Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Γύρος του κόσμου-Πλούτος και δόξα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 31/3/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημέρα συναγρότες, κι εγω "φύτεψα" τους μυστηριώδης στάβλους και τα δέντρα και έτυχα μια ιτιά κι ένα κύκνο όλα τα άλλα δέντρα ήταν συνηθισμένα, καλό είναι να πω πως ήταν χχλ. Οι υπόλοιποι στάβλοι αν και μυστηριώδης δεν έκρυβαν κανένα μυστήριο :p
     
    Αρέσει σε soyla74, kolokythopitas, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  2. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Πήρα τη φασολιά, και μέχρι το βράδυ θα έχω και τα έξτρα διακοσμητικά!! :D πολύ ωραίο, βατό δρώμενο, που παρά το φορτωμένο πρόγραμμα των ημερών, κατάφερα να τελειώσω! και το διασκέδασα κιόλας, ειδικά όταν την πρώτη μέρα τα ζέπελιν κατέκλεισαν την οθόνη στην πόλη! xD και δεν ήξερα τι γινόταν!
    [​IMG]

    Καλή επιτυχία σε όσους ακόμα συνεχίζουν!!! :D
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, kolokythopitas και 14 σε άλλους.
  3. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και για αυτο το ιβεντ καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, soyla74, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  4. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπέρα!τέλος και για μένα το ιβεντ. Τα αναδυόμενα βγήκαν πιο εύκολα από ότι πίστευα.Οι στάβλοι απολύτως τίποτα(ειδικά όταν είδα το κοτέτσι γαλόπουλων...)τι να πω...Από δέντρα αναβαθμίσεις και μόνο 1 κίτρινο λαπαχο που δεν είχα καθόλου.Ευχαριστώ για την βοήθεια! Καλή συνέχεια σε όλους!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, graganta και 13 σε άλλους.
  5. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Εχεις δικιο ,τωρα που το λες θα τους ειχα στην αποθηκη και τωρα τους εβαλα μαζι με τους τωρινους,ετσι θα εγινε.Παντος μεγαλη χαρα γιατι δεντην ειχα τη βιδρα.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  6. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τέλος και από εμένα 8)τα αναδυόμενα μαζεύτηκαν χαλαρά μόνο με φυτά του event:D μας ξεπλήρωσαν για το αχός που πήραμε με τα αναδυόμενα του προηγούμενου event :music:καλή συνέχεια στην ελληνική αγροτιάxD
     
    Αρέσει σε takis.00, ioanna6929, soyla74 και 11 σε άλλους.
  7. Louisa

    Louisa Κόμης

    8) ... κι ενώ περίμενα αδίκως να δω ζέπελιν στον ουρανό της φάρμας μου, είπα να μαζέψω τους μυστηριώδης στάβλους μου... και να οι πορτοκαλί κοτούλες, τα γαλακτοκομεία, τα βατράχια... >:( κι ενώ τα νεύρα μου έχουν γίνει κρόσια... να σου ξαφνικά ένας κύκνος να φέρει φως στη συννεφιά :D
    Πολύ πολύ καλησπέρα σας...
     
    Αρέσει σε giannissuper, ioanna6929, psipsi1978 και 13 σε άλλους.
  8. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    μια καλησπερα και απο εμενα, ομορφα και ησυχα και χωρις κανενα αγχος τελειωσε για εμενα και αυτο το event, καλη συνεχεια σε αυτους που προσπαθουν. ;)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, soyla74, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  9. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Δεν τελείωσα ακόμη το δρώμενο και είμαι λίγο πριν τη σειρά της μαγικής φασολιάς. Σας γράφω όμως γιατί με τον πρώτο σταύλο που πήρα έτυχα κύκνο και θέλω να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, dimitra.s, soyla74 και 20 σε άλλους.
  10. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρες πολλές στην αγροτοπαρέα, τέλος για μένα το δρώμενο, ευχαριστώ πάρα πολύ τους φίλους και γείτονές μου για την μεγάλη τους βοήθεια. Τα μυστηριώδη στάβλοι-δέντρα δεν έδωσαν κάτι άξιο λόγου. Καλή συνέχεια σε σας που το προσπαθείτε ακόμη
     
    Αρέσει σε ioanna6929, psipsi1978, persa75 και 13 σε άλλους.
  11. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος και για εμενα το ιβεντ.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, skareleni, psipsi1978 και 9 σε άλλους.
  12. amelien

    amelien Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα κι απο μενα ! Διαβαζω τα ποστ χαρας για οσους τελειωσαν το δρωμενο , αλλα πραγματικα αναρωτιεμαι τον λογο που τα αναδυομενα σε μενα προκυπτουν με το σταγονομετρο .Και αυτο , παρολο που ασχοληθηκα απο την 1η μερα κ χωρις να ''σημειωσω απουσια'' ... Χτες βραδυ εβαλα τα μεγαλυτερα μου φυτα (εχω μεχρι το πρασο) κ παλι σημερα μεχρι 3-4 πυξιδες ..Ειμαι ψιλοαπογοητευμενη , μιας κ το ιδιο συνεβαινε κ στα προηγουμενα δρωμενα , ωστοσο ειπα να ασχοληθω δινοντας μια τελευταια ευκαιρια.. Τελοσπαντων, καλη συνεχεια σε ολους οσους το προσπαθουν μεχρι την τελευταια μερα .
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/4/16
    Αρέσει σε ioanna6929, jimixatz, skareleni και 5 σε άλλους.
  13. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα και καλό μεσημέρι, τέλειωσε και για μένα το ιβέντ. Τώρα θα βάλω τους στάβλους και τα δέντρα για να δω τι θα πετύχω.8)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, jimixatz, gtrullis και 14 σε άλλους.
  14. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    απο τα μυστηριωδη δεντρα-σταυλοι το ενδιαφερον εστιαζετε σε ενα δεντρο μαγκοστιν ολα τα αλλα αδιαφορα!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε takis.00, ioanna6929, kikijimy και 11 σε άλλους.
  15. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, δεν μπορώ να πω ότι δεν μου πήγε καλά αυτό το ιβέντ αφού μου έδωσε 2 κίτρινο λάπαχο, 1 ιπποφαές, 1 άρκευθο,
    1 μορίνγκα χχλ, 1 νεκταρινιά, 2 γαρκινία , 1 αβοκάντο χχλ και 1 μανγκοστίν. Απο στάβλους τίποτα το αξιόλογο.:D
     
    Αρέσει σε 2014chr, LILA413, giannissuper και 13 σε άλλους.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!
    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι.
    Το θέμα κλείνει
    .​
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.