσω τους στάβλους μιας και είναι ήδη εκεί. :p
    Καλή συνέχεια σε όλους! :music:
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, -sia1971-, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  5. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και για μένα το δρώμενο. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια τον Χρήστο-Αλέξανδρο.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, gtrullis, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Πολλες γλυκες καλημερες σε ολους..
    Εγω το προσπαθω ακομη το δρωμενο..Το παλευω μεχρι τελους..
    Χρειαζομαι ακομη λιγα γραναζια για το τελευταιο βημα, ενω εχω ηδη φτιαξει τις εκτροφες των 2 τελευταιων βηματων..
    Λογω των προσφατων εξελιξεων ,εμεινα λιγο πισω..
    Δεν ξερω εαν προλαβω μεσα σε 5.30 περιπου ωρες που απομενουν μενει να ολοκληρωθει το δρωμενο, να μαζεψω οσα μου λειπουν
    αλλα θα το προσπαθησω..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Dr.Kelly, xristos-ale3andros και 2 σε άλλους.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα στην παρεουλα!!!
    Τελειωσε κι αυτο, μου μερισσεψαν και 68 γραναζια.
    Καλη επιτυχια σε οσους το προσπαθουν ακομη!:inlove:
     
    Αρέσει σε sofiapao76, -sia1971-, Dr.Kelly και 3 σε άλλους.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.